Polsko se chystá odstoupit od dohody OSN o migraci. Po USA a Maďarsku je na řadě Česko?

Polský ministr vnitra chce odstoupit od globální dohody OSN o migraci, protože podporuje nelegální migraci a ohrožuje bezpečnost země. Není to důvod k zamýšlení i v Česku?

Ministr vnitra Polska Joachim Brudziński předloží premiérovi návrh odstoupení od globální dohody OSN o migraci letos v prosinci. Podle ministra dohoda podporuje nelegální migraci, informuje agentura Reuters.

Zprava nezůstala bez povšimnutí ani v Česku. „Nejdříve USA, poté Maďarsko, nyní snad Polsko. Doufám, že za měsíc to odmítne i ČR,“ napsal na své stránce na Facebooku poslanec Zdeněk Ondráček.

V září 2016 193 členů OSN schválilo text dohody, která má zlepšit mezinárodní řešení uprchlické krize. Od dokumentu však již minulý rok odstoupily Spojené státy. Letos proceduru odchodu z dohody zahájilo Maďarsko. Česká republika své stanovisko k dohodě vyjádří během konference v prosinci.

Zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JardaRetardaRuprechtMarošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Poslankyně Národní rady Slovenska Martina Šimkovičová okomentovala snahy LGBT osob o adopci dětí v souvislosti s činností norské sociální služby Barnevernet. Tvrdí, že k dětem se stále častěji dostávají osoby, kterým by to před několika lety nebylo v žádném případ umožněno.

Slovenská poslankyně Martina Šimkovičová na své stránce na Facebooku napsala, že dlouhodobě upozorňuje na rizika spojená s pojetím genderu a LGBT ideologie.
https://sptnkne.ws/jJwK

Maroš
Host
Maroš

REDAKCIA! – plne nová úderná vec 10.10.2018 – treba stiahnuť!!! aj zdieľať! Momentálne 562 zhliadnutí…
15-ročná gymnazistka… Pôjdu po nej, takže…

Mladá Slovenka o multikulturalizme
https://www.youtube.com/watch?v=xGWb0XWF_ag
– – –
Kontext – dokument o čiernom sériovom vrahovi v Juhoafrickej republike v roku 1997 – keď bol odstránený apartheid – ako sa okamžite rasovo SEGREGOVALA celá spoločnosť! Žiadne spoločné multikulti! Juhoafrické no go zóny nielen pre bielych policajtov – džungle plné kriminality v ktorých neplatí zákon – tak ako v súčasnosti v západnej Európe!
Zločiny, které otřásly světem Sipho Agmatir Thwala
https://www.youtube.com/watch?v=pFe13jIWVb4

Ruprecht
Host
Ruprecht

V Praze vyhráli volby sluníčkáři, Babiš je „kudy vítr, tudy plášť“ – jednou ano, dvakrát ne, media jsou v rukou zrádců a Sorošovských zločinců. Jsem si skoro jistý, že Marakeš o globálním kompaktu začátkem prosince podepíšeme (imigrace =lidské právo a my máme povinnost imigranty přijímat , živit je a pěstovat na semeno).
Kdyby se upravily alespoň zákony na sebeobranu zbraní á la USA, abychom měli alespoň nějakou šanci se těm saracénům ubránit.

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Ak tam budete mať USA základňu, akože NATO základňu, tak dlho frflať nebudete.