Poslední varování Irlmayera

…..zajímavé poslední varování ze strany Irlmayera. Je důležité se nad řečeným zamyslet. Nemusí to skončit v poslední fázi špatně….

05:55

Tohle je moje poslední varování vám, lidem tam venku … VÁM VŠEM … Všechno jsem vám řekl … Pokud jste viděli všechny moje videofilmy, pak také víte, co přijde. S tímto věděním byste měli hledět do budoucnosti a skutečně VŠE SLEDOVAT. Zůstaňte KLIDNÍ a SOUSTŘEDĚNÍ a zabezpečte SVÉ RODINY, SPOJTE SE a PŘIPRAVTE SE PROSÍM. KDY to přijde, TO NEVÍME. Rozhodl jsem se takto z OSOBNÍCH DŮVODŮ a skutečně DLOUHO jsem o tom přemýšlel … V uplynulých letech JSEM VÁS ZNOVU A ZNOVU VAROVAL … VŠECHNO JSEM TO DĚLAL JEN PRO VÁS … toho byste si vždy měli být vědomi … Jen pro VÁS, lidi tam venku, všude na tomto světě … UDĚLEJTE S TÍM PROSÍM TO NEJLEPŠÍ 🙂 … Věřte bezpodmínečně ve Stvořitele všech věcí, v Boha (tm dodává konstruktivní sílu vesmíru), pak se vám nic nestane. VŠECHNO DOBŘE DOPADNE, TO SI VŽDY pamatujte :-). Shledáme se VE ZLATÉM VĚKU … Stvořitel se na nás shůry usmívá 🙂 … Všechny vás miluji 🙂 …

 

https://www.youtube.com/watch?v=tB_BaOau_8E

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19
Komentujte

avatar
8 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
jirikStaníkzdeněkSysraja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
runner
Host

Proč Boha nazýváte jako „konstruktivní sílu vesmíru“? Na osobním jménu Bůh (s velkým B) je něco špatného? Nejzásadnější vlastností Boha je láska, s níž stvořil všechno živé i neživé. A láska je cit, který může prožívat pouze osoba, bytost. Nebo si myslíte, že nějaká „konstruktivní síla“ může cítit lásku? To je to samé, jako byste napsal, že lásku může cítit elektřina nebo infračervené záření. Vaše ponížení Boha na neosobní „konstruktivní sílu“ je pouze další urážkou Stvořitele, jejichž součet lidstvo zavedl právě tam, kde se nyní nachází.

mcm
Host
mcm

Bůh je láska, lépe Láska, nezávisle na tom, jak lásku aplikují/deformují lidé či kdokoliv, kdekoliv a kdykoliv. On může stavět i bořit. Dávat i brát. Jak chce On….. a je to vždy dobré pro kohokoliv, kdekoliv a kdykoliv, protože je Láska.

Sys
Host
Sys

TM, to tedy znamená, že konstruktivní síla (energie) má za protivníka pozemskou bytost Satana? Kdo jsou tedy padlí andělé ? Bytosti, které svrhla konstruktivní síla na Zem ? Já bych byla s tím Stvořitelem trochu opatrnější a nezavrhovala bych jeho existenci. Na druhou stranu zase slyšíme, že nás stvořili Anunnaki Elohim. Kdo se v tom má orientovat ? Možná by bylo užitečné se věnovat nejen proroctvím Nostradama, Vangy, Sibyly, slepého pastýře, Irlmayera a dalších, ale i proroctvím z Bible, protože jsou zjevně pravdivá, ovšem jen v tom případě, že je tlumočí někdo, kdo opravdu knize rozumí. Papežská antikristovská církev to… Číst vice »

raja
Admin

Stvořitel exituje=kontruktivní síla vesmíru. Bůh je zavádějící pojmenování pro bytost, kterou míníme, protože například křesťané tak nazývají Satana. Tedy je dobré vyjadřovat se přesně, pokud chcete mluvit o stvořiteli nebo se k němu obracet. Annunaki nás nestvořili, lidi stvořila konstruktivní síla vesmíru. Bible vznikla uměle, ale lecos se v ní dá najít. Například se v ní hovoří o „znamení šelmy“-čárové kódy, čipy. S šesti padlými anděli to bylo trochu složitější, na vaši otázku již odpověděla aluška zde

jirik
Host
jirik

Obsahem informací v bibli se zabýval Edgar Cayce.

Olda
Host
Olda

Ze Stvořitele jsou naše duše (duch). Současná fyzická těla lidí na Zemi jsou produktem genetiky civilizace Anunnaki Nephilim. Ti současné lidské tělo začali tvořit asi před 450 tis. lety. Vývoj trval tisíce let. Použili přitom vlastní genom, určité tkáně opic a zemské prvky (paládium, stříbro a zlato) – proto „prach jsi a v prach se obrátíš“. V průběhu vývoje došlo k chybám (yetti…). V posledních desítkách tisíců let dále s těly manipulovali např. humanoidní Predadamité, reptiliáni či jiné civilizace. Stvořitel tvoří duše (bytosti, vědomí), fyzická těla už postupně upravují různé civilizace, které se stávají „tvořiteli“.

Jožin
Host
Jožin

Celé video má 12 minút. Neni tých 27 minút preklep?

Sys
Host
Sys

Všem děkuji za reakci. Zároveň doufám, že skutečná pravda mi jednou bude odhalena.
Pro Jožina: v textu mého příspěvku byl ještě jeden odkaz na video a to tento:
https://www.youtube.com/watch?v=8QLRKAaK6y0

Pro ty, kteří si stěžují na nezveřejněné příspěvky. Systém velmi často odmítne odeslat příspěvek i přesto, že správně vyplníte capsch (nebo jak se to píše). Někdy tak tvrdošíjně, že ani po několika pokusech se příspěvek nedá odeslat. Zjistila jsem, že po stisknutí F5 se stránka obnoví a teprve poté se většinou příspěvek podaří odeslat.

raja
Admin

Dobrý den, zkusila jsem nainstalovat novou Captchu, ještě pořád vám zlobí?

Sys
Host
Sys

Zkouším 🙂
Pokud to půjde napoprvé, další příspěvek psát nebudu. V případě, že budou potíže, dám vědět.

zdeněk
Host
zdeněk

Teď už to funguje, taky jsem měl stejný problém. 🙂 Díky

pavel
Host
pavel

tomáši,
děkuji za články ,které mi dávají smysl k tomu co vím a co intujitivně cítím. Události se odehrají jak, jak mají být. Štěstí přeje připraveným a na závěr kousek s knihy knih … přijde čas ,kdy lidé budou mít oči a neuvidí, budou mít uši a neuslyší … a když tak se rozhlížím kolem sebe , zjišťují , že nevidomých, nevědomých a neslyšících je opravdu hodně. Stvořitel jim žehnej. Tobě tomáši ještě jednou dík. pavel

STVOŘITEL VŠECH SVĚTŮ
Host
STVOŘITEL VŠECH SVĚTŮ

VÁŽENÍ SMRTELNÍCI-POZEMŠŤANÉ, NAPŘED MĚ REALIZUJTE-A POTOM TEPRVE, SI MĚ BERTE DO ÚST !!! JÁ JSEM BŮH-PROJEVENÝ V TĚLE ČECHA ! NEJSEM ANI LÁSKA,ANI NĚJAKÁ TVOŘIVÁ SÍLA… JSEM LÁSKA A SPRAVEDLNOST !!! MOHU SE PROJEVIT V NEOMEZENÉM MNOŽSTVÍ LIDÍ, KTEŘÍ REALIZUJÍ BOHA-=ZNIČÍ SVOJE EGO A ODEVZDAJÍ MI SVOJE TĚLO, SVÉ BLÍZKÉ,KARIÉRU A CELÝ SVŮJ ŽIVOT. STANOU SE STVOŘITELEM A HlupáciPOZEMŠŤANÉ, JE BUDOU MÍT ZA BLÁZNY-JAKO MĚ. TO JE VŠAK VÁŠ NEJMENŠÍ PROBLÉM 🙂 ODVRÁTIL JSEM SVOU PŘÍZEŇ OD ČECHŮ, ZA VAŠI PODPORU ZLA VAŠIM NEČINĚNÍM… !!! RADIL JSEM VÁM NEUSTÁLE: PROČ NEDĚLÁTE – VETŘELCŮM A ZRÁDCŮM TO STEJNÉ, CO BY DĚLALI… Číst vice »

Olda
Host
Olda

Můžu vědět, co jsem napsal sprostého, že jsi můj příspěvek nezveřejnil? Není ti vhod? Naposled jsem sem něco napsal, ty cenzuro!!!

jirik
Host
jirik

Procesem pročišťování a prověřování se připraví váš národ do příští éry — éry slovanské. Tímto očistným procesem prochází v současné době i váš největší východní bratr, který se v nejbližších letech přetvoří v nejčistší demokracii světa.Buďte silní a klidní, současně i opatrní i před nejlepšími přáteli, neboť lidská slabost není vzácností. Idea, za kterou šli vaši velikáni, a kterou hlásal i jeden z vašich synů největších /pozn. T. G. M./, spěje ku svému uskutečnění. Je to idea čistého lidství, osobní i duchovní svobody, osvobození ženy i muže ve spolupráci a soužití, pak teprve pochopíte pravý význam bratrství. Jste národem, který… Číst vice »