Poznámka ke včerejší debatě o EU v ČT. To je to, oč lži a zlu běží

…..no nic nového pod sluncem. Veřejné sračkomety musejí dle zahraniční taktovky chrlit hnůj na celé obyvatelstvo aby vědělo, co si musí myslet. Jakékoliv jiné názory jsou zakázány….

14:54

Každý u nás dnes ví, že v otázce postoje k nejzávažnějším problémům dneška, kterými jsou vztahy našeho státu vůči USA, vůči Rusku, vůči EU a vůči NATO, je naše veřejnost rozdělena na dvě početně zhruba stejné poloviny – a tento poměr zůstává už roky nezměněn vzdor zběsilému úsílí téměř všech našich oficiálních médií změnit tento poměr tak, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATO.
Jak je to možné? Jak je možné, že média, tak finančně mocná a tak svorná ve snaze učinit z nás názorově jednotné proamerické a protiruské stádo v této své snaze tak fatálně selhávají? Jaký to balvan jim to stojí v cestě, že nejsou s to jej překonat a z vykolíkované cesty jej prostě a jednoduše odvalit? To je ten balvan tak těžký, to má takovou váhu, že 24 hodin bubnové palby prozápadní oficiální propagandy do českých hlav každý den a prakticky už od sametu až dodneška, se od těch českých tvrdých hlav tak bezúspěšně odráží?

 

 

Co je tedy ten balvan zač? Z jakého materiálu je složen, že má tak fantastickou sílu odolat tak mocnému propagačnímu vichru a bouři, které se ho snaží rozpůlit, rozčtvrtit, rozbít a už jako sutinu jej odsunout stranou?
Odpověď je jednoduchá. Tím balvanem je pravda. To jen pravda a nic jiného na světě než právě ona, dokáže být vůči nejmocnějšímu tlaku sil opačných – čili lži – takto silná a nezdolná. Zatím se jí přes všechna protivenství proti ní drží polovina našich lidí a každý ví, že kdyby se té pravdě nemilosrdně a bez přestávky netisklo hrdlo, vyznávala by ji dnes bezesporu jejich přesvědčivá většina.
Ví se to ve Washingtonu i Bruselu, a ví se to i ve zpravodajské redakci České televize. A protože se to tam ví, neočekávejme, že se někdy od ČT dočkáme jakékoli její nestrannosti, ke které se ve svém kodexu hlásí a kterou by měla tedy praktikovat též tak, že k ožehavým problémům dneška bude zvát účastníky debat tak, aby rovnoměrně zastupovali ony dvě názorově stejně početné poloviny našich občanů. Čili jeden proti jednomu, dva proti dvěma, tři proti třem atd.

 

Jenže kde by pak zůstalo ono potlačování pravdy, které je dnes západním úkolem nejpřednějším? Takže vše zůstane při starém a debatéři se do budovy ČT budou i nadále svolávat nikoli tak, jak odpovídá skutečné síle obou našich názorových táborů, ale tak, jak by si Washington, Brusel a zpravodajská relace ČT přály, aby ty tábory vypadaly. Čili tak, jak tomu při všech názorových debatách v ČT bylo dosud vždy a jak tomu bylo i včera večer v pořadu Komentáře a Události, v němž proti jedinému odpůrci EU Okamurovi zasedli hned tři její nejbujněji nadšení příznivci Petříček, Bartoš a Kučera. A takto ve svorné trojici se snažili osamoceného Okamuru kus po kuse trhat a EU zato vynášet do nebes. A to vcelku a šmahem včetně Evropskou unií znovu potvrzeného dvojího standartu potravin, horšího v někdejších socialistických zemích, a lepšího v zemích i původně kapitalistických. Protože proč by se měl člověk spravedlivý z východu zaobírat kvalitou stravy materální, když se mu v oblasti stravy duchovní a ideové nabízejí tytéž lahůdky, jaké konzumují jeho přátelé ze společenství západního?

 

 

A to společenství jediného, kde se za měsíc poslancování v jeho organizaci nejčelnější, jíž je EU, dá i pro „východňara“ vydělat téměř čtvrt milionů korun? Že ano pane Kučero, pane Polčáku, pane Poche, pane Pavle Fialo a vůbec všichni vy poslanci a oslavovatelé i současné „polisabonské“ EU, která vám, jak už kdosi řekl, fakticky nikoli mzdy vyplácí, ale spíš vás jimi podplácí?
Ale nic, lepší asi je nic si z takovýchto nepříjemných věcí nepřipomínat, mít na očích i uších klapky, nedbat pravdy a pochodovat tam, kam nás současný nepoctivý svět vede. Protože to je to, oč dnes silám lži a zla běží.

Napsal Lubomír Man

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Vladimír napsal:

    Marine Le Pen je snad jedinou političkou/politikem, která si uvědomuje výjimečnost českého národa. Protože je až neuvěřitelné, že náš národ 2000 let úspěšně odolává jako klín vražený do francko – germánského prostředí jejich snahám o naši germanizaci, i když téměř nepřetržitě jsme byli jejich vazaly. Dnes jsme opět vazaly Německa, tentokrát jsme drancování prostřednictvím EU. Jasně je to zřejmé z naprosto rozdílného přístupu EU k Irsku a k nám. Do Irska narvala EU těžké miliardy, a to ze dvou důvodů. Jednak Irové nejsou Slovani, ale Keltové. A dále – z Irska si EU udělala „výkladní skříň“, aby nalákala další (slovanské) země, které však na rozdíl od Irska bude rabovat jako svou kolonii. V paradigmatu EU prostě je odvěká praxe, že východ je kolonií západu, jak to po 20-ti letech naší svobody „restituoval“ i Hitler. A. Merkelová kráčí ve stopách Hitlera. jen se tomu neříká fašismus, nýbrž spolupráce (jako za SSSR), multikulturalismus a politická korektnost. Předstírají, že nám dávají nějaké dotace EU, zatímco si od nás stahují čtyřnásobné částky ve formě dividend a zisku z našich podniků a zdrojů, které jsme jim konáním našich politiků převedli. Takto naši politici moderovali transformaci ze socialismu na kapitalismus. Nám nezbývá, než to nějak napravit. Jinak totiž tou kolonií zůstaneme navždy.

  2. fohat napsal:

    Moji zastupitelé.čili zaměstnanci,které jsem živil ze svých daní NESPLNILI nikdy moje kriteria,tudíž jako NESVÉPRÁVNÝ duchodce NECHODÍM tyto lemply zásadně volit..Vychcaný siochazariát VŽDY vyrobí výsledky jakýchkoliv voleb dle svých požadavku,dosadí tam zvlášt dobře manipulovatelné idioty..Dle oduševnělých ksichtu poznáte je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..