POZOR!!!!! Zločinci v EU povolili do Evropy dovážet silně kontaminované potraviny z okolí Fukushimy

…..je to absolutní nehoráznost, která byla schválena EU „POLITIKY“. Je vidět, že mají „zájem“ o Vaše zdraví a ochranu obyvatelstva. Od začátku roku se do Evropy dovážejí „DELIKATESY“silně kontaminované radioaktivitou…..

00:54

Napsal jsem mnoho článků (v minulosti) o potravinách, které byste neměli absolutně kupovat a požívat. Jsou to hlavně ryby. Nejen že jsou radioaktivní, ale jsou zamořeny také olejem blackgoo, který má neblahý vliv na organismus. Je to inteligentní organismus z jiné planety. Dnes se nachází ve všech mořích. Čili raději žádné ryby…..

Všechny znovu varuji přek koupí jakéhokoliv potravinového produktu z Japonska. Začala se zde do Evropy dovážet radioaktivní rýže z okolí Fukushimy. Ve Francii byla dokonce jako delikatesa nabízena malým dětem bez varování před silnou kontaminací.

Dále je to ovoce a zelenina a samozřejmě hovězí maso, které bude pravděpodobně na pultech zlevněno a lidé ho budou kupovat. No je přece ve slevě, že ano…..

Máme zprávy, že se dovezlo do EU mnoho tun kontaminovaného (radioaktivního) zeleného čaje. Varujte Vaše známé a pokud nevíte odkud je čaj , který Vám je na návštěvě nabízen, raději si ho nevyžadujte a ani nepijte.

Proto každému radím, choďte raději nakupovat k zemědělcům z českých zemí a vyvarujte se nebezpečným potravinám a následným nemocem.

Pokud někdo nevěří psanému, může si přečíst podobný text na následujících stránkách s překladačem: ZDROJ

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Lenkajirikjulius Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
julius
Host
julius

Ja bych jen asi dodal. Jak mam poznat ze to je s Japonska kdyz to prevezou do nemecka prebalej a daji razitko vyrobeno v nemecku???

PS proc je nemecky napsana cislice dole pri overovani kdyz jde o ceskou verzi???

jirik
Host
jirik

Evropská komise navrhuje zvýšení dodávek zkapalněného plynu z USA do členských zemí spolu s rozšířením náležité infrastruktury, pokud USA zruší celní poplatky na dovoz ocele a hliníku. Sdělil to agentuře Sputnik diplomatický zdroj v Bruselu.
https://cz.sputniknews.com/byznys/201805177361509-eu-usa-clo-plyn/

Lenka
Host
Lenka

Já nevím,ale v té Fukušimě už je to asi tak 5 let,nevím přesně,a to se od té doby sem vozí a všimli jste si toho všichni pozdě,nebo jak to je.