Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama

…..a takové dementy si zvolíme do politiky, kteří jsou naprostí chudáčci s vymytými mozky či bezmozci….

14:54

 

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama. 
Právě se od ing. Jana Žižky dovídám o další sprostotě pirátů, tentokrát pirátského primátora (sic) Prahy Hřiba, a jak vidno muže, jako jsou ostatně piráti všichni, nadmíru vzdělaného a ve věcech historie a vojenství mimořádně informovaného.

Takže veškerými vědomostmi o daném problému vyzbrojen, odmítl tento pirát umístit na pražské radnici znovu pamětní desku vzdávající hold našim osvoboditelům, protože Praha prý se osvobodila sama.

Má tedy primátor Hřib za to, že povstání Pražanů 5. května 1945 by bylo i na jediný krátký okamžik myslitelné, kdyby sovětská armáda onoho dne neměla za sebou předlouhou cestu od Leningradu, Stalingradu a Kavkazu do centra Evropy, kterou zaplatilo životy 12 milionů jejích vojáků? Že by na pražské povstání kdokoli zdravý pomyslel, kdyby onoho 5. května nebyl Hitler už pět dní mrtvý, kdyby Berlín nespočíval už tři dny v sovětském držení a kdyby Rudá armáda na sever od Prahy nestála v podhůří Krušných hor a na východ od Prahy nepostupovala od osvobozeného už Brna Českomoravskou vysočinou směrem k hlavnímu městu, 
Nu a jestliže bez toho všeho bylo povstání Pražanů nemyslitelné, jak může mozkem obdařený člověk a navíc též úředně nejvyšší Pražan prohlásit, že Praha se osvobodila sama? A když už je tak prakticky zaměřený, že o těchto historických věcech nic neví, kde pobral tu drzost, že se k nim vyslovuje? A to za celou Prahu a snad i za celou republiku, která dnes jen zírá, k jakým koncům a k jakým duchovním velikánům jsme to od sametu dodneška až dotáhli.

Možná by nás pan primátor dokázal poučit, jak si správně ubalit džointa, ale historie a povšechný rozhled po světě a dějinách mu rozhodně nejdou. Takže by k nim měl pokorně mlčet. 
Protože jedině když budou všichni mlčet, mají tihle běsi už nejen moří, ale i pevnin a států, šanci zůstat učenci.

 

Napsal Lubomír Man

tm dodává: Je to letitá zkušenost: PRÁZDNÉ HRNCE DĚLAJÍ NEJVĚTŠÍ RANDÁL

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Ataman napsal:

  Tohohle pána kdyby dostali do ruky naši dědové kteří bojovali,umírali za takový odpad jako je Hřib,tak ho roztrhnou jako „žábu“…kam ten svět spěje..!!!Díky takovým vyhuleným idiotům tahle generace bude jednou hodně trpět…
  AŤ ŽIJE RUDÁ ARMÁDA….!!!!

 2. Vladislava napsal:

  Pařez zůstane pařezem a vůl volem i když jej udělali primátorem Prahy. Ty jeho oči bez výrazu vypovídají bezednosti jeho duše.

 3. Miroslav napsal:

  Dnešní mladí taky zestárnou a vlasy jim zšediví. Budou sedět na břehu řeky, zdáli se bude ozývat hlas muezína, a oni budou přemýšlet, kde se stala chyba. :-((( Na území Cech byla dislokovaná armáda(1 mil. vojáků) generála Schornera, která byla plně vyzbrojená, a nedotčená válkou. Kdyby ta chtěla, tak udělá z Prahy fašírku ! Ovšem taky věděli, že je lepší se vzdát, budˇ Rusákům, nebo Amíkům. O to jim šlo. Takže Praha měla hodně veliké štěstí. A když tohle neví vysokoškolák, tak už nevím kdo jiný, a to je primátor ? A ani Vlasovci by si neprdli.

 4. Ivan napsal:

  Z porucení vyssího za primátora máme pareza a vola. Veru v podivných dobách zijeme.

 5. Ivan napsal:

  Proc se ten nezralý chlapec radeji nezajímá o holky a nezakládá rodinu.

 6. Jarek* napsal:

  Nevidím důvod věnovat pozornost kdejakému idiotovi, když zrovna grcá. Piráti jsou projekt vytvořený pouze k rozvratu státu. Je to snůška podplacených psychopatů, kterým naprosto nezáleží na budoucnosti země. To, že se našli debílci, kteří je volili svědčí o slabomyslnosti dotyčných bezmozků.

 7. Jana napsal:

  Sú to bábky na nitkach NWO 😠

  • Vít Henok napsal:

   Praha povstala, protože někteří pražané povstali. To je ale vedlejší událost. Hlavní událost se odehrála mimo Prahu, a to tajně, aby to svět netušil. Ti, kteř(í se dosud utajují a pravidelně se scházejí v Bildebergu, rozhodli o uspořádání světa po válce tak, jak to potom bylo. Sionské protokoly jsou jenom důkazem toho, že se zde staletí skrývají dynastie světovládychtivých, kteří by se radši upsali čertu krví, než aby ztratili moc. Všechny války mezi lidmi jsou výsledkem plánů těchto skrytých. Člověk nikdy neměl v genech to, aby šel proti vlastní mu druhu. Zvířata by rovněž nikdy nepořádala krvavé výpravy proti stejnému druhu. Naopak, jeden druh loví jiný druh tak, aby se nepřemnožil. Na Moravu nyní přiletělo hejno ptáků a loví hraboše. To je jen příklad. Pokud ti skrytí chtějí genocidu s tím, že se bojí přemnožení lidí, pak jsou na omylu. Lidí je totiž na světě ve skutečnosti o dvě miliardy méně. Je to ztoho důdůvodu, že dvě miliardy lidí nejsou tím, jak vypadají. Pak vám řeknu víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..