Poslanec SPD: Po EU cestují Sorosovi profesionální „protestující“ studenti

Poslanec SPD Lubomír Volný spustil rozruch na Facebooku: Soros reálně existuje a je bezpečnostní hrozbou pro tuto zemi, kontinent i celý svět. Není už jen globálním vekslákem, Soros je globální politický mafián, který si vytvořil globální politickou „cosa nostru“.

Podle názoru poslance SPD Soros prokazatelně ovlivňuje politickou situaci ve vybraných zemích prostřednictvím svých studentů, jak na ulicích, tak poté v parlamentech. Vyplývá to z rozhovoru s českým studentem Sorosovy školy pro Českou televizi.

 

 

 

„Po Evropě nám cestuje cirkus profesionálních „protestujících“, složený ze Sorosových studentů, kteří „protestují“ v Maďarsku, tady u nás, a kdoví kde jěště,“ píše poslanec ve svém příspěvku na Facebooku.
Podle Volného Sorosovy školy poskytují svým studentům čas a možnost cestovat po celé Evropě.

„Ale u toho to nekončí, nakonec svým „studentům“ poskytuje podporu i v reálné politice, jako například u nás lidem jako je pirátský poslanec pan Ferjenčík, který takto ‚panevropsky‘ ‚studoval‘ na jeho škole dva roky,“ dodává.

Poslanec také poukazuje na dvojí metr českých médií v souvislosti s činností Sorosových škol.

„Jen si na vteřinku představte takovouto školu založenou Putinem, nebo nějakým ruským oligarchou a reakci našich médií a „liberálně demokratických“ politiků, kdyby se její ZAHRANIČNÍ studenti aktivně účastnili DOMÁCÍCH demonstrací s transparenty napsanými v azbuce? A představte si, že by student takové školy získal poslanecký mandát? To by bylo dokonalé mediální peklo. Ale v případě globálního ‚veklsláka‘ to nechává naše média klidnými,“ píše.

 

 

 

Jak uvádí Volný, prostřednictvím studentů, kteří manipulují politickou situací a volbami, se globálně ovlivňuje ekonomika a získávají se nejcennější informace pro globální byznys.

„Za každý dolar investovaný do ideových otroků, jako je pan poslanec Ferjenčík a kdoví kolik dalších Pirátů u nás doma, získá Soros jen na obchodě s informacemi několikanásobek. Skvěle se to obchoduje, když jsou vašimi „žáky“ primátoři, poslanci, ministři, velvyslanci, premiéři anebo jejich kamarádi a spolustraníci,“ uzavírá.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Jura napsal:

  studenti smrti

 2. Andy napsal:

  Dobrý den, mám důležitou zprávu pro pana Volného. Je pravděpodobné že tadesco čte, nemůžu mu to poslat na maila, to by se k němu ani nedostalo.
  (Ten den co jsem se rozhodla mu to tady takhle říct, páč tady se to regulovat přes Slunce nemůže, vypadl internet v celém baráku. Asi vysílač na střeše. Jsme normálně v bytě, bylo nám oznámeno že net už nebude. Máme si pořídit každý svůj do domácnosti. Uz je to týden … A znamení že bych mu to říct měla …)
  Tak já to napíšu tady. Je to důležité, ale bylo by prostě lepší napsat to ten den večer, protože tenhle článek už je schovaný v dalších stránkách a to už se moc nečte …
  Jde o upozornění. Chtěla bych ho varovat. Jo, dneska vidím všude paní v červených hadrech, zase. O to víc mám odvahu to napsat.
  ——-.
  Jde o jeho asistenta. Není ten za koho se vydává, není to člověk. Ten Ing. Tomáš Raždík. Měl by si na něj dávat pozor!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.