Praha -VÁCLAVÁK pokusná lidská králíkárna on-line. Co lidé ještě vydrží? Není vyloučen už i test 5G

…..Václavské náměstí v Praze by mělo být pro lidi místem, kde by raději vůbec něměli chodit. Ptáte se proč? Stačí se podívat na 36 vteřinové video a pochopíte….

12:27

Václavák se topí v mikrovlnách!

Přístroj pro sumární měření vysokofrekvenčních polí až do 8 GHz, ukazuje na Václaváku i přes 2 volty/metr! Dlouhodobá expozice pro malé děti je rozumná do 0,2 V/m, pro dospělého do 0,6 V/m, z preventivně zdravotního hlediska. Stát nás ale „chrání“ až před přímým ohřevem tkání, limitem cca 61 V/m, takže podle státu a hygieny se ještě vejde 30x více vysílačů a zátěže… Nebere vůbec v potaz ani prevenci, ani netepelné škodlivé účinky! Není divu, že člověk je po projití městem jak zmlácenej, bez energie, má oslabené biopole a bolesti hlavy!

tm komentuje
Tak nejlepší je pro maminky s dětmi si vzít kočárek a jít se procházet honosně po Václaváku. Pro ty co to nepochopili, myšleno ironicky!!!!!
Já osobně bych tam nahnal celé, dnes už nemyslící stádo politiků, a nechal je tam postupně grilovat. Těm to už ublížit nemůže…..
Autora videa bych rád doplnil o další důležitý aspekt! Lidské buňky mají paměť. To je bez debaty. Umějí kumulovat v sobě energii jak konstruktivní tak destruktivní. Neustálá kumulace destruktivní energie vede v systému lidských buněk k destrukci systému. Někdy k rychlému a někdy k pomalejšímu. POZOR, k destrukci ale dojde. Je to jenom otázka času. Podívejte se kolem sebe, kolik je dnes lidí na onkologii a kolem Vás s rakovinou čehokoliv.
Znám výzkumy expertů na záření. Kdysi jsem je četl v Německu u firmy Siemens. Byly otištěny na sytě červeném papíře psány černou barvou, a žádné kopírky, ani barevná, je neokopírovala. Několikaletý výzkum byl v závěru dosti děsivý a pro lidi hodně destruktivní. Když nevěříte, dnes máte možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Ale nikomu to neradím…..

Komentáře dopsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Vladislava napsal:

  Tyto komentáře jsou jistě pravdivé a varující, ale ve všech médiích se mluví o tom, že je to nesmysl a že to vlastně není ověřené. Takže proč tedy lidi strašíte? Proti takovýmto argumentům se myslím těžko bojuje, hlavně proto, že tadesco čte jen nepatrné množství našich lidí i těch ve světě širém. Takže, kdo nám pomůže?

  • tomáš marný napsal:

   MIlá vladislavo,
   nevím na koho měl být ten ukazováček o strašení lidí? My lidi nestrašíme, říkáme lidem pravdu o mobilech a jejich záření. Vím že na Václaváku je pokusně G5 instalováno…..
   tm

  • Anan napsal:

   Toto nejsou komentáře, ale skutečnosti milá pani. NENÍ TO STRAŠENÍ ale pravdivé a ověřené informace.

 2. jirik napsal:

  2019-05-03 – Studio Beta – Joe Doležal o ovlivňování myslí lidí.
  https://www.youtube.com/watch?v=uypLfzn9KoE
  CERN
  chemtrails
  elektromobily
  a další

 3. Jarek* napsal:

  Co si tam na tom václavském václaváku vyštěrkali, to tam mají. Komu není rady, tomu není pomoci. Zbytečné říkat volovi o sobotě, když jde v pátek na porážku.

 4. renata369 napsal:

  no a kupte si este bytik v takejto lukrativnej stvrti za tazke miliony…. nikdy ani zadarmo!!! ten pan pokorny z brna na videu je docela sikovny, sledujem jeho stranku. ma s nim niekto aj osobne skusenosti z merani aj geopatogennych zon a inych anomalii?

 5. renata369 napsal:

  tak ale brno je na tom podla tohto videa 5 x horsie, ma sice iny pristroj, ale meria to iste…. https://www.youtube.com/watch?v=1TP14azr2vA

  • mariankosnac napsal:

   Na Václaváku to meria vo Voltoch a v Brne v miliwatoch, takže to nemusí byť v Brne horšie. A neviem čo kecá že skoro 3 Volty, ukazuje to 2.2V Vaclavák a 11mW Brno, neviem čo je horšie.

 6. fohat napsal:

  Toto je stále aktuální fosilie https://www.youtube.com/watch?v=e4wogorblK8

 7. Luboš z Brna napsal:

  To si snad děláte srandu. Dávat zde odkaz na video Kamila Pokorného z Brna. Jediné o co mu vždy šlo bylo tzv. focení aktů pod záminkou např. vzetí do podzemí apd. Sám bez peněz jen přemýšlel, kdo by vzal auto a zaplatil benzín na akce. Jedná se o temného. Ale pokud to někdo nepozná , tak potěš Pán Bůh. Dokonce už vybírá za své “ služby“ i peníze.

  • wassie napsal:

   Dokonce i focení aktů? Si pamatuji jen „služby“ medových masáží a služby společníka na večer. Ani nechci vědět kolik ženských přefikl a nechal si za to ještě zaplatit.

 8. kalia napsal:

  Václavák se topí v mikrovlnách? Na základě tohoto článku jsem objednala měřící přístroj EMF, včera dopoledne jsem si ho vyzvedla na poště a dnes jsem ho rozbalila a zapnula. Hned po zapnutí blikalo červené světýlko a přerušovaně to pískalo, tak se kouknu na displej a tam 133 V/m HARMFUL. Tak jsem se prošla po bytě a uprostřed pokoje mám jedno „bezpečné“ místo, kde světýlko nikdy nebliká a je tam „pouze“ 40 V/m. Naopak nejnebezpečnější místo je na mé pohovce, kde nejčastěji sedím (a pak na posteli, kde v noci spím), což je okolo 281 V/m (max hodnota ale někdy přesáhla i 300 V/m). Jednotky mám správně, je to opravdu V/m. Pod tím je ještě druhý údaj a to je takové to „u“ s ocáskem dolů „H-field: 0,25 uT SAFE“ (to nevím, co měří). To, co je naměřeno v jednotkách V/m se jmenuje „E-field“.

  Asi si půjdu na Václavák odpočinout od mikrovln. Jestli je v tomto nějaká změna a nebo jsem měla takto vysoké EMF od začátku nastěhování se nevím, protože přístrojem jsem to měřila poprvé dnes. Ale v minulém bydlišti jsem měla pocity co se týče nějakého záření horší (o tom jsem psala zmatený článek na svůj web, že jsem celý život bydlela na podivných místech, které měly něco společného s illumináty a právě na tom minulém bydlišti na mě testovali nějaké/různé záření jak ze silnější wifi, tak možná i jiné), i když i tady na novém bydlišti to nebylo ono, co se týče záření, jinak vše ostatní OK. A když už jsem to dneska změřila, tak Vám řeknu, co se mi v noci zdálo: Večer jsem byla unavená, ale nechtěla jsem spát, protože občas je lepší být vzhůru než aby se mi zdály špatné sny (to už nějak poznám). A tak jsem šla spát až nějak po půlnoci. Vyspala jsem se dobře kvůli tomu, že jsem na sobě měla to uzemnění, ALE několik hodin se mi zdál sen o tom, že mi moje máma říkala (s tou se už dávno nebavím), že si musím najít manžela tmavé pleti a učila mě, jak s ním vycházet. Porodila jsem opálené dítě a ten sen rozhodně nebyl z mého podvědomí, spíše to bylo jako programování, protože mě to celou noc do tohoto nutilo několik hodin v kuse pořád dokola. Myslím si, že díky tomu uzemnění jsem se vyspala dobře plus jsem i vědomě viděla, co přesně se programuje, protože když se mi něco podobného někdy stalo bez toho uzemnění, tak jsem se vždy vyspala špatně a nepamatovala jsem si, co se mi zdálo, jenom jsem měla velmi špatný pocit (=program do podvědomí, vědomě jsem nevěděla, co/o čem to je). Mě je teda divný, proč by mi někdo programoval do podvědomí zrovna toto, asi to bude plošné programování pro všechny holky. Pokud byste mi nevěřili s tím V/m, klidně to nafilmuju. Když jsem psala tento komentář, tak se mi pak trochu přitížilo, tak jsem přístroj znovu zapnula a všude kolem mě (i když natáhnu ruku do stran) se hodnota zvýšila na 350 V/m – a to už mi bylo nepříjemné. Teď se to snížilo na 300 V/m a cítím se normálně (ne nějak „happy“, ale oproti tomu, kolik mám energie, necítím přebytek energie ani se necítím skvěle, protože musím většinu dnů vydávat energii na ochranu před destruktivními energiemi, což může být i nějaké záření či programování na dálku).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.