Pozor! Budou nesnesitelná horka až do 40°C koncem tohoto týdne a následujících dní

…..chemtraily udělají své. Poslední dny nás neuvěřitelným způsobem chemtrailují, vysušují atmosféru. Chtějí udělat z Evropy asi Afriku s teplotami do 40°C? Možná tím chtějí vítat nově přicházející ARCHITEKTY, MUDR, JUDR, PUDR, DR, ING CSC a jiné intelektuály z aAriky, aby se zde cítili jako doma????

05:54

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. julius napsal:

  Cekaji vedra? Tak at prestanou chemtraisovat a bude leto jaro podzim a zima uplne v normalu pro nase klima pasmo. Je to vsechno uplne umele vytvorene aby se znicila uroda a mohlo se prodavat predrazene GMO, mohla se prodavat voda za zlato , snizila populace pricemz je to zase jen vylhana otazka premnozeni, nastoleni otrocvti a multikulti.
  Ted nas cekaji ale jine zazitky. Sopka yellowstone si uz odfrkla pred vybuchem. Bohuzel nez jsem docetl vse tak spadl internet. A stranky jsem uz nenasel. Nicmene zrejme to bude asi nekdo drzet pod poklickou protoze se o tom nikde jinde uz nepsalo.

 2. Jara napsal:

  Nechci strašit,ale pokud u nás budou tyto vysoké teploty..očekávejme silné bouřky. Pro lesy s převažujícím smrkem to bude konečná,nesnese tyto vedra,dílo skázy dovrší kůrovec,který bude silně přemnožovat na těchto oslabených a vedrem decimovaných smrkových porostech.S větrem budou přicházet nové druhy rostlin a hmyzu. Ale i baktérie ! Pozor na sníženou imunitu. Důležitá bude os.hygiena,bylinné čaje ,zelenina a ovoce.Ale naše,domácí,nejlépe vlastnoručně vypěstovaná nás nejlépe ochrání,bude kvalitní,bez kontaminace,bez jedů, v plné zralosti,stejně i byliny sbírané na počátku květu ze zahrady a relativně čistšího prostředí( co nejdál od cest a fabrik) Spolu s kvalitní,čistou vodou.Ten,kdo se silně potí,strácí i mnoho důležitých minerálů. Ale pozor na balast a šmejdy z reklam! Nejůčinnější a rychle dodávané vitamíny a minerály nám dodávají v IDEALNI formě rostliny,zelenina a ovoce. A octujme! A solme. Bez soli nám nebude dobře fungovat žaludek-tvorba žaludečních šťáv. A bez kvalitních žaludečních kyselin budeme silně omezovat v prvé řadě imunitní systém,je tu přímá souvislost. Vše ale s mírou..Velmi důležitá je tu HOMEOSTAZA=VYROVNANOST- ROVNOVAHA. Žít v rovnováze,psychicky i fyzicky, s dobrým žaludkem,krví a lymfou ( debilní reklamy na vše možné ,spolu s potroublými pisálky,kteří hned tu,pak zase tam a onam vše neustále překrucují a matou lidi)

  • Jara napsal:

   Nechci být sprostý..ale pokud bude stále převažovat chamtivý,živočišný a jen materiální rozum politiků a monopolů, slunce se doopravdy ,,Nasere“. A začne skutečná očista planety Země( pokolikáté? myslím že už popáté) Vše je totiž napojeno na Slunce,našeho ,,Ra“, celá příroda, včely,květy, ..včetně každého člověka.

 3. Melichar napsal:

  V r. 2015 jsem poslouchal čtení z Palmových listů pro Českou republiku. Mimo jiné tam padl dotaz na počasí u nás v následujících letech. Ind četl – v r. 2016 bude mírné léto (byla to pravda), ale v r. 2017 bude veliké horko a sucho. Začíná se to vyplňovat.

  • Martzs napsal:

   v r. 2016 bylo mírné léto ? Ty si asi upadl přímo na hlavu

 4. mariankosnac napsal:

  chemtraily udělají své…no neviem, vždy som si myslel že chemtraily tak nejak vytvoria oblačnosť a prinesú dážď a ochladenie a nie horko a sucho. Veď chemtrails vraj má slúžiť práve k ochladzovaniu atmosféry atd…

 5. dit napsal:

  Zdravím,
  taky pozor na to co necháte v těchto teplotách v autech, zapalovače.
  Taky se vyhněte některým potravinám, můžou bát špatně přeskladněné doprava-sklad-chlad.pult.
  Budiž slunečné a horké léto!Takově léto mi neva., ano chápu, že někomu vadí, ale já ho vítám.

 6. dit napsal:

  Jo, to jo, souhlasím.

  Jdu lobovat, prosím Vás je horko, jestli máte možnost dejte misky s vodu někde na zahradu a měnte dle potřeby vodu.
  Ptáci mají žízeň a ne vždy najdou hned vodu, navíc hnízdí a zdržují se co nejblíže svých hnízd. Rovněž hmyz se napije. Navečer byl u misek i pár ježků, mají někde blízko mladé. Prosím moc, tady to asi zanikne, ale i tak děkuji za ně!

 7. michal napsal:

  Vsak je leto tak ake ma byt pocasie ? Predsa teplo az horuuuco…
  Ked sa pozriem na inu predpoved tiez je to podobne

  http://pocasie.pozri.sk