„Porušují se zákony fyziky.“ Bývalý velvyslanec doporučuje pozorně se podívat na následující záběry

Britské úřady něco popletly s fotografiemi podezíraných v kauze Skripalových, nebo je prostě zfalšovaly. Píše o tom bývalý velvyslanec Velké Británie v Uzbekistánu Craig Murray na svém blogu.

Podle jeho slov předpokládaní „vrazi“ Skripalových porušují zákony fyziky

 

Screenshoty z kamerového systému na letišti Gatwick předložené jako důkaz zapojení Alexandra Petrova a Ruslana Boširova byly pořízeny ve stejnou sekundu. Na fotografiích je stejný čas a datum: 16.22.43, 2. března 2018.

Brit kromě toho poznamenává, že se nacházeli pravděpodobně na různých, ale naprosto identických chodbách letiště.

Murray píše, že byl na Gatwicku mnohokrát, ale nemůže si vzpomenout, že by tam byly takové chodby, které by se navzájem podobaly i v sebemenších detailech.

„Kdo mi může ukázat právě toto místo na letišti? Je to před pasovou kontrolou, nebo po ní? Nebo snad po celnici? A kde mají zavazadla? Copak přiletěli jen s malými taškami přes rameno?,“ ptá se udiveně autor.

Murray rovněž podotýká, že Rusko poslalo s tímto úkolem „špióny amatéry“.

Použili veřejnou dopravu a dostali se na desítky kamer. Nesplnili úkol, tedy nezlikvidovali cíl, a nechali „vražednou zbraň“ tam, kde mohla být snadno nalezena. Zanechali také všude stopy po novičoku, a navíc se mohli otrávit sami.

„Zveřejněné ‚důkazy‘ podílu Ruska na otravě Skripalových dávají sice odpověď na některé otázky této kauzy, vzniká ale zároveň mnohem více nových otázek,“ zdůraznil Murray.

 

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Maroš napsal:

    Ono existuje aj analógia falošných jadrových útokov – druhá strana sa cielene snaží získať kompozíciu použitého jadrového materiálu svojho protivníka – po odpálení false attack – dôkazmi budú práve analýzy jadrového rozpadu – teda akože z dielne nepriateľa! Je to v podstate celé choré – tieto podvody počítajú s idiociou obyvateľstva, ktoré nesleduje takéto alternatívne informácie na internete! Len sa zamýšľam nad „totalitou“ – ktorá by zrušila všetky televízie, printové noviny, rozhlas – a koncesionárske poplatky! – a umožnila ľuďom ZADARMO používať internet a podľa potreby pátrať po pre seba užitočných informáciách! Lebo tieto dezorientácie a dezinformácie a destabilizácia a rozvrat nikdy neskončia! Pokiaľ bude ľudstvo gniaviť pohodlnosť informácií priamo z gauča!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.