Pouvažujte, jestli náhodou nebyl Notre Dame francouzský odvar amerických dvojiček 911

…..za jeden den jsem dostal tolik dat a informací o události v Paříži, že je nestačím snad ani za týden přečíst. Rád bych zveřejnil ještě dovětek od Erika Steinera, který jsme obdrželi a dovětek můj. Něco na celé události hodně smrdí a….

00:05

…..tak ako som včera spomínal už sa dejú veci po požiari. Bohužial len potvrzdujú podivné veci, ktoré sa tvoria vôkol tohto činu!!!

Dnes večer má vystúpiť prezident Macron s vyhlásením k riešeniu hnutia Žlté vesty a opatreniam na stabilizáciu situácie. Spoločne s potvrdením jeho vystúpenia dnes večer o 20:00 sa vynárajú teórie, komu tento požiar pomohol?! Všetky spravodajské televízie dávajú skoro celý deň špeciálne vysielanie k včerajšiemu požiaru. Debaty sú naozaj zaujímavé, lebo zaznievajú počas debát, niekedy aj búrlivých diskusií, rôzne teórie. Už len tento fakt je sám o sebe veľmi zaujímavý, že sa verejne prezentujú rôzne názory (v dobe politického korektného vyjadrovania by sme to mohli nazvať konšpirácie!). Prezident však vyzýva k jednote a zjednoteniu. Čo má za týmito vyhláseniami byť je dosť otázne a zaznieva to aj v diskusiách. P rečo zrazu, takéto zjednocovanie má to iný význam? Pýtajú sa viacerý!

Ďalším zaujímavý faktom je, že niektoré média už prehlasujú z veľkým dôrazom, že príčina je nehoda?!? Z dôrazom na fakt, že máme veriť úradom! Ani nie 24 po udalosti, ako je požiar a niekto chce presvedčiť ľudí, že nie je iný dôvod ako nehoda? Vyšetrovanie, ktoré zväčša trvá niekoľko dní a vyžaduje rôzne expertízy, je zrazu po ani nie 24 hodinách už niekomu jasné, že iné teórie nie sú zistené, ale nehoda je určitá?!? Niečo čo vytvára viacej otázok, ako odpovedí.
Najnovšia je informácia, že plánovaná akcia Žltých viest bude pre tento požiar a jeho dopad na Francúzov zrušená!!! Komu všetko nahráva a v akom krátkom čase už začína byť via a via isté. Počkajme si na ďalšie odhalenia, ktoré môžu priniesť aj ďalšie prekvapenia a zvraty.

Napsal Erik Steiner

Potud Erik Steiner. Já dodávám následující velmi podobná a podezřelá fakta:

Katedrála hoří a MACRON se směje…. stejně jako starý BUSH u dvojčat.

Tímto způsobem nemůže reagovat normální člověk, pokud ho to přímo netěší!!!!!

Řekl bych, že je to velice podezřelé a není vyloučeno, že raději obětují Katedrálu, jenom aby zastavili žluté vesty. I to je možný důvod. Proč se tak P-REZIDENT MAKARON směje, baví se dobře? Co za jeho lišáckými úsměvy stojí? Uvidíme…..

 

 

 

Rád bych shrnul ta nejdůležitější data:

 1. Ve stejnou dobu kdy hořel Notre Dame, hořela v Jeruzalémě Al-Aqsa-Moschee. Velice zvláštní!!!!! tm dodává, že veškerá náboženství byla k vyvolání válek a nenávisti mezi lidmi. Není vyloučeno, že právě zde má vše skončit….
 2. velice zajímavá bytost se pohybuje těsně před požárem na ochozu Notre Dame:

   

 3. Pokud jste někdy v Notre Dame byli, z každého rohu koukají na vás rohaté bytosti a celá katedrála je z venčí jimi poseta. Proč asi????

  https://www.google.cz/search?q=notre+dame&hl=cs&tbm=isch&tbs=rimg:CZ8_1hcVJLdkYIjhm-XH7pFIzv6ce5QrLcjtZHISmNYEAVc69BGn4xbaOS8qKMCsjgjKGYG13g-KpLIfD03jWOvizFyoSCWb5cfukUjO_1EYSOjnfgtiYLKhIJpx7lCstyO1kRXUbVGS2qcvsqEgkchKY1gQBVzhExr2BU2uZIyyoSCb0EafjFto5LERfrfx6EhTe5KhIJyoowKyOCMoYRyq-sA6mNvj4qEglgbXeD4qkshxG7VrXKxKDhSioSCcPTeNY6-LMXEX4FjjTFbDfC&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwizooLnxdXhAhWnPOwKHVcJD28Q9C96BAgBEBg&biw=1237&bih=725&dpr=1.4

 4. Jaké bytosti jsou přitahovány do chrámu díky různým vyzývajícím skulptůrám na celém Notre Dame
 5. Není vyloučeno, že právě požár a pád věže je symbolický přechod od zla k dobru. Obrazně řečeno pád celé EU a přechod k novým dějinám bez diktatury…..

  A je nutné ještě dodat že tento den je velice zvláštní:

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Alena napsal:

  bombový útok v Bostonu – ten se může zopakovat 28.4. v Londýně

 2. marcela napsal:

  … mně se líbí úvaha 5 .

 3. osma.8 napsal:

  Ahoj všichni, všímáte si, kolik boháčů z celého světa obrovskými částkami nelení a přispívají na obnovu? Podle všeho mnohem více než kolik bude stát oprava. Podle mě jde o něco úplně jiného. Když nedávno spadla letadla, nějakou dobu to trvalo, než proběhlo vyšetřování příčiny. Tady hoří katedrála ještě naplno a už všichni neochvějně ví, že to byla náhoda a nedopatření. U dvojčat v americe také všichni okamžitě věděli, že to byla Al-Kajda. Ty sbírky nejsou žádné drobné, na co potřebují tolik peněz?

  • Pavel napsal:

   osma.8 – příteli, já si myslím, že si ti boháči takto kupují „odpustky“ a doufají,že se díky těm darům dostanou do nebe. Ale nic proti tomu. V starém Římě za vlády posledního etruského krále se stavěly kanalizace a vodovody také jen z příspěvků bohatých. Řím vypsal speciální daň a bohatí cálovali a celý Řím byl pak o mnoho zdravějším městem s dobrou vodou a slušnou kanalizací a veřejnými lázněmi.

 4. CZK napsal:

  K těm datumům bych jenom rád dodal, že je to těsně kolem Velikonoc. Velmi destruktivní energie ….

 5. CZK napsal:

  Říkám si, že pokud opravdu současně hořela i mešita al-Aksá, tak to potom asi nebude akt na vyřešení žlutých vest. Ale to neznamená, že to nelze využít. Ale pravda je, že jsem zatím četl o požáru té mešity akorát zde. Kromě souběžného času neznám ani rozsah, ani příčinu požáru mešity.

 6. Vladislava napsal:

  Tak nevím, pokud to je opravdu konec toho zlého a začátek dobrého, nebylo by lépe nechat chrám, tak jak je? Ať je věčnou připomínkou toho, že zlo nemůže mít nad dobrem navěky vládu. jenže všechny státy EU i Vatikán začaly hned se sbírkami na opravu a Makaron slibuje, že bude do 5 let opravený?

 7. ⚜️ aston 405 napsal:

  Jaký destruktivní povahový charakter se Macronovi nejvíce ve tváři zobrazuje? Hledal jsem nějaký špatný obličejový rys, ale moc jsem toho nenašel….

 8. Marcela napsal:

  Tak tomuhle začínám i věřit. Cituji : Šlo o velikonoční satanistickou energetickou oběť satanistů Macrona, Merkelové a Mayové, z nichž jeden každý je ……….
  https://orgo-net.blogspot.com/2019/04/pozar-katedraly-notre-dame-falesna.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR1RrjgWy-8pACzqOXQ9TPRNM8BR52aM8g4kmUdwTDeie_GNMoPj-uEUZR0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..