PŘÁTELSTVÍ MEZI USA A RUSKEM JE UŽITEČNÉ PRO CELÝ SVĚT, ODPŮRCI SPOJENECTVÍ JSOU „BLBCI“, UVEDL TRUMP

Americký prezident Donald Trump kladně zhodnotil výsledky schůzky s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a prohlásil, že Moskva může přispět významným přínosem k překonání světových problémů.

 

 

„Měl jsem schůzku s ruským prezidentem Putinem, který byl přítomen na zasedáních APEC. Měli jsme dobrý rozhovor o Sýrii. Doufám v jeho pomoc a také pomoc Číny v překonání nebezpečné krize kolem Severní Koreje. Existuje pokrok,“ napsal hlava Bílého domu na svém Twitteru.

„Až všichni odpůrci a blbci pochopí, že dobré vztahy s Ruskem — to je dobře, a nikoli špatně. Chci překonat (krize — red.) v Severní Koreji, Sýrii, na Ukrajině, (vyřešit problém — red.) terorismu a Rusko může v tom poskytnout značnou pomoc!“ dodal Trump.

Nehledě za vyhlášení „těžkých“ sankcí proti Moskvě, je třeba s ní spolupracovat, přátelství mezi Ruskem a USA je prospěšné pro celý svět, prohlásil americký prezident Donald Trump.

„Proti Rusku byly zavedeny velmi těžké sankce. Jsou to sankce na velmi vysoké úrovni. Stalo se to celkem nedávno. Nastal čas, abychom vyléčili otřesený a podlomený svět,“ řekl Trump na tiskové konferenci v Hanoji s vietnamským prezidentem Tran Dai Quangem, kterou přenášel Bílý dům.

„Myslím, že obsadí-li Rusko přátelský postoj, abychom nemuseli pořád s nimi bojovat, bude to prospěšné pro celý svět a také pro naši zemi to bude znamenat zisk, a nikoli ztrátu,“ dodal americký lídr.

Zdroj: 1, 2

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NulaVitězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Ale co už jiného má Putin učinit,aby byl světem pochopen? Otázka zní jinak. Co si dnešní svět myslí o válce? To není počítačová hra,jak si mnozí vysvětlují,ale tvrdá realita,která se dotkne každého. To ti kavárenští idioti nechápou,protože mají zatemnělý mozek US propagandou a žijí v bláhové představě,že pouze USA spasí svět. Ale to je fikce,protože USA svět boří a úspěšně až do těchto dnů. To je velice zrádná myšlenka s těžkými důsledky na budoucnost a zachování hodnoty lidstva.

Nula
Host
Nula

ejj…. toto môže fungovať do vtedy, pokiaľ sa budú dodržiavať v dualite dohody medzi ruskom a amerikou. Ale čo v prípade, že sa nejakým „kúzelným“ spôsobom do konfliktu pustí strana tretia za účelom nepriamo zatiahnúť jednu stranu z týchto dvoch „dohodnutých“ do porušenia dohôd ? Hm…? Vieme poniektorí(študujúci geopolitiku), že tieto stratégie sú typickým znakom anglo/sion-wahabistov a jedným z ich plánov môže byť aj rozpútanie konfliktu medzi Izrael/Saudskou Arábiou vs. Hizballáh. Je to mimo už rozpútanú geo hru v Sýrii (medzi amerikou a ruskom), kde pred finále by bolo možné legitímne nahodenie do konfliktu Ameriku – resp. jej masívny pozemný… Číst vice »