Potvrzeno: Keňan muslimského vyznání neměl v Bílém domě co dělat

Výrobci Obamova internetového rodného listu (podle šerifovy stíhací čety z Arizony) digitálně překopírovali devět bezpečně identifikovatelných rubrik z rodného listu s hawaiiským jménem Joanna Ah´Nee, včetně ručně razítkovaných a psaných dat, přesunutých ve stejném sklonu a úhlu. Dvacítka digitálních expertů, včetně 18 evropských, přidala svědectví, že Obamův certifikát je padělek! Důkazy s žádostí o zahájení trestního stíhání předal šerif Joe Arpaio Kongresu.

Kongres bude muset rozhodnout, zda z toho udělá jen arizonskou kovbojku, nebo zda podle ústavy vyzve ministerstvo spravedlnosti a FBI, aby zahájily trestní řízení. Nový prezident má navíc ústavní povinnost jim to přikázat. Spolupachatelů trestného činu by mohly být stovky.

Kdo padělek vyrobil a na čí rozkaz? Kdo ve vedení Demokratické strany schválil Obamovu kandidaturu bez přezkoumání diskrepancí v údajích jeho narození? Kdo na vysokých místech právních institucí zabraňoval vyšetřování? Kdo v médiích o tomto činu věděl, nebo měl na něj podezření, a nekonal investigativní povinnost?

Pár lidí si pamatuje, že dřívější Obamovy webstránky uváděly místo jeho narození Keňu. Jeho oficiální záznam absolventů Harvardu z roku 1991, (studium platila jeho movitá chazarská babička) uváděl „narozen v Keni, vyrůstal v Indonésii a na Hawaii“. Totéž tvrdila v jeho oficiálním životopisu jeho literární agentura a nakladatel jeho knížky. To by ho samozřejmě na prezidentství diskvalifikovalo, neboť podle ústavy musí prezident být rodilý Američan. Od jeho kandidatury se však náhle uvádí místo jeho narození jako Honolulu, Hawaii!

Jeho babička se v jednom interview ale prořekla, že se narodil v Keni a odjel na Hawaii jako nemluvně s rodiči. Našel se záznam ze školního rejstříku ze školy v Indonésii, kde byl Obama registrován pod jménem svého otčíma a adoptivního otce s příjmením Soetoro jako žák muslimského vyznání. A někdo někde vyhrabal údajný záznam jeho stipendia coby „zahraničního studenta“ indonéského občanství na americké univerzitě. Nemocnice v Honolulu neposkytly žádný papírový originál Obamova certifikátu, ani žádný jiný záznam jeho narození.

Nikdo s oficiálním pověřením se nad touto diskrepancí nepozastavil, tím méně že by se Obamy zeptal, která z těch dvou verzí je pravdivá. Neoficiálně, ale zato mediálně mu tu otázku položil mimo jiné tehdy ještě nepolitik a pouhý realitní byznysmen a televizní moderátor Donald Trump, informuje zpravodaj PL.

Jeho zvolení udělalo čáru přes rozpočet Demokratů, kteří pevně věřili ve vítězství své kandidátky Hillary Clinton, jež se nebude „šťourat v minulosti“  a chazarská média je v tom utvrzovala. O to větší panika nyní nastala, když spiknutí proti americkému lidu má být prošetřeno. Mezi znalci „hlubokého státu“ se už déle hovoří o vysoce pravděpodobném fyzickém atentátu na Trumpa, když ten mediální se nepovedl.  A může to být i s kolaterálními škodami.

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

9 Komentáře zapnuto "Potvrzeno: Keňan muslimského vyznání neměl v Bílém domě co dělat"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Tak kdo nemá v palici nas*áno, jako třeba troll „žabák kvak“, ví to již od roku 11, kdy téma prasklo a úřady musely ukázat opicův rodný list. Ukázali PDF, který když se ale otevřelo v PDF editoru, byly vidět hromady vrstev, ze kterých výslednou grafiku poskládali a vrstvy neodstranili. Viz humorný video z roku 11: https://www.youtube.com/watch?v=Hc3b8xVJStU
Jeden neví zda to je demence nebo je to schválně…

.lak
Host

To je ouplný styl her man

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

http://afinabul.blog.cz/1701/m-fukuoka-revolucia-jednej-slamky
Tohlenc mě už dřív zaujalo a knížka visela na ulozto.cz

ohbriel
Host
ohbriel

To mi připomnělo takové lehce vtipné videjko „Obama si hledá práci“ kdy si jde vyřídit licenci a dáma po něm chce rodný list…. v angličtině to je.
It’s real! Is it? It’s real. But is it? 😀
https://www.youtube.com/watch?v=OvjAjb0Dp34
54. vteřina

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

„Dávno je zapomenut konflikt z března 1969 na řece Ussuri, kvůli němuž bylo na sovětské straně připraveno pětadvacet divizí bránit ostrov uprostřed řeky s rozlohou necelého čtverečního kilometru. Zasvětil jsem tomuto problému jednu ze svých knížek, protože v něm šlo i o novou zbraň, kterou tam Sověti použili a která doslova „vypařila“ na šest tisíc čínských vojáků. “
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tak-tohle-Obamovi-vazne-nevyslo-Zkuseny-novinar-Syrucek-vysvetluje-jak-nechtene-vytvoril-idealni-podminky-ke-spolupraci-Trumpa-s-Putinem-469431

Liběna
Host
Liběna

Procházka ‚ muslima‘ v Olomouci 23 12 2016 https://www.youtube.com/watch?v=r5h9LJbMNZ4

orwella g.
Host
orwella g.

Jeden krásný citát z níže uvedeného článku: „Obama jako zraněný kůň kolem sebe kope ve smrtelné křeči a Putin mu mezi řádky vzkazuje. že se chová dle valašského rčení: „Zrob susedovi dobře, os.re ti plot…“ Prostě jak říká jedna anekdota: Kouzelný dědeček chce splnit přání věčně nespokojenému muži těžko odhadnutelného původu. Proto se ho ptá, co by chtěl? Podivné individuum zasněně povzdechne, že soused má tak krásně vypaseného vepříka… Kouzelný dědeček se ihned pohotově zeptá, zdali by si přál stejně urostlé prase jako má jeho soused…? A slyší odpověď: Nechci žádného vepře, ale chci, aby ten sousedův chcípl…“
http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/3151-obama-jako-zraneny-kun-kolem-sebe-kope-ve-smrtelne-kreci-a-putin-mu-mezi-radky-vzkazal-ze-se-chova-dle-rceni-zrob-susedovi-dobre-os-re-ti-plot

dit
Host
dyk
Host

Troška sa povyťahoval na výslní a teraz pôjde na panské.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!