Praha -VÁCLAVÁK pokusná lidská králíkárna on-line. Co lidé ještě vydrží? Není vyloučen už i test 5G

…..Václavské náměstí v Praze by mělo být pro lidi místem, kde by raději vůbec něměli chodit. Ptáte se proč? Stačí se podívat na 36 vteřinové video a pochopíte….

12:27

Václavák se topí v mikrovlnách!

Přístroj pro sumární měření vysokofrekvenčních polí až do 8 GHz, ukazuje na Václaváku i přes 2 volty/metr! Dlouhodobá expozice pro malé děti je rozumná do 0,2 V/m, pro dospělého do 0,6 V/m, z preventivně zdravotního hlediska. Stát nás ale „chrání“ až před přímým ohřevem tkání, limitem cca 61 V/m, takže podle státu a hygieny se ještě vejde 30x více vysílačů a zátěže… Nebere vůbec v potaz ani prevenci, ani netepelné škodlivé účinky! Není divu, že člověk je po projití městem jak zmlácenej, bez energie, má oslabené biopole a bolesti hlavy!

tm komentuje
Tak nejlepší je pro maminky s dětmi si vzít kočárek a jít se procházet honosně po Václaváku. Pro ty co to nepochopili, myšleno ironicky!!!!!
Já osobně bych tam nahnal celé, dnes už nemyslící stádo politiků, a nechal je tam postupně grilovat. Těm to už ublížit nemůže…..
Autora videa bych rád doplnil o další důležitý aspekt! Lidské buňky mají paměť. To je bez debaty. Umějí kumulovat v sobě energii jak konstruktivní tak destruktivní. Neustálá kumulace destruktivní energie vede v systému lidských buněk k destrukci systému. Někdy k rychlému a někdy k pomalejšímu. POZOR, k destrukci ale dojde. Je to jenom otázka času. Podívejte se kolem sebe, kolik je dnes lidí na onkologii a kolem Vás s rakovinou čehokoliv.
Znám výzkumy expertů na záření. Kdysi jsem je četl v Německu u firmy Siemens. Byly otištěny na sytě červeném papíře psány černou barvou, a žádné kopírky, ani barevná, je neokopírovala. Několikaletý výzkum byl v závěru dosti děsivý a pro lidi hodně destruktivní. Když nevěříte, dnes máte možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Ale nikomu to neradím…..

Komentáře dopsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Vladislava napsal:

  Tyto komentáře jsou jistě pravdivé a varující, ale ve všech médiích se mluví o tom, že je to nesmysl a že to vlastně není ověřené. Takže proč tedy lidi strašíte? Proti takovýmto argumentům se myslím těžko bojuje, hlavně proto, že tadesco čte jen nepatrné množství našich lidí i těch ve světě širém. Takže, kdo nám pomůže?

  • tomáš marný napsal:

   MIlá vladislavo,
   nevím na koho měl být ten ukazováček o strašení lidí? My lidi nestrašíme, říkáme lidem pravdu o mobilech a jejich záření. Vím že na Václaváku je pokusně G5 instalováno…..
   tm

  • Anan napsal:

   Toto nejsou komentáře, ale skutečnosti milá pani. NENÍ TO STRAŠENÍ ale pravdivé a ověřené informace.

 2. jirik napsal:

  2019-05-03 – Studio Beta – Joe Doležal o ovlivňování myslí lidí.
  https://www.youtube.com/watch?v=uypLfzn9KoE
  CERN
  chemtrails
  elektromobily
  a další

 3. Jarek* napsal:

  Co si tam na tom václavském václaváku vyštěrkali, to tam mají. Komu není rady, tomu není pomoci. Zbytečné říkat volovi o sobotě, když jde v pátek na porážku.

 4. renata369 napsal:

  no a kupte si este bytik v takejto lukrativnej stvrti za tazke miliony…. nikdy ani zadarmo!!! ten pan pokorny z brna na videu je docela sikovny, sledujem jeho stranku. ma s nim niekto aj osobne skusenosti z merani aj geopatogennych zon a inych anomalii?

 5. renata369 napsal:

  tak ale brno je na tom podla tohto videa 5 x horsie, ma sice iny pristroj, ale meria to iste…. https://www.youtube.com/watch?v=1TP14azr2vA

  • mariankosnac napsal:

   Na Václaváku to meria vo Voltoch a v Brne v miliwatoch, takže to nemusí byť v Brne horšie. A neviem čo kecá že skoro 3 Volty, ukazuje to 2.2V Vaclavák a 11mW Brno, neviem čo je horšie.

 6. fohat napsal:

  Toto je stále aktuální fosilie https://www.youtube.com/watch?v=e4wogorblK8

 7. Luboš z Brna napsal:

  To si snad děláte srandu. Dávat zde odkaz na video Kamila Pokorného z Brna. Jediné o co mu vždy šlo bylo tzv. focení aktů pod záminkou např. vzetí do podzemí apd. Sám bez peněz jen přemýšlel, kdo by vzal auto a zaplatil benzín na akce. Jedná se o temného. Ale pokud to někdo nepozná , tak potěš Pán Bůh. Dokonce už vybírá za své “ služby“ i peníze.

  • wassie napsal:

   Dokonce i focení aktů? Si pamatuji jen „služby“ medových masáží a služby společníka na večer. Ani nechci vědět kolik ženských přefikl a nechal si za to ještě zaplatit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.