Pozor! Budou nesnesitelná horka až do 40°C koncem tohoto týdne a následujících dní

…..chemtraily udělají své. Poslední dny nás neuvěřitelným způsobem chemtrailují, vysušují atmosféru. Chtějí udělat z Evropy asi Afriku s teplotami do 40°C? Možná tím chtějí vítat nově přicházející ARCHITEKTY, MUDR, JUDR, PUDR, DR, ING CSC a jiné intelektuály z aAriky, aby se zde cítili jako doma????

05:54

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Pozor! Budou nesnesitelná horka až do 40°C koncem tohoto týdne a následujících dní"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius
Cekaji vedra? Tak at prestanou chemtraisovat a bude leto jaro podzim a zima uplne v normalu pro nase klima pasmo. Je to vsechno uplne umele vytvorene aby se znicila uroda a mohlo se prodavat predrazene GMO, mohla se prodavat voda za zlato , snizila populace pricemz je to zase jen vylhana otazka premnozeni, nastoleni otrocvti a multikulti. Ted nas cekaji ale jine zazitky. Sopka yellowstone si uz odfrkla pred vybuchem. Bohuzel nez jsem docetl vse tak spadl internet. A stranky jsem uz nenasel. Nicmene zrejme to bude asi nekdo drzet pod poklickou protoze se o tom nikde jinde uz nepsalo.
Jara
Host
Nechci strašit,ale pokud u nás budou tyto vysoké teploty..očekávejme silné bouřky. Pro lesy s převažujícím smrkem to bude konečná,nesnese tyto vedra,dílo skázy dovrší kůrovec,který bude silně přemnožovat na těchto oslabených a vedrem decimovaných smrkových porostech.S větrem budou přicházet nové druhy rostlin a hmyzu. Ale i baktérie ! Pozor na sníženou imunitu. Důležitá bude os.hygiena,bylinné čaje ,zelenina a ovoce.Ale naše,domácí,nejlépe vlastnoručně vypěstovaná nás nejlépe ochrání,bude kvalitní,bez kontaminace,bez jedů, v plné zralosti,stejně i byliny sbírané na počátku květu ze zahrady a relativně čistšího prostředí( co nejdál od cest a fabrik) Spolu s kvalitní,čistou vodou.Ten,kdo se silně potí,strácí i mnoho důležitých minerálů. Ale… Číst vice »
Jara
Host

Nechci být sprostý..ale pokud bude stále převažovat chamtivý,živočišný a jen materiální rozum politiků a monopolů, slunce se doopravdy ,,Nasere“. A začne skutečná očista planety Země( pokolikáté? myslím že už popáté) Vše je totiž napojeno na Slunce,našeho ,,Ra“, celá příroda, včely,květy, ..včetně každého člověka.

Melichar
Host
Melichar

V r. 2015 jsem poslouchal čtení z Palmových listů pro Českou republiku. Mimo jiné tam padl dotaz na počasí u nás v následujících letech. Ind četl – v r. 2016 bude mírné léto (byla to pravda), ale v r. 2017 bude veliké horko a sucho. Začíná se to vyplňovat.

Martzs
Host
Martzs

v r. 2016 bylo mírné léto ? Ty si asi upadl přímo na hlavu

mariankosnac
Host
mariankosnac

chemtraily udělají své…no neviem, vždy som si myslel že chemtraily tak nejak vytvoria oblačnosť a prinesú dážď a ochladenie a nie horko a sucho. Veď chemtrails vraj má slúžiť práve k ochladzovaniu atmosféry atd…

dit
Host

Zdravím,
taky pozor na to co necháte v těchto teplotách v autech, zapalovače.
Taky se vyhněte některým potravinám, můžou bát špatně přeskladněné doprava-sklad-chlad.pult.
Budiž slunečné a horké léto!Takově léto mi neva., ano chápu, že někomu vadí, ale já ho vítám.

Gaba
Host

Kdyby pršelo uvítam ho taky…

dit
Host

Jo, to jo, souhlasím.

Jdu lobovat, prosím Vás je horko, jestli máte možnost dejte misky s vodu někde na zahradu a měnte dle potřeby vodu.
Ptáci mají žízeň a ne vždy najdou hned vodu, navíc hnízdí a zdržují se co nejblíže svých hnízd. Rovněž hmyz se napije. Navečer byl u misek i pár ježků, mají někde blízko mladé. Prosím moc, tady to asi zanikne, ale i tak děkuji za ně!

michal
Host

Vsak je leto tak ake ma byt pocasie ? Predsa teplo az horuuuco…
Ked sa pozriem na inu predpoved tiez je to podobne

http://pocasie.pozri.sk

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!