Poté, co jsem se nechala zasvětit do Reiki, mě napadli démoni!

Simona Rich je bloggerka z Litvy, která si – stejně jako spousta jiných duchovně hledajících lidí – prošla všelijakými pochybnými esoterickými praktikami, až nakonec skončila u křesťantví a dala se na modlení k pánu Ježíši. Myslí si, že ji přechod k uctívání pána Ježíše spasil a očistil od všeho zla, které na sebe přivolala prostřednictvím jejího špatného výběru esoterických metod (Co je samozřejmě hloupost, jen přešla z deště pod okap. Skutečná pravda není venku a nenajdete ji ani na kurzu, ani v kostele. Ale o to teď nejde). Mezi zmíněnými pochybnými praktikami bylo svého času i reiki, o kterém dnes tvrdí, že je cesta k satanovi. Podobných lidí, co si na reiki vylámali zuby, je obrovská spousta. Ale málokdo má tu odvahu jít s kůží na trh a popsat svou zlou zkušenost. Její výpověď a zkušenost s Reiki mi připadá natolik zajímavá, že vám ji dnes nabízím.

Proč se musíte držet dál od Reiki
Tento příspěvek o reiki jsem napsala před několika lety, když jsem si uvědomila, že jsem udělala velkou chybu, když jsem se do této praxe nechala zasvětit. Napsala jsem ho, abych varovala ostatní, aby se nezapojili do této falešné duchovní terapie, protože to ve skutečnosti není to, co se lidem říká.

Bylo ode mě velmi hloupé, rychle se ponořit do neznámých vod Reiki. Mohla jsem být vážně zraněna, kdybych se nezastavila včas! Naštěstí jsem věnovala pozornost znamením, která jsem dostala po druhé iniciaci do reiki, a tak jsem pochopila, že s touto metodou je něco v nepořádku.

Myslím, že kdybych nedostala tato dvě zasvěcení to reiki, nikdy bych nevěděla co vím dnes. Takže si myslím, že bylo v mém životním plánu je přijmout, a tak se naučit lekci s tím spojenou. Pravděpodobně jeden z důvodů, proč jsem musela projít touto nepříjemnou zkušeností, je možnost sdílení mých zjištění s vámi, mými čtenáři.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Ruprecht napsal:

  Myslí si, že ji přechod k uctívání pána Ježíše spasil a očistil od všeho zla, které na sebe přivolala prostřednictvím jejího špatného výběru esoterických metod (Co je samozřejmě hloupost, jen přešla z deště pod okap. Skutečná pravda není venku a nenajdete ji ani na kurzu, ani v kostele.
  Autor(ka) zde v hodnocení učení REIKI a víry v Ježíše Krista silně přehání. Většina ÚSPĚŠNÝCH exorcismů je prováděna ve jménu Ježíše Krista, prostě proto, že Ježíš Kristus a jeho moc (z logiky věci) funguje. Jestliže tedy proměníte temnotu za světlo, pak nemůžete psát takovou šílenost, že přejít z REIKI k Ježíši Kristu je přejít z deště pod okap ?!!!

 2. Maroš napsal:

  Od Reiki k šintoizmu a od šintoizmu k satanizmu! Provokovanie a potom manifestácia Hadej sily /sily Zeme/, tej sily, ktorá zhmotňuje – vychádza väčšinou z potreby moci – aj tej fyzickej – ako dispozície, keď sa človek cíti slabý v materiálnom svete – a preto siaha po zdrojoch nejakej hmatateľnej energie – pretože ako materialista nepočíta s mocou duchovnej energie /Moc vs. Sila/. Teda – spodná energia Reiki je v podstate energiou Satana – inak duchovnej bytosti, ktorá vytvára náš obmedzujúci hmotný priestor a čas /Pán Času/ – teda túto našu materiálnu realitu s našimi problémami – a démonmi. Preto útek do Ježišovej náruče je vlastne rozhodnutie prijať a vpustiť do svojho života Ducha – ktorý potlačí prevahu Hadej Sily. Problém je, že je to ako s požiaroviskom lesa – oheň síce už bol zadusený na povrchu, ale v pôde ešte stále dutnajú žeravé korene. Preto detičkám zápalky do rúk nepatria. Mám za sebou – od ezoteriky je krok k okultizmu a potom pánboh pomáhaj!

 3. Nula napsal:

  🙂 takýmto ľuďom sa otvára tretie oko akurát tak pri sraní…?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..