Policisté ve Francii přecházejí na stranu demonstrantů

…..mnoha policistům ve státní správě  se najednou otevřeli oči a to právě může být důvod, vyhlášení výjimečného stavu ve Francii….

13:27

Jak sami můžete na následujícím videu vidět, policie se dává na stranu žlutých vest. Makaron ztrácí půdu pod nohama a snaží se tedy udělat opatření, která mu zaručí aspoň na krátkou dobu jeho pozici. To si ale jenom myslí. Jsou to největší protesty ve Francii za celá desetiletí a frantíci se nám hodně rozlobili. Volají po jeho odstoupení. Makron neví, že po úmrtí nejstaršího Busche Prescota se dostaly na veřejnost data, která mohou všechno činění politiků, nejen v USA ale také v EU, naprosto zkompromitovat. Připravujeme článek.

Dole pod videem jsou vynikající komentáře, ale pouze v Němčině. Kdo ovládá jazyk, doporučuji si přečíst. Lidé se probouzí. To stejné ve francouzském originálním videu. Je vidět, že frantíci se nedají. Občané si začali uvědomovat, že síla je když se všichni spojí, jen tak se dá zvrátit chod zvrácených politických garnitur. Proto začala EU křičet a rychle připravovat armádu EU, ve které by bylo mnoho obohacujících lidí z jihu, některé zlé jazyky tvrdí, že většina armády…..

Oproti tomu u nás v novinách datují lidi o pravém opaku. „NOVINÁŘI“ zapomněli napsat, že na mnoha místech přijely francouzské policejní vozy, ze kterých vyskakovali lidé v civilním oblečení a zamíchali se mezi demonstranty. Tato verbež potom začala rabovat obchody, převracet a podpalovat auta, vytloukat skříně obchůdků a dělat jiná zvěrstva. Je jasné, kdo to zorganizoval a koho tam Makaron poslal. Přesně podle hesla: zloděj utíká a křičí chyťte zloděje.  Cíl je jenom jeden: Makaron chce ve Francii vyhlásit stav nouze!!!!! (VÝJÍMEČNÝ STAV) Obyčejní lidé ve žlutých vestách se od zmíněných činů distancují…..

Je nutné na závěr upozornit a zdůraznit, že prezident EMANUEL MACRON je jedním z hlavních účastníků, kteří mají za úkol vyvolat WWIII.

 

 

Samotní policisté ve Francii přiznávají, že je jich málo a dostávají strach.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Super lidi u policie ve Francii. Můžeme jim jen tiše závidět ale nosím vestu žlutou a sympatizuji s nima! Vestu nesundam ani v práci ani v hospodě!

  • Maroš napsal:

   Ja nosím zelenožltú – na bicykel, do lesa – ono predsa len si každý dá väčší pozor väčší pozor, aby náhodou nezrazil policajta na bicykli, alebo policajta na hubách /“Bola som a hubách – v červených pančuchách!“/.
   Lebo keď zrazíte smetiara v červenej veste, alebo zastrelíte pilčíka v červenej veste – predsa len to tak nebolí! Samozrejme – organizátori protestu vedeli, akú úlohu zohráva aj podprahové symbolické stotožneni sa – budovnie vzťahu MY – o. i. červené vesty sú „boľševické“ a oranžistické – a s nimi majú policajti potiaže už celé generácie.
   DSSk Povoja – Ej, slniečko horúce; Bola som na hubách (Slovak Meadow Songs) /pesničky „trávnice“ pozn./ 3:06 – „Bola som na hubách v červených pančuchách – Hajník na naháňal – bodaj šungy zlámal – Bola som na tráve – porezala som sa – Na teba šuhajko – pozerala som sa –
   https://www.youtube.com/watch?v=DmCIiFr5qG8
   No jo…
   STUNG by a YELLOW JACKET! Kluna Tik Dinner #81 | ASMR eating sounds no talk
   https://www.youtube.com/watch?v=h-rsibQgXRI

  • Nimrod napsal:

   To by se ve zdejším židoamerickém protektorátu stát nemohlo.Zločinecká organizace tzv. PČR a její morálně impotentní debilní tupí zakomplexovaní „příslušníci“ by byli mezi prvními,kteří by na pokyn a pohlazení svého pejzatého páníčka neváhali střílet ostrýma do lidí,…přesně jako za „tatíčka“ žida TGM,vl. jménem Masaříka-Rödlicha,kdy policejní bestie na tatíčkův příkaz střílely dokonce i po stařenkách nosících z lesa za mrazů klestí.

   A nebo snad zločinecká policejní protektorátní hovada konečně přestanou buzerovat řidiče vykonstruovanými nesmysly,odhodí botičky a radary a jako prašivé krysy konečně vylezou z křoví a začnou konečně naplňovat znění stupidního trapného sloganu Pomáhat a chránit ( t.č. vládní zloděje,cigány a negry) a začnou opravdu CHránit vlastní rasu a národ??!!

   • dastin napsal:

    Perfektne jsi to popsal…….. fizlove jsou zbabeli a vsichni maji hypoteky……..

    • Maroš napsal:

     Presne – tie hypotéky – kamarátkina dcéra išla k polícii – zobrala si úver, aby mala vlastný byt a teraz bude držať lajnu dobrých 25 rokov. A potom aj ďalej – aby mala v staršom veku vôbec robotu pred dôchodkom. Odkedy je tam, tak nechce o určitých veciach ani hovoriť ani počuť – pre istotu. Zabrzdená. Peniaze – ovládač na 4. priorite.

 2. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Vojáci se taky ve Francii přidají,..vím o čem mluvím,byl sem v cizinecké legii.,…

 3. Ctenar napsal:

  Já bych ty policisty moc nechválil. To jsou ukázkové příklady převlékání kabátů. A už nikdy bych jim nevěřil. Přeběhli jednou, přeběhnou pokaždé. Vždy, když se potápí loď, krysy utíkají jako první. Peníze satana jim celý život nesmrděly. Takovým jsme říkali u nás vychcánci a poserové. Pořád je to satanská placená armáda, která se snaží zbavit předchozích hříchů…a jen opravdu super naivka na to zase skočí…nebo to se bude odpouštět všem, všechno? Se vzpamatujte….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.