Použili jste black Goo a také vám zčernaly oči? BLACK GOO 3

…..pak můžete mít podobné vlastnosti, jako zpěvačka, která je právě černé má a k tomu nadpřirozené vlastnosti. Nevěříte, zkuste se zamyslet o tom co jsem psal v minulosti…..

11:27

Na začátku videa je má skoro normální ale potom!!!!! Copak nám asi videem chtěli ukázat?????

DÁVEJTE POZOR NA ZNAMENÍ…..

 

A pro ty, kteří píší, že žádné černé oči nevidí, tak přímo z videoklipu ty snímky. Jsou tam jenom moment, ale jsou. Je nutné se dobře dívat!!!!!

Samozřejmě že na začátku má oči normální, ale potom je tomu jinak, až se začínají dít, „nepochopitelné“ věci a děje….

Z toho důvodu je to videoklip, který Vám má něco říci!!!!!

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. CZK napsal:

  Žádné zčernání očí jsem nepostřehl, ale ti lidé své nadlidské schopnosti použili jenom ke škodění. V tom klipu neudělali ani jeden dobrý skutek. Třeba že by servírka nemusela jídlo nosit, ale že by „doletělo“ na stůl samo. Místo toho zlomyslnosti, a shazování jídla ze stolu na zem, …..
  Proto takoví nevyzrálí lidé nesmí podobnými vlastnostmi disponovat, protože by pro svou zlomyslnou povahou ostatním ze života udělali peklo.

  • kalia napsal:

   2:22 začíná mít zpěvačka černé oči. Zčernání očí po black goo je bod, ze kterého není návratu (to jsem viděla kdysi ve vizi).

  • tomáš marný napsal:

   Milý CZK,
   je nutné se soustředěně dívat na video. Vidíš, že i když to napíši, lidé to přesto nevidí. Dokonce jsem měl kdysi v minulosti žákyni na symboliku, která něco podobného viděla až když jsem ji na to ukázal prstem a sama to nemohla odhalit. Pro tebe jsem to vykopíroval. Oči vidí většinou to, co chtějí vidět…..
   tm

   • Ježovka napsal:

    „Vidíš, že i když to napíši, lidé to přesto nevidí. Dokonce jsem měl kdysi v minulosti žákyni na symboliku, která něco podobného viděla až když jsem ji na to ukázal prstem a sama to nemohla odhalit. Pro tebe jsem to vykopíroval. Oči vidí většinou to, co chtějí vidět…..
    tm“

    Dobře, tenhle komentář je moc zajímavý. Tak už vím, proč to někteří nevidí:)

   • Sonic napsal:

    Tentokrát dávam za pravdu tebe Tomáš. Je to tam a dokonca niekoľko krát celkom zreteľne. Nerozumiem ako si to môže niekto nevšimnúť?!? Ľudské oko je špecifické tým že ho dokážeš spoznať práve kvôli tomu aký má vzhľad,na rozdiel od zvieracieho. Niektoré zvieratá majú síce oči podobné ľudským,ale to si môžeš zmýliť len z určitej vzdialenosti a uhlu,akonáhle máš dobrý výhľad na oči a časť okolia tváre zistíš že oko patrí či nepatrí človeku. Ešte by som chcel podotknúť,že schopnosť postrehnúť takéto veci,bude do istej mieri vypovedajúca o danom človeku. S týmito očami sa môžeme podľa mojich skúseností (nezamieňať s vedomosťami) stretnúť u niektorých druhov „extraterrestre“! U nich sú akési dva základné druhy bytostí. Jeden má „Božiu iskru-ducha“ druhý nemá! Teda dedukujem: že je tu záujem nie len ľudí,ale aj iné bytosti ovládať týmto spôsobom. Bytosti bez duše nepodliehajú akýmsi zákonom odplaty za svoje činy tak sú používané na rôzne veci,ktoré inak bytosti typu s dušou nechcú vykonávať.A tiež majú rôzne schopnosti (náhoda?). Dalo by sa potom usudzovať že táto vec sa šíri už celé veky medzihviezdnym priestorom a ovládla dávno aj tých ktorý by chceli ovládať všetko v ich dosahu. Ono kde sa dvaja bijú,tretí môže nepozorovane zvíťaziť. Ale táto problematika bude asi ďaleko obsiahlejšia.

    • tomáš marný napsal:

     Milý sonic,
     od dívenky, která ztratila všechny přátele, jak jsem psal, a nyní žije sama ve Švýcarsku vím, že díky této inteligenci si může požádat o barvu očí, o jaké má zájem. V případě, že ale ona sama věci neovládá („můžeme říci že čaruje“) a je za tím právě tato vysoká inteligence z oleje, má vždy oči černé. Všimla si, že používá-li jazyk, kterému dříve nerozuměla a mluví jim, také má oči černé. To stejné, když druhým čte myšlenky nebo se chce dostat do dat mozku druhé bytosti a vyčíst pro sebe potřebné.
     Mně kdysi ukázala na důkaz postavení židle na stůl bez jejího dotyku rukama a řekla mně ať pozoruji její oči. Ano zabarvily se do černa…..
     tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.