Poslední varování Giovanni Sartoriho

…..bylo by dobré si také následující řádky uvědomit a zařídit se dle nich….

06:54

Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách

92letý Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti zemřel. Profesor nejprestižnějších amerických universit Stanford, Yale, Harvard aj. Byl Kissingerovým přítelem, Obama byl jeho žákem, respektoval ho i Ronald Reagan o němž řekl: „Neměl vysoké vzdělání, ale úžasný politický talent a výjimečný praktický rozum“. V nedávném hovoru s il Giornale o islámu.
Profesore, čelíme islámské invazi?
Invazní vlna z islámských zemí se musí zarazit, islám nelze integrovat do evropské tradice. Říkám to řadu desetiletí.
Jste pravičák..
Levice, pravice, nezajímá mě to. Důležitý je smysl pro realitu. Studuji ty věci celý život. Snažím se pochopit politické, ekonomické a etické mechanismy, které řídí vztahy islámu a Evropy, abych mohl navrhnout řešení té katastrofy, které čelíme.
Jaká katastrofa?
Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.
Proč?
Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.
Nelze kohabitovat?
Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.
Integrace muslimů do naší společnosti není možná?
Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.
Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě..
Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.

A multikulturalismus?
Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.
Jestli někdo z levičáků uslyší vaše úvahy, prohlásí vás za xenofoba.
Celá levice je skandál. Jsou zbabělí a ztratili původní ideologii, aby zůstali „progresívními“ zaštítili se hanebností typu „hranice všem otevřené“.
Co dělat?
Respektovat zákony a pravidla. Imigrace do Evropy již dál není únosnou. Každý migrant musí mít vízum, dokumenty, jasnou identitu. Ilegálové musí být odsunuti zpátky do svých zemí. Ti kteří zůstanou nemohou dostat volební právo, jinak muslimové vytvoří nebo ovládnou politické strany a v důsledku jejich vysoké porodnosti budeme ztraceni, během pár desetiletí to tu všechno ovládnou. Staneme se menšinou ve státě ovládnutého šarií. Žil jsem třicet let v USA, měl jsem všechna práva kromě volebního a nevadilo mi to.
A co masívní transfer imigrantů po lodích?
Každá urgentní situace má své etapy. Jsme v poslední etapě: válečné. Jsme napadáni a aby bylo jasno musíme se bránit všemi zbraněmi, které máme k dispozici – letadly, torpédovat je atd.
Co to říkáte?
Říkám, že jsme ve válce kdy druhá strany nerespektuje teritoriální vody. Pošleme letadla k libyjským břehům, potopme lodi v přístavech. Je to jediná reálná možnost jak je odradit od invaze do Evropy. Po dvou, třech útocích přestanou.
Pro některé intelektuály je západ vždy viníkem.
Jsou stupidní, sebedestruktivní. Inkvizice byla tragedií, ale toto fanatické období západ před staletími překonal. Ne tak islám. Není schopen evoluce. Je to svět bez pohybu, nikdy nevstoupil do industriálního věku, ani ty nebohatší muslimské země. Mají obrovské bohatství v ropě, ale nic nejsou schopni vyrobit, všechno musí dovážet. Symbolem jejich civilizace je bazar.
Podle některých teoretiků mezi civilizační kontakt obohacuje?
Pokud existuje vzájemný respekt a vůle k soužití. Jinak nemůže jít o obohacení, ale o válku, kde nejmocnější zbraní je demografie, totálně v jejich prospěch.
A Evropa?
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie. Favorizuje masovou imigraci, devastuje evropské ekonomie a celou Evropu to dovede do nezaměstnanosti a chudoby.
Evropa podle vašich představ?
Konfederační, složená jen z původních sedmi zemí. Aktuální EU složená z 28 zemí a 28 jazyků je nesmyslem, nic neví o islámu a je totálně neschopná obrany, je směšná a nezodpovědná.
Jak to s islámem v Evropě skončí?
Máme lidské bomby, islámské mučedníky – svědčí to o tom, že se blíží vyvrcholení.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Poslední varování Giovanni Sartoriho"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host

A Evropa?
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie.

To je dobrá definice.
A dám odkaz k tématu, pár komentářů tam mám. Osobně vidím příčinu tragédie zde ve školství, kdy dodnes skřípu zuby když si vzpomenu na výtečníky drilů a vlastně vytvořili příčiny bezbrannosti kultu síly. To je takový etalon nekompromisnosti a rezonátor stagnace, což je v čase jasný úpadek a zabedněnost z principu odmítnutí jiných možností než zatlučení sluhů v tom.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10773-orban-evropa-suverenita-soros-zdi-islamizace-evropa

Nula
Host

k článku Jen pro uvědomění 1 som priložil do diskusie otázku :
„ahojte:) Čo myslíte, môže vedomie ovplyvniť degenerát DNA, alebo len program mysle ?“
Mám silný pocit, a ďalej študujem hľadaním argumentov, že európa je už raz transmutovaná zmiešanými vzťahmi. Je možné, že degenerát DNA neumožní otvoriť vedomie vo vnímanie duchovnej a hmotnej podstaty ako celok…., čo vedie masove spoločnosť do vnímania len hmotnej podstaty a na základe, ktorého sa potom tvoria vojny – hnusne povedané očisťuje sa/mixuje priestor impregnovaním inej spoločnosti ?

GrandTour
Host
GrandTour
Naozaj zábavné tvrdenie pána Sartoriho,ale jeho to už asi netrápi a netrápilo by ho to asi ani keby ešte žil,veď podla všetkého sa venoval podobnej demagógii celý svoj profesionálny život,alebo sa proste len nič nenaučil. Ja som sa od detstva venoval profesionálne futbalu a rekreačne šachu,no môžem povedať že dodnes čerpám zo skúseností čo mi dali. Velmi zovšeobecnene by som to pre pochopenie opísal asi takto: ak chcete obohrať hráča súpera,musíte zaujať jeho pozornosť pohybom ktorým naozaj uverí že chcete urobiť,ale v skutočnosti je to len odpútavací manéver pred tým čo máte v úmysle spraviť naozaj. To o čo vám… Číst vice »
Rys
Host

Díky za tento komentář, jsem rád, že nejsem sám, kdo za celou tou migrační šaškárnou vidí nějaký krycí manévr. A toho, co mají ke skrývání je spousta. Akorát nevím co mají za lubem teď. Jestli něco tušíte, rád bych se na to připravil… Rys

GrandTour
Host
GrandTour
Toho čo majú za lubom,je viac,ovela viac ako len nejaký jednoduchý manéver. Ich akcie sú vopred pripravené a koordinované. Majú nachystané kádre od tých obyčajných výtržníkov až po prezidentov štátov či bánk. Prakticky si vždy najprv dôkladne pripravia úplne všetko potrebné k úspešnému zvládnutiu operácie. Na tieto účely používajú častokrát našich najbližších spolupracovníkov,priatelov či rodinu. Človek si chce zachovať určitý životný štandard,tak radšej robí to čo sa od neho očakáva a je pre to ochotný dať v šanc aj priatelstvá,vzťahy v rodine a iné veci,len aby prežil. Ludia chcú proti niečomu a niekomu bojovať,ale je to presne,ako by išli hrať… Číst vice »
Juraj
Host
Juraj

Veľmi zaujímavá myšlienka

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!