Pouze pár hodin po očkování se staly z trojčat autisté. Šokující video o lžích farmaceutického průmyslu

…..jak neustále tvrdím, pouze lidé s amputovaným mozkem mohou nechat očkovat svoje děti. Jsou statisíce důkazů a lidé stále nevěří. Nakonec někteří podlehnou nátlaku „MUDR, DR, CSC“ a nechají dítě očkovat. Pak jsou nuceni se o postižené děti celý život starat sami. LEK-AŘI hned následně od toho dávají ruce pryč. To je to jediné co dobře zvládají…..

00:54

…..ještě dodávám: skutečně se musí dnes každý zamyslet nad tím, jaké zrůdy, nestvůry a bestie vedou farmaceutický průmysl?????

Následující video VAXXED je prakticky zakázané. Nyní si jej můžete přehrát, jde o alternativu přehrávače YouTube, která podporuje svobodné vyjádření ohledně očkováni, geneticky modifikovaným organismům, přírodní medicíně atp.

 

Video ukazuje, jak původně zdravá trojčata se několik hodin po očkování stala autisty. Znovu je tak demonstrováno, že očkování opravdu může způsobovat autismus.

Příběh z videa:

25. června 2007 jsme je vzali na očkování. Přišli jsme v deset hodin ráno. Vzali jsme všechny tři. Moje dcera má po očkování stále značku na noze. Očkovat jsme dali i chlapce.

Kolem poledne Claire zcela přestala komunikovat. Bylo to jako by se z nesmírně šťastného, ​​usměvavého děvčátka stalo slepé, hluché a zcela neschopné života.

 

Předtím měla zcela rozvinutý oční kontakt a ten následně ustal. Jediné, co dělala, bylo, že upřeně hleděla do stropu.

Ve dvě hodiny odpoledne jsme viděli, jak se do sebe uzavírá i Richie. Všechno žvatlání máma, táta, chození vedle nábytku a vše najednou ustalo.

Všechno to hihňání, úsměvy… další dítě neschopné života. Ztratili všechny své reflexy, přestaly mrkat, zívat, kašlat, kýchat.

Nejhorší bylo, když jsme viděli, jak odchází poslední. Ztratili jsme Robbieho, vypadal, jako by ho srazil autobus. Na tváři měl strnulý výraz, choval se jako hluchý, přestal být šťastný. Nikdo a nic je už víc nezajímalo.

Přestali se usmívat. Již se více nedržely za ruce.

Nezvratné poškození těla očkováním je skutečné. Řekli nám, že je to genetické, pak nám řekli, že není možné, aby se tři děti staly neschopnými kontaktu v ten samý den, že je to statisticky nemožné.

 

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Léčivá látka proti rakovině, na které se podíleli Češi, je hotová. Máme i záložní, hlásí vědci z Dejvic
  Ještě letos dostane americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv přihlášku na novou látku proti různým druhům rakoviny. Vznikla díky spolupráci českých a amerických vědců. Pokud ji úřad schválí, mohou začít testy na pacientech.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/leciva-latka-proti-rakovine-na-ktere-se-podileli-cesi-je-hotova-mame-i-zalozni-hlasi-vedci-z-dejvic-67592?dop-ab-variant=5&seq-no=1&source=hp

  otázkou je proč by ji měl schvalovat……

  • Pavel napsal:

   Protože když ten výzkum dotovali američané, tak je výsledek té práce jejich. Oni si to přihlásí u sebe a patentují a je po ptákách. Všechen zisk z té práce jde za nimi. Anebo ještě jedna horší varianta, že to uloží někam do archívu a počkají až se jim „zaplatí“ výzkum těch léků, které se dnes používají. Prostě Česká republika z toho nebude mít nic. Nechápu to, že někdo vůbec něco dělá, když zisk z toho jde jinam. A jestli nemám pravdu tak prosím doložit důkazy – kopii smluv o té dotaci a o právech na lék apod.

 2. bloblo napsal:

  Tohle téma je známo už 10-15 let, kdy se o tom veřejně mluví. Jenže mafie na injekcích vydělává dál a vydělávat bude klidně další desítky let, protože většina populace je prostě tupá jak motyka a jediný co je zajímá je zábava, TV, bulvár a žrádlo. Takže o podvodech farmamafie neví a v podstatě ani vědět nechce. Dokonce většina těch co svoje děcka takhle zlikvidují, hledají viníka všude jinde než u sebe, případně melou, že neměli štěstí. Na víc mentálně nemají.

 3. arieska napsal:

  Zdravim vsechny, je velice smutne ze na onko nemocnych pacientech a na ockovanych deti nejvice vydelava FARMAMAFIE neni urcite nahoda ze ockovaci latky maji ZADOUCI NEZADOUCI UCINKY!!! to stejne onko lecba jak je provadena na nemocnych a ted si predstavte ze je lek na onko nemoc, to je tedy prusvih, z ceho bude nadale bohatnout FARMABYZNESS? zatim ZADNY LEK NEBYL NIKDY SCHVALEN a myslim si ze nadale nebude, samozrejme na jakych nemocech by potom tato MAFIE vydelavala? Onko nemoce a zadouci nezadouci ucinky ocko vakcin jsou ZLATYM DOLEM!!! Lidickove zamyslete se komu to asi slouzi, nam urcite ne nas se chce ELITA co nejdrive a pokud mozno co nejrychleji jakym koliv zpusobem zbavit a ponechat si ZLATOU MILIARDU tak je to naplanovane v souvislosti s NWO!!! a tato nedobrovolna genocida probiha ve velkem stylu uz celkem dosti dlouho a pokud se temto jejich zverstvam nepostavime tak je neomezene budou pachat na nas lidech dal!zastavme jejich cinnosti jejich konani dokud je cas!

  • jirik napsal:

   I kdyby schválen byl, tak účinná látka bude natolik *zředěna*, že budou účinky nulové. Třeba taková generika – účinná látka stejná jako originál, ale aby zabrala generická pilulka stejně účinné jako originál, musí se brát 3-4 násobná dávka oproti originálu. Samozřejmě, že každý organismus reaguje jinak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..