Politici si myslí, že si mohou dovolit všechno. Politička sociální demokracie ve Švédsku měla poměr s 16 letým emigrantem

…..politici nejenže neustále lžou, vysmívají se lidem do očí, začínají oficiálně v médiích vykládat naprosté bludy kterým nemohou věřit ani malé děti, ale to všechno není ještě dosti….

10:27

Ve Švédku byla 45 letá politička sociální demokracie, která měla za úkol se starat o „utečence“, odsouzena na 6 měsíců do vězení za sexuální vykořisťování mladého Avgánce uvádějí švédské noviny www.friatider.se/s-kvinna-hade-sex-med-flyktingbarn-d-ms-till-f-ngelse.

 

 

Zájem o pomoc těmto uprchlíkům byl dle místních novin zřejmě pouze sexuálního charakteru, jak ženským tak mužským uprchlíkům, jak to většinou u sluníčkářských žen pomocníků a politiků většinou bývá. Starala se o mladistvé bez doprovodu a proto měla ruce volné.

Chlapec ji prvně pomohl donést domu masážní stůl. Využila příležitosti ho namasírovat a chlapec se nestačil divit, kam až masáž zašla. Přestože chlapec údajně odmítal nabízenou „masáž“, bál se a nechtěl, politička v ní pokračovala.  Dle švédské policie měl chlapec s političkou nejméně deset poměrů, jak bylo zjištěno. Chlapci koupila drahý telefon, alkohol a cigarety a slibovala mu že mu obstará pas na trvalý pobyt ve Švédsku.

tm dodává: Obrázek o vítačích a politických podporovatelích těchto těchto orgií si udělejte sami. Nemusíme chodit daleko a podívejme se koho máme v určité nejmenované, velmi podporované, politické straně (SOROSEM). Dokonce byl i herec tohoto odvětví. No príma…..

tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
tomáš marnýoskarmino Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mino
Host
mino

Mám také tušenie, že presne o toto ide okrem iného vítačkám v politike, aj mimo nej

oskar
Host
oskar

Pokud vrchnost – politici zjistí, že debilita národa dosáhla zlomového bodu, už je nic a nikdo nezastaví a budou si dělat, co chtějí. I proti vůli národa