Prakticky každý pátý vězeň v Německu je muslim

Prakticky každý pátý odsouzený v německých věznicích je muslim. Procento imigrantů ve vězeních výrazně převyšuje procento zastoupení imigrantů v německé společnosti. Německo tak nezadržitelně kráčí ve šlépějích Británie, Francie či Itálie, kde je počet imigrantů ve věznicích ještě daleko vyšší.

Samozřejmě při hledání důvodů kriminality imigrantů se v první řadě shrnují na hromadu všechna možná fiktivní znevýhodnění v západní společnosti, hlavně nejít k podstatě věci…

Zdroj: eurabia.cz, huffingtonpost.de, bazonline.ch, pi-news.net

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Prakticky každý pátý vězeň v Německu je muslim"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

V Němcku to není tak špatné jěšte. Ve Francii je to 50%, Španělsku 70%, v Británii 44% v kategorii těžkých zločinů. Takže německo má co dohánět.

http://www.epshark.cz/islam/kriminalita

jirik
Host
jirik
Organizace Amnesty international doporučuje používat hypnózu, aby vyvolala proimigrantské nálady. Video z experimentu funguje Amnesty international v Nizozemsku hypnotizovala lidi. Jedná se o součást nové kampaně, která má údajně lidem přiblížit osud tzv. uprchlíků a vyvolal v nich empatii. Lidé ve stavu hypnózy jsou vedeni k tomu, aby se jakoby prokopávali sutinami ve snaze nalézt své sourozence. Je jim rovněž namlouváno, že opouštějí domov bez své rodiny nebo že odjíždějí ze Sýrie na malých lodích a vidí, jak jiní lidé útočí na další lodě plné uprchlíků. Když se lidé proberou z hypnotického stavu, setkávají se s mladou Syřankou, která podle… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!