POZOR NEBEZPEČÍ 23. 9. – 30. 9.!!!!! – ANGLICKÝ PŘEKLAD – ŠIŘTE

Milý čtenáři tadesca,

máme na vás obrovskou prosbu, je nutné tato data sdílet s co největším počtem lidí. Nejedná se o žádný hoax nebo zprávu napsanou za účelem výdělku. Jak vidíte, nejsou v tomto článku žádné reklamy, takže profit v tom nehledejte. Mnoho událostí, které byly předpovězeny a měly se stát se nestaly díky tomu, že o nich vědělo příliš mnoho lidí dopředu. Tohle je stejná situace. Máte zajisté přístup na spoustu sociálních sítí, webů, na youtube, atd… Šiřte tuto zprávu v češtině na českých médiích a v angličtině na těch ostatních. Níže je český originál, dlouhá anglická verze a kratší anglická verze. Společně této události můžeme zabránit.

Předem moc děkujeme těm, kteří se zapojí.

redakce tadesca

 

PS: Pro ty, kteří se chtějí zapojit: Dlouhá verze bude vydána jako samostatný článek, abyste mohli používat pouze link. Krátkou verzi můžete využít do komentářů pod články a na Youtube. Ještě jednou velké DĚKUJEME.

Česká verze:

Dnes v noci se mi zdál sen, který se může za krátkou dobu na planetě Zemi odehrát. Potkali jsme se brzy ráno na procházce uprostřed hustého lesa, kam často chodím.  Viděl jsem v dálce mezi stromy bytost, která šla proti mně. Hned když se přiblížil na malou vzdálenost jsem poznal o koho se jedná. Byl to právě ten cestující v čase, který mně vykládal minulý příběh. Pozdravili jsme se a šli na asi jediný malý palouček uprostřed tajemného lesa. Byl stejně tak tajemný jako cestující v čase s jeho příhodami.

Vyprávěl o dlouhých cestách vesmírem. Poznamenal, že nejsou tak zajímavé jako možná událost, která se může odehrát na planetě Zemi. V HOTELU ZEMĚ, jak ji často nazývám pravil.  Podíval jsem se na něho s tázavým pohledem, který ho asi zarazil, protože jsem u něho prý vytřeštil oči.

Říkal, že není vyloučen možný sled událostí, které mi poví. Dokonce tomu mohu snad zabránit! Tak nyní jsem vytřeštil oči ještě více. Nedal to na sobě znát, pobídl mně abychom si sedli. Usadili jsme se na paloučku na hebkou trávu, která obzvláště dobře voněla. Řekl bych i tajemnem. Všiml jsem si, že slunce se prodíralo mezi stromy po mé levici.  Hned po usazení začal vykládat.

Říkal, že opět byla postavena jedna velká budova za určitým účelem, tak jako ty dvě poslední, které už neexistují. Zmínil se o NY, kam právě také nyní míří HURIKÁN. Ten ho ale mine. Co ho ale nemusí minout je následující událost a rozpovídal se.

Na budově, která se nazývá JEDNO SVĚTOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM, One World Trade Center,  byla umístěna špice, která šahá až do výše 541 metrů nad zemí.  Slovo JEDNO obzvlášt zdůraznil. Pomyslel jsem si: aha, začínají používat naše čísla pro zdar věci.

Po krátké odmlce pokračoval, když mně asi přečetl myšlenku, která mi prolétla jen tak hlavou.

Špice má 6,3 tuny a pod ní vlaje americká národní vlajka. Nikoliv na špici, ale pod tímto monstrem doslova a dopísmene. Většinou je tomu naopak. Udivilo mně to.  Opět se krátce odmlčel a tentokráte se on podíval na mně tázavým pohledem. Asi opět četl mé myšlenky nebo tušil na co myslím a nemýlil se. Pak pokračoval dále.

Amerika je na konci a potřebuje vyvolat WWIII. Jiné řešení nemá. Proto do špice byla údajně umístěna atomová bomba, která má nad NY a budovou vybuchnout a srovnat NY se zemí. Pak bude skutečně docíleno ground zero. Dále vykládal že USA je na naprostém konci a nemá jinou možnost než zapojit svět do nukleární války. Hned nato by měla být rozpoutána po celé planetě Zemi.

Pak prudce ukázal levou rukou směrem k lesu, až jsem se leknul, lusknul přitom prsty, a předemnou se objevilo „plátno“, či obrazovka, na které běžel „film“.  Viděl jsem jak ruská vojska obsadila celou Evropu. Aha, pomyslel jsem, tak přece proroctví Irlmayera, které je lidstvu předpovězeno. Bylo vidět, jak americká letadla zlikvidovala Severní Koreu a sypou nějaký prášek na arabské země. Prý atomový poprašek, dodal při filmu.

Dále jsem viděl, jak se vytvořila na moři v Atlantiku obrovská vlna vysoká několik set metrů a zaplavila velkou část východní Ameriky a velkou část Evropy.

Film se přenesl do Cernu, kde byl právě urychlovač skoro na maximálním výkonu. Viděl jsem, že ho neovládají lidé ale nějaká cizí mimozemská rasa. Najednou se na monitorech objevila číslice 1000% výkonu a zlomek vteřiny po zobrazení dosažení požadovaného výkonu byla všude tma. Nic než tma. Totální výpadek systému. Totální výpadek MATRIXU. Možná už navždy.

Po navrácení do reality na paloučku jsem opět s vytřeštěným pohledem hleděl do jeho světle modrých očí a on s úsměvem na tváři mi pověděl, že nyní je krok na mně? Absolutně jsem nechápal co tím myslí. Hned jsem se to ale dozvěděl. Pokračoval tím, že na web, na který píši,  je nutné napsat data, která mi byla ukázána a která mi dopředu zobrazil. Tím prý může být zabráněno tomuto útoku a rozpoutání něčeho, čeho by si lidé na planetě Zemi nikdy nepřáli. Dodal: Až na pár pochybných jedinců, kteří všechno dopodrobna naplánovali jako 11.09 jinak taky 911 známou historku po celém světě.

Zveřejněním těchto dat, které jste nyní četli, by tomu mělo být zabráněno a jejich plány anulovány. Uvidíme, jak tomu bude.

Když skončil, zjistil jsem, že je pozdní odpoledne a čas neuvěřitelně rychle uběhl. Před rozloučením mně požádal určitě vize dát na web a napsat, že vše se může odehrávat 22 nebo 23.09 tohoto roku. Čas mají do konce tohoto měsíce a zde by měl být konec jejich snažení a možností. Také mi sdělil, abych si povšiml jak rychle uběhl čas setkání. Byli jsme spolu 8 hodin. Můj pocit byl ale maximálně 45-54 minut…..

Po rozloučení jsem se rozešli a já jsem….

tm

 

anglická verze dlouhá:

September 23-30 2017 POSSIBLY STARTS THE WORLD WARIII! READ THIS AND SHARE WITH OTHERS BEFORE IT WILL BE TOO LATE!!

I had an interesting dream last night and it was frightening. I met one time traveler and he told me an interesting story…

This dream could become reality of the planet Earth soon. We met early in a morning and we decided for a walk through a forest. He looked very mysterious. The time traveler told me about his journeys throughout universe. He started with the story about event that could potentially become a reality on our planet. I looked at him with a questioning look that had stopped him.

He said that the possible sequence of events that he is about to tell me about are not excluded. He said that I can even prevent that! We sat down and his story begun.

The time traveler started speaking about a big building that is being built for a purpose, like the two of those that are not existing any more (speaking about WTC). He mentioned NY, where huricane is now heading. The huricane will miss it. What will probably not miss NY is following event…

The building, which is called ONE WORLD TRADE CENTER, has a spike located up to 541 meters above the ground.  He especially highlighted the word ONE. I thought, oh, they’re starting to use our numbers for their good.

After a long break, when he was probably reading a thought that crossed my mind, he continued

The spike has 6.3 tonnes and the US National Flag is flying under it. Not at the top of the spike, but under this monster. Mostly it is the opposite. It amazed me.

America is in its end and needs to cause WWIII. There is no other solution. That’s why they placed an atomic bomb in the spike. It has to explode over the NY and straighten it with the ground. Ground zero will actually be achieved then. Then the time traveler continued on the fact that US is in the end and it has no other choice then join the nuclear war. Right after that the war should be unleashed all over the planet Earth.

Then he sharply pointed his left hand toward the woods and some sort of screen appeared right in front of me and the „movie“ started. I saw the Russian troops occupying the whole Europe. Ah, I thought, so the prophecy of Irlmayer, which is foretold to mankind, is maybe right. The movie showed how US aircraft destroyed North Korea and was pouring some powder on Arab countries. He said it is an atomic dust.

Then I saw how a houndreds of metres high tsunami was created in the Atlantic ocean and it flooded most of the eastern America and much of Europe.

The movie moved to Cern where the accelerator was almost at the full power. I saw Cern not being controlled by people but by some kind of alien race. Suddenly, the 1000% power digits appeared on the monitors, and a fraction of a second after displaying the number everything was shrouded in the darkness. Nothing but darkness. Total system failure. Total MATRIX dropout. Maybe forever.

After th movie ended I realised that I am still standing next to the time traveler. He told me that the next step is on me now. I has no idea what he ment by this but he explained that it is conected with the website I write on. He said it is neccesary to share those data he told me about in advance with people. This is said to prevent this attack and the unleashing of something people would never want on the planet Earth.

By publishing the article, which you are reading right now, their plans should be avoided and canceled. Let’s see how it will be.

When the strange meeting ended it was a late afternoon. The time ran incredibly fast. The time traveler asked me to write it on the web of mine and tell people that this horrible event could happen on 22nd or 23th September 2017. They have time untill the end of the month. They will have no other chance to unleash WWIII.

SHARE IT WHEREVER YOU CAN

tm

 

anglická verze krátká:

September 23-30 2017 POSSIBLY STARTS THE WORLD WARIII! READ THIS AND SHARE WITH OTHERS BEFORE IT WILL BE TOO LATE!!

I met person who knows. This time traveler said that he has bad news for us, and we can prevent that! We sat down and his story begun.

The time traveler started speaking about a big building that is being built for a purpose, like the two of those that are not existing any more (speaking about WTC). He mentioned NY, where huricane is now heading. The huricane will miss it. What will probably not miss NY is following event…

The building, which is called ONE WORLD TRADE CENTER, has a spike located up to 541 meters above the ground. The spike has 6.3 tonnes and the US National Flag is flying under it. Not at the top of the spike, but under this monster. Mostly it is the opposite. It amazed me.

America is in its end and needs to cause WWIII. There is no other solution. That’s why they placed an atomic bomb in the spike. It has to explode over the NY and straighten it with the ground. Ground zero will actually be achieved then. Then the time traveler continued on the fact that US is in the end and it has no other choice then join the nuclear war. Right after that the war should be unleashed all over the planet Earth.

He told me that the next step is on me now. I has no idea what he ment by this but he explained that it is conected with the website I write on. He said it is neccesary to share those data he told me about in advance with people. This is said to prevent this attack and the unleashing of something people would never want on the planet Earth.
By publishing the article, which you are reading right now, their plans should be avoided and canceled. Let’s see how it will be.

SHARE IT WHEREVER YOU CAN

tm

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

24
Komentujte

avatar
13 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
PeterMiloMarieKurttauri Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Cbl
Host
Cbl

Mne sa tiež zdal sen asi pred rokom,fajčil som cigu na terase zrazu sčernela obloha pozrel som hore a bola plná lietadiel boli to bojové lietadla bolo ich strašne veľa mali na sebe znaky hakovych krizov väčšinou to boli bombardéry . Asi pol roka dozadu mi manželka ppvedala že sa jej sníval strašný sen že obloha bola cierna a plná lietadiel že bol to strašne zlí pocit tak som sa jej spýtal ake myslí lietadlá začala ich opisovať že boli to obrovské lietadla a mali ssacké znaky na trupe a ja som jej povedal že aj mne sa zdal tento… Číst vice »

mar2me
Host
mar2me

Hákove kríže ? Veď tie sú Slovanské – árijská svastika

raja
Admin

Levotočivá svastika je nacistická, ten symbol Slovanům ukradli.

mar2me
Host
mar2me

Omyl, ak si pozriete solvanskú svastiku, tak tam máte pravotočivé aj ľavotočivé nielen hákové kríže.. a nemyslím tým len nejakých 50 symbolov z nejakého webu, je ich cez 500. Pôsobia na každú bytosť inák a samozrejme, zem sa točí do ľava a tiež nie je deštruktívna.

jirik
Host
jirik
Cbn
Host
Cbn

Boj o planétu a mysel ľudí čast V hosť Tomáš Hlaváč
Zaujímavé počúvanie

http://www.infovojna.sk/prehravac/?id=2921

Maroš
Host
Maroš

Tomáši – myslím, že toto je vhodné na samostatnú tému – už lepší budíček som nevidel!

O ultimátnej politickej nekorektnosti – prednáška, ktorá naserie – všetkých!
Dr. David Duke – Klíčová záležitost cz titulky
https://www.youtube.com/watch?v=R21rNsp-kMs
KONTEXT – treba zapnúť titulky
1/2 l Tajomstvo skryté za komunizmom l David Duke
https://www.youtube.com/watch?v=bi4eerXNqmQ
2/2 l Tajomstvo skryté za komunizmom l David Duke
https://www.youtube.com/watch?v=6UrP0SSSERc

Z tématickej série Boj o planétu – o súčasnom vývoji situ na Zemi a opatreniach kozmickej aliancie Síl Svetla a protiopatreniach Syndikátu, o udalostiach na Slnku a blokáde klimatických vojen, o Centrálnej galaktickej rase, ktorá je za týmto všetkým…
Informačná vojna 22. septembra 2017
https://www.youtube.com/watch?v=DwVNs8Q6sKI

Piovarči
Host
Piovarči

Tak mene sa nič nesnívalo ale videl som podvečer na zamračenej tmavej oblohe podivuhodný úkaz ktorý trval asi 10 sekúnd. Medzi čiernymi mrakmi bola diera v ktorej sa objavili podivuhodne sa krížiace svetelné lúče. Stalo sa to v stredu 20. 9. nad sídliskovou časťou Solinky. Bolo ich mimoriadne veľa ako by ich zdroj bol hore v oblakoch. Občas podobné úkazy vytvárajú rôzne laserové šou, ale toto bolo celkom iné bolo to omnoho intenzívnejšie. Doteraz som takú spleť svetelných lúčov nikde nevidel. Dva dni som potom podvečer zisťoval či niekde tým smerom nefunguje večer nejaké laserové šou ale nač som neobjavil.

tomáš marný
Admin

Vážený piovarči,
něco podobného viděli i lidé v Německu. Byly to světelné lúče nebo přímo laserové paprsky. A jakou měli barvu. Velmi by mně to zajímalo. Děkujeme za reakci na článek…..
tm

aamithabaa
Host
aamithabaa

Ahoj, viděla jsem to v pátek na okraji Prahy okolo 16h.
Bylo to jak Boží prst a barva byla pro mne modrozlatá. Zdravím….

Liběna
Host
Liběna

me se zase ptala vcera znama, jestli jsem videla ve Ct pri zapadu slunce (teprve ve Ct se na vecer rozestoupily mraky po 6 dnech) to divne svetlo…? rekla jsem, ze ne, zapad slunce jsem nevidela, protoze jsem byla zrovna na miste, kde jsem videla slunce zapadat za budovu…Jinak od NE spousta lidi (hlavne zeny) velka az abnormalni unava, pšikání, stipani oci, lehka svetloplachost, bolest hlavy, motani, chvilemi na zvraceni….Nekolik dni za sebou i 10 h spanku a stale to bylo malo. Jindy mi staci i 6h.

Maroš
Host
Soto
Host
Soto

To jsou prakticky již nyní staré zprávy.
Vojenské vítězství je na papíře a v pc simulacich vyřešené.
Íránský jenerál odpověděl správně, s isra.. nemá cenu dopisovat ani název, ten stát je bezcenný, může být kdykoliv konec ihned.

Hrozeb je ve světě opravdu hodně. My totiž nikdy dopředu nevíme jestli všude vždycky doběhne ruský vojín včas.

Jestli se to všechno povede bez rozšíření nějakého ohniska a planýrky celých států blitzkriegem, který svět neviděl, tak nebudeme jednou vědět komu děkovat dřív, ani se o všech nedozvíme, kdo nám zachránil kejháky.

tauri
Host
tauri

Co si asi představit pod tím znamením v Antarktidě
http://ctrlv.in/1006135

Sys
Host
Sys

piraňu

Gabby
Host
Gabby

Tak anglickou verzi jsem rozeslala po youtube 🙂

ANCA VONASKOVA
Host
ANCA VONASKOVA

CHUDAK ZEME I CLOVEK, NA NAS SE HRNE SAME NESTESTI A VSCEK MOZNY SVRAB…BUM, BAC, TRESKY PLESKY ZE VSECH STRAN..STACI PRECI VYBUCH YELLOU STONE A DALSI JE NEKDE V NEMECKU A ZEME JE NA PRACH…NACO TOLIKA NESTESTI , POHROMY A VALKY …CLOVEK JE FAKT MORBIDNI ZVIRE

sibolet
Host
sibolet

Dnes si na Starém Bělidle prdli Sultán a Tyrl..A je to i na facebooku….

Liběna
Host
Liběna
tauri
Host
tauri

Možná bych měl jiný názor…i přes všechny konce světa, které nás měli potkat a pořád jsme varování i nadále a lidé jsou vedeni žít ve strachu..Raději bych sem dal článek pro všechny, aby věřili v to, že vše bude dobré. Takhle každý, kdo se bojí a mluví o konci světa si musí uvědomit, že tyto myšlenky se stávají skutečností. Tak prosím, přeberte každý zodpovědnost sám za sebe a zkuste nemyslet na takové věci. Myslete na to, jak byste chtěli žít a v čem a nemyslet na konce světa..I když vím, jak je to špatné s lidstvem a jak je zkažené,… Číst vice »

Marie
Host
Marie

moc hezky řečeno:)
nerada plánuji..kolikrát mi to nevyjde…ale jako konstruktivní myšlenku vysílám do budoucnosti…..když se vidím tam a tam…šťastná, ve společnosti své rodiny….. atd….a tak to bude v mém „virtuálním “ světě.
Marie:)

Kurt
Host
Kurt

Pokud v proroctví není zmíněné pověření od Ježíše, jsou to všechno podle mého přesvědčení a víry bludy.

Milo
Host
Milo

23,9,2017 kod:239

Vo filmoch a klipoch

https://www.youtube.com/watch?v=OhK7frlJmuU

Peter
Host
Peter

Tak to je velmi zaujimave lebo ja som tie luce videl tiez na Slovensku v Bratislave a pohybovalo sa to velkou rychlostou najviac ich bolo desat a boli biele mraky a obrovskou rychlostou preletela cez mraky divna modra ziara trvalo to asi hodinu ale zvlastne je v tej dobe lieta velmi vela lietadiel teraz ani jedno bolo to 22.9.2017 o 22:00

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!