Pozdrav od manželů Zemanových

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Pozdrav od manželů Zemanových"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sysi
Host

Taky děkujeme – pěkné 🙂
=====================
A teď se přiznejte, kdo v Praze volil (zřejmě na základě jednoho článku zde uveřejněného) Karla Habsburského-Lotrinského ? 🙂 A protože součet hlasů na okrsku neodpovídá, podává dotyčný stížnost na neplatnost voleb na uvedeném okrsku. Volič má podezření, že jeho hlas byl připočten jednomu ze dvou oficiálních kandidátů.

Yintrovert
Host
Yintrovert

Nemáš zač Miloši a věříme,že nás nezklameš 😉

Maroš
Host
Maroš
“ ochranka prezidenta pochybila v prověření místnosti před příjezdem prezidenta a neprověřila všechny osoby přítomné ve volební místnosti. Pokud by zkontrolovala novináře a jejich novinářské průkazy, Angelina Diash, jejíž otec pochází z Angoly a matka je Ukrajinka, by byla okamžitě odhalena, že není novinářka a nemá v místnosti co pohledávat. Novináři, kteří tuto ukrajinskou občanku provedli pod novinářským krytím do DMZ prostoru volební místnosti, by měli být stíháni za přímé ohrožení bezpečnosti prezidenta republiky a státní zastupitelství by mělo prověřit, jestli tento skutek nelze kvalifikovat jako podporu terorismu. Nepřekvapuje nás, že zrovna novináři a pracovníci ČT provedli tuto ženu pod… Číst vice »
stenly919
Host
stenly919

Tak jak se dalo očekávat, hydře ve washingtonu se nelíbí výsledek voleb a už píší, jak to tu bylo ovlivněno ruskou propagandou a jak jsme rasističtí apod. Pro zasmání docela dobrej článek https://www.novinky.cz/zahranicni/461974-volby-v-cr-rikaji-o-stavu-zapadni-demokracie-vic-nez-je-libo-pise-washington-post.html

Prej volby vypovídají o stavu demokracie u nás…No nějak zapoměli napsat, že je rozdíl mezi demokracie a démonkracie

jirik
Host
jirik

Takzvaná “pražská kaviareň” – teda rôzni liberáli, vítači, slniečkári sa spolu s mainstreamovými médiami snažia nabudiť dojem, že staronový prezident Miloš Zeman rozdeľuje spoločnosť. Tesné výsledky volieb v pomere 51:49 tomu tiež nasvedčovali. Najnovší prieskum verejnej mienky ale ukazuje opak. Veľká časť voličov Jiřího Drahoša a nevoličov prijala víťazstvo Miloša Zemana. 54,2 percenta ľudí je spokojných s výsledkom, naopak nespokojnosť cíti len 37,5 percenta.
https://www.hlavnespravy.sk/zeman-nerozdeluje-cesku-spolocnost-prieskum-ukazal-ze-vacsina-ludi-je-spokojna-s-volbou-prezidenta/1295972

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!