POZOR!!!!! Zločinci v EU povolili do Evropy dovážet silně kontaminované potraviny z okolí Fukushimy

…..je to absolutní nehoráznost, která byla schválena EU „POLITIKY“. Je vidět, že mají „zájem“ o Vaše zdraví a ochranu obyvatelstva. Od začátku roku se do Evropy dovážejí „DELIKATESY“silně kontaminované radioaktivitou…..

00:54

Napsal jsem mnoho článků (v minulosti) o potravinách, které byste neměli absolutně kupovat a požívat. Jsou to hlavně ryby. Nejen že jsou radioaktivní, ale jsou zamořeny také olejem blackgoo, který má neblahý vliv na organismus. Je to inteligentní organismus z jiné planety. Dnes se nachází ve všech mořích. Čili raději žádné ryby…..

Všechny znovu varuji přek koupí jakéhokoliv potravinového produktu z Japonska. Začala se zde do Evropy dovážet radioaktivní rýže z okolí Fukushimy. Ve Francii byla dokonce jako delikatesa nabízena malým dětem bez varování před silnou kontaminací.

Dále je to ovoce a zelenina a samozřejmě hovězí maso, které bude pravděpodobně na pultech zlevněno a lidé ho budou kupovat. No je přece ve slevě, že ano…..

Máme zprávy, že se dovezlo do EU mnoho tun kontaminovaného (radioaktivního) zeleného čaje. Varujte Vaše známé a pokud nevíte odkud je čaj , který Vám je na návštěvě nabízen, raději si ho nevyžadujte a ani nepijte.

Proto každému radím, choďte raději nakupovat k zemědělcům z českých zemí a vyvarujte se nebezpečným potravinám a následným nemocem.

Pokud někdo nevěří psanému, může si přečíst podobný text na následujících stránkách s překladačem: ZDROJ

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "POZOR!!!!! Zločinci v EU povolili do Evropy dovážet silně kontaminované potraviny z okolí Fukushimy"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

Ja bych jen asi dodal. Jak mam poznat ze to je s Japonska kdyz to prevezou do nemecka prebalej a daji razitko vyrobeno v nemecku???

PS proc je nemecky napsana cislice dole pri overovani kdyz jde o ceskou verzi???

jirik
Host
jirik

Evropská komise navrhuje zvýšení dodávek zkapalněného plynu z USA do členských zemí spolu s rozšířením náležité infrastruktury, pokud USA zruší celní poplatky na dovoz ocele a hliníku. Sdělil to agentuře Sputnik diplomatický zdroj v Bruselu.
https://cz.sputniknews.com/byznys/201805177361509-eu-usa-clo-plyn/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!