Politici si myslí, že si mohou dovolit všechno. Politička sociální demokracie ve Švédsku měla poměr s 16 letým emigrantem

…..politici nejenže neustále lžou, vysmívají se lidem do očí, začínají oficiálně v médiích vykládat naprosté bludy kterým nemohou věřit ani malé děti, ale to všechno není ještě dosti….

10:27

Ve Švédku byla 45 letá politička sociální demokracie, která měla za úkol se starat o „utečence“, odsouzena na 6 měsíců do vězení za sexuální vykořisťování mladého Avgánce uvádějí švédské noviny www.friatider.se/s-kvinna-hade-sex-med-flyktingbarn-d-ms-till-f-ngelse.

 

 

Zájem o pomoc těmto uprchlíkům byl dle místních novin zřejmě pouze sexuálního charakteru, jak ženským tak mužským uprchlíkům, jak to většinou u sluníčkářských žen pomocníků a politiků většinou bývá. Starala se o mladistvé bez doprovodu a proto měla ruce volné.

Chlapec ji prvně pomohl donést domu masážní stůl. Využila příležitosti ho namasírovat a chlapec se nestačil divit, kam až masáž zašla. Přestože chlapec údajně odmítal nabízenou „masáž“, bál se a nechtěl, politička v ní pokračovala.  Dle švédské policie měl chlapec s političkou nejméně deset poměrů, jak bylo zjištěno. Chlapci koupila drahý telefon, alkohol a cigarety a slibovala mu že mu obstará pas na trvalý pobyt ve Švédsku.

tm dodává: Obrázek o vítačích a politických podporovatelích těchto těchto orgií si udělejte sami. Nemusíme chodit daleko a podívejme se koho máme v určité nejmenované, velmi podporované, politické straně (SOROSEM). Dokonce byl i herec tohoto odvětví. No príma…..

tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. mino napsal:

  Mám také tušenie, že presne o toto ide okrem iného vítačkám v politike, aj mimo nej

 2. oskar napsal:

  Pokud vrchnost – politici zjistí, že debilita národa dosáhla zlomového bodu, už je nic a nikdo nezastaví a budou si dělat, co chtějí. I proti vůli národa

  • tomáš marný napsal:

   Milý oskare,
   vrchnost to už dávno zjistila, a proto si dělají co chtějí. Jejich silná stránka pro ovčany je už absolutní lež. A lhát a lhát a lhát a lhát a dělat přitom, že je to normální a že říkají pravdu. Viz česká vláda podpindosníků pod taktovkou MADAMME MERKELOVÉ, která říkala že MARAKÉŠ neschválí a najednou po vánocích se zjistilo že ji skoro 1000% všichni odsouhlasili. Neuvědomují si ale že jejich jednání je příchod revoluce po celé EU. Viz Francie…..
   tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.