V politice zaujali místo nemyslící lidé, šílenci a psychopati, sociopati a dementi. Co se děje? Jak je to možné? Veškeří politici by měli jít povině k psychiatrům

…..jak někdo může vůbec vyslovit takový, do nebe volající nesmysl o vedení jaderné války proti Rusku, ŽE JE TO NAŠE POVINOST????? Umí vůbec ta kreaturu myslet? No neumí, protože má asi AMPUTOVANÝ MOZEK. Ale to ji neomlouvá za výroky které řekla na veřejnosti….

09:54

Langšádlová: Jaderná válka proti Rusku by byla naší povinností

Langšádlová: Jaderná válka proti Rusku by byla naší povinností 

Helena Langšádlová, poslankyně za TOP 09

Činnost neziskové organizace Evropské hodnoty je intenzivně podporována některými poslanci Parlamentu. Nad veřejnou debatou na téma „Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň?“ uspořádanou Evropskými hodnotami například převzala záštitu poslankyně Langšádlová.

tm komentuje: už jenom její jméno vypovídá o mnohém!!!!!
 Nezávislost neziskovky Evropské hodnoty zpochybňuje katalog jejích donátorů. Mimo české vlády a orgánů Evropské unie mezi nimi nechybí americká či britská ambasáda, nadace Konrada Adenauera nebo  Open Society Foundation  George Sorose (annual rep.2015).  Známa je též spolupráce Evropských hodnot s českou vládou při zpracování Auditu národní bezpečnosti (na základě něj vzniklo například Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám). Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz  právník Jaroslav Hošek.

Hošek: Ne propaganda Kremlu, ale bída EU a NATO

Pokud se jedná o údajný, dezinformacemi podporovaný negativní vztah občanů k Evropské unii z výzkumu GLOBSEC Trends vyplynulo, že  “pouze necelá třetina Čechů považuje členství v EU za dobrou věc. Čtyři z deseti nejsou rozhodnuti, zda je EU dobrá nebo špatná věc, to znamená, že například v případě referenda o vystoupení můžeme očekávat, že by se rozhodovali až během kampaně. Ta může být silně ovlivněna dezinformačními operacemi. Prosazování referenda o vystoupení z EU sledujeme od krajní pravice, krajní levice a od prezidenta České republiky.”

Co se týče volby místa v současném politickém uspořádání Evropy a světa,  výzkumem GLOBSEC Trends  bylo zjištěno, že zhruba polovina obyvatel chce, aby Česká republika byla „mezi Západem a Východem“ (stejně jako lidé na Slovensku a v Maďarsku). Čtyři z deseti Čechů by raději neutralitu, než členství v NATO (stejné jako na Slovensku, kde neutralitu žádá téměř polovina obyvatel).

Jandovo tvrzení, že polovina populace České republiky spatřující postavení své země v místě mezi Východem a Západem představuje nejsnadnější terč prokremelské propagandy je pro tuto velkou část obyvatel nesporně urážlivé, neboť ji staví do role lidí neschopných samostatného kritického myšlení a vlastního názoru. Takováto charakteristika je vodou na mlýn těch, kdo odmítají referendum zastávajíce názor proslulého žurnalisty, současně hojně citovaného Ferdinanda  Peroutky. Ten řekl,  že vláda lidu je někdy hloupá, ba pitomá, protože my lidé se někdy chováme hloupě, ba pitomě (nejsem schopen specifikovat přesný zdroj citace; věřím, že v případě použití Peroutkova výroku nedopadnu podobně jako prezident republiky).

Naše vláda podporována slouhy v neziskovkách typu Evropských hodnot by si měla přiznat, že  názor poloviny obyvatelstva odmítající přimykat se neoddělitelně k západním strukturám neformují ďábelské dezinformační operace Kremlu, nýbrž špatná politika Evropské unie a Severoatlantické aliance. Lidem není třeba šíření prokremelských hoaxů odrazujících je od Unie a NATO. Stačí jim vnímat, že například právě teď chce Evropská komise diktovat členským zemím migrační kvóty a vyhrožuje sankcemi neposlušným. Za stavu ohrožení terorismem zakazuje směrnice EU držení určitých typů zbraní sloužících dosud lidem k jejich osobní obraně.

NATO, neschopná efektivně ochránit jižní hranici EU před nekontrolovatelným přívalem imigrantů od  moře  stále výrazně posiluje své východní křídlo. V současných dnech posílá Británie do Estonska osm set vojáků s tanky Challenger 2 a další obrněnou technikou. Jedná se o největší nasazení britské armády v Evropě od konce studené války, řekl BBC britský ministr obrany Michael Fallon.

Takže ještě jednou. Veřejné mínění neovlivňuje kremelská propaganda, nýbrž bída politiky Evropské unie a Severoatlantické aliance!

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.
tm komentuje: vynikající dotatek najdete zde:
Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
prodostLangšádlová Helena: Podezření z trestného činu: Podněcování k válce podle § 407 trestního zákona – Občanská PolicieLangšádlová Helena: Podezření z trestného činu: Podněcování k válce podle § 407 trestního zákona – obcanska-policie.czjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

V neděli se konala ve středu Moskvy akce neschválená úřady. V Tverské ulici a na přiléhajících územích se podle odhadu policie sešlo zhruba 7-8 tisíc lidí. Asi 600 účastníků této neschválené akce bylo zadrženo, oznámil šéf moskevského odboru regionální bezpečnosti a boje s korupcí Vladimir Černikov. http://sptnkne.ws/dUMH — EU vyzvala ruské úřady, aby „neprodleně propustily na svobodu“ všechny zadržené účastníky nepovolené akce. „Vyzýváme ruské úřady k plnění převzatých mezinárodních závazků včetně v Radě Evropy a OBSE, k dodržování těchto práv (svoboda shromáždění, mítinků a demonstrací — red.) a rovněž k neprodlenému propuštění na svobodu zadržených účastníků pokojných demonstrací,“ praví se… Číst vice »

Hanick
Host
Hanick

Ani škrt! EU je spojená se zločinem, vraždami a podrazy. Má na svědomí mrtvé na Balkánu v Libyi.

prodost
Host
prodost
jirik
Host
jirik

V nejbližších týdnech bude Evropská komise rozhodovat o úplném zákazu výroby a prodeje výrobků obsahujících tzv. perfluorovaný surfaktant PFOA. Tato zdraví škodlivá chemická sloučenina byla díky svým unikátním vlastnostem až donedávna běžně používaná při výrobě mnoha výrobků, včetně outdoorového oblečení, impregnačních přípravků, nádobí a potravinových obalů. Chystané jednání Evropské komise souvisí s jedním z největších současných právních sporů o ochranu životního prostředí, který dosahuje rozměrů hollywoodského dramatu.
Zdroj: http://technet.idnes.cz/dupont-3m-goretex-teflon-08j-/veda.aspx?c=A170324_132253_mob_tech_mla

jirik
Host
jirik

Euroskeptičtí proti masové migraci zaměření Švédští demokraté se poprvé v průzkumech vyšplhali na první místo
http://vool.cz/PA5I1
Průzkum YouGov — Vedení švédských populistů:

23.9% Švédští demokraté (=)
22.0% Sociální demokraté (-1.5)
15.4% Umírnění (-1.6)
12.5% Centristé (+0.7)

jirik
Host
jirik

Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce naše peníze posílat na Ukrajinu nejméně další dva roky. Například na tamní školství a zdravotnictví. Poměry na Ukrajině jsou takové, že podle médií většina tamních veřejných finančních prostředků končí v rukou korupčníků a zlodějů.
Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz

jarka
Host
jarka

I slepice je chytřejší, než tady to knížetovo pako…..tyto případy házet mezi tlupy primitivních hov.d s názvem slimáci anebo s plnou polní pešo do válečného kotle na ukrajinu… at je to chlap nebo babochlap langšádlová …

Langšádlová
Host
Langšádlová

Jaderná válka proti Rusku by byla naší povinností. To je velice zly a mstivy napad.

Hanick
Host
Hanick

Langšádlová? Bezpohlavní rádobypolitička a hloupoučká slepička. Také prohlásila: Raději se budu mýlit s Obamou, než mít pravdu s Putinem. Kráva.

jirik
Host
jirik

V roce 2018 pravděpodobně dojde ke změnám při vydávání řidičských průkazů. Lidé si o ně nebudou muset žádat jen v místě trvalého bydliště. Poplatek za jeho vydání však vzroste z 50 na 200 korun.
http://vool.cz/8PITy
Papírová fotografie bude podle novely nadále nutná u mezinárodních řidičských průkazů. Za jejich vydání budou lidé nově platit 50 korun.
Razantnější růst poplatku je podle zdůvodnění dán tím, že se neměnil řadu let a lidé ušetří za papírovou fotografii. Navíc obyvatelé, kteří žijí jinde než v místě bydliště, nebudou muset kvůli podání žádosti a vyzvednutí průkazu cestovat, což jim uspoří čas i peníze.

Anonymní
Host
Anonymní

5