Polsko se chystá odstoupit od dohody OSN o migraci. Po USA a Maďarsku je na řadě Česko?

Polský ministr vnitra chce odstoupit od globální dohody OSN o migraci, protože podporuje nelegální migraci a ohrožuje bezpečnost země. Není to důvod k zamýšlení i v Česku?

Ministr vnitra Polska Joachim Brudziński předloží premiérovi návrh odstoupení od globální dohody OSN o migraci letos v prosinci. Podle ministra dohoda podporuje nelegální migraci, informuje agentura Reuters.

Zprava nezůstala bez povšimnutí ani v Česku. „Nejdříve USA, poté Maďarsko, nyní snad Polsko. Doufám, že za měsíc to odmítne i ČR,“ napsal na své stránce na Facebooku poslanec Zdeněk Ondráček.

V září 2016 193 členů OSN schválilo text dohody, která má zlepšit mezinárodní řešení uprchlické krize. Od dokumentu však již minulý rok odstoupily Spojené státy. Letos proceduru odchodu z dohody zahájilo Maďarsko. Česká republika své stanovisko k dohodě vyjádří během konference v prosinci.

Zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. jirik napsal:

  Poslankyně Národní rady Slovenska Martina Šimkovičová okomentovala snahy LGBT osob o adopci dětí v souvislosti s činností norské sociální služby Barnevernet. Tvrdí, že k dětem se stále častěji dostávají osoby, kterým by to před několika lety nebylo v žádném případ umožněno.

  Slovenská poslankyně Martina Šimkovičová na své stránce na Facebooku napsala, že dlouhodobě upozorňuje na rizika spojená s pojetím genderu a LGBT ideologie.
  https://sptnkne.ws/jJwK

 2. Maroš napsal:

  REDAKCIA! – plne nová úderná vec 10.10.2018 – treba stiahnuť!!! aj zdieľať! Momentálne 562 zhliadnutí…
  15-ročná gymnazistka… Pôjdu po nej, takže…

  Mladá Slovenka o multikulturalizme
  https://www.youtube.com/watch?v=xGWb0XWF_ag
  – – –
  Kontext – dokument o čiernom sériovom vrahovi v Juhoafrickej republike v roku 1997 – keď bol odstránený apartheid – ako sa okamžite rasovo SEGREGOVALA celá spoločnosť! Žiadne spoločné multikulti! Juhoafrické no go zóny nielen pre bielych policajtov – džungle plné kriminality v ktorých neplatí zákon – tak ako v súčasnosti v západnej Európe!
  Zločiny, které otřásly světem Sipho Agmatir Thwala
  https://www.youtube.com/watch?v=pFe13jIWVb4

 3. Ruprecht napsal:

  V Praze vyhráli volby sluníčkáři, Babiš je „kudy vítr, tudy plášť“ – jednou ano, dvakrát ne, media jsou v rukou zrádců a Sorošovských zločinců. Jsem si skoro jistý, že Marakeš o globálním kompaktu začátkem prosince podepíšeme (imigrace =lidské právo a my máme povinnost imigranty přijímat , živit je a pěstovat na semeno).
  Kdyby se upravily alespoň zákony na sebeobranu zbraní á la USA, abychom měli alespoň nějakou šanci se těm saracénům ubránit.

 4. JardaRetarda napsal:

  Ak tam budete mať USA základňu, akože NATO základňu, tak dlho frflať nebudete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.