Populární hračka mu vybuchla v ruce – teď varuje další lidi…

Alexander Dögl si nedávno koupil nejpopulárnější hračku roku 2017 – Fidget Spinner. Tato hračka byla navržena pro děti trpící ADHD nebo úzkostnými stavy. Terapeutické vlastnosti ale zatím nebyly prokázány.

Muži se zdálo, že hračka se kroutila příliš pomalu. Proto s přáteli hledali způsob, jak ji zrychlit. Dostali „geniální“ nápad a použili stlačený vzduch.

Samozřejmě, že to byl velmi nevhodný a nebezpečný způsob. Hračka by se takto používat neměla. Po několika vteřinách z ní začal stoupat dým a vybuchla.

Kousek umělé hmoty se muži vbil do palce, ze kterého se valila krev. Kamarádi ho museli zavést do nemocnice, kde mu zlomený palec ošetřili.

Teď Dogl varuje i další dospělé před používáním hraček na jiné než povolené účely producenta.

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Systauriraja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tauri
Host
tauri

Jééžis, to je zpráva dne Rajo..
To je jako kdybych si hrál s nožem, taky budu fňukat na netu, že je nebezpečný a nemá se s ním zahrávat? Když je někdo blbec, netřeba infikovat další, aby si „nedali“ pozor..Raději pište, jak se chovat a nedělat chyby, než jak se nechovat a kdo dělá chyby..Tak se na to člověk soustředí a bude je dělat tuplem..

Sys
Host
Sys

Už jsem jednou psala, že méně je někdy více a že tady začíná převládat kvantita nad kvalitou. Tento článek je na úrovni Blesku. Při tempu, v jakém jsou tady zveřejňovány články (někdy za každou cenu), zmizí během několika hodin hodnotný článek v propadlišti dějin. A to je škoda. Tauri, určitě by se hodilo dát odkazy na vámi jmenované weby někam na bok (tedy do sloupce) jako doporučení. Pokud tento web navštěvují svéprávní lidé, pak jistě neopomíjejí navštěvovat i jiné alternativní weby a rádia. Nelze sem přenášet všechny aktuální zajímavé nebo alarmující články, lidé se musí orientovat sami. (např. Zvědavec, AE… Číst vice »