Pravděpodobný klon MADAMME MERKELOVÉ měl nějaké závažné problémy

…..dle určitých zpráv, které se k nám do redakce dostaly před několika týdny, je pravá MADAMME MERKELOVÁ v Jižní Americe na ranči svého otce, který se tam dožil 103 let. V Německu jí zastupuje zřejmě klon či dvojnice, která dostala vážné problémy motoriky….

08:54

I její podoba a postava dosti pokulhává za originálem, dle mého názoru. Možná při poslechu Německé hymny se začala třást při uvědomění, co vlastně celé EU způsobila, nejen Německu, a došlo ke zpětnému zrcadlení veškerých zločinů na obyvatelsvtvu EU krajin….

V minulosti měl stejné problémy klon „KILLARY CLINTONOVÉ,“ která se také roztřásla jako sulz. Někde se soudruhům z DDR vloudila chybička při programování klonů, které nejsou zvyklé na odraz minulosti….

Merkelová se během oficiální schůzky s ukrajinským prezidentem Zelenskym celá třásla (VIDEO)

 

 

Německá kancléřka Angela Merkelová se pravděpodobně cítila špatně při setkání s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenskym v Berlíně 18. června. Na záběrech Merkelová a Zelenskyj stojí na červeném koberci a čekají na národní hymny. Najednou se kancléřka začíná třást.

Třes se snažila uklidnit pomocí aktivního měnění poloh rukou. Zdroje poukazují na to, že Merkelové mohlo být  špatně kvůli zvýšeným teplotám. V Berlíně je 30 stupňů. Zelenskyj však nereagoval na to, co se děje vedle něho.

Fotografové, kteří se účastnili oficiální schůzky, reportérovi Sputniku řekli, že se kancléřce opravdu silně třáslo celé tělo, zejména během státní hymny.

Později na tiskové konferenci německá kancléřka informovala, že potom vypila tři sklenice vody, a uvedla, že příčinou špatného stavu mohla být právě dehydratace.

Ukrajinský prezident dodal, že hlavě německé vlády nic nehrozilo, protože stál vedle.

Volodymyr Zelenskyj dorazil do Německa na jednodenní návštěvu, je to první oficiální setkání s Merkelovou. V plánu byla diskuse o ukončení konfliktu na Donbasu a jednání o nových perspektivách hospodářské spolupráce. 17. června ukrajinský prezident uskutečnil první návštěvu Francie.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. JOJO napsal:

  Já bych řekla, že nám naopak pí Merkel „hezky navýšila vibrace“ :)…

  • CZK napsal:

   😀 :D, velmi dobrý postřeh! Ale v historických válečných filmech vždy, když se Schickelgruber rozčílil, tak se mu taky nezadržitelně klepala ruka.

   • tomáš marný napsal:

    Milý CZK,
    také dobrý postřeh, když byl její otec pod tlakem a hodně nervózní, chvěl se jak osika. Je jasné, že dcera to zdědila po něm…..
    tm

  • Milos napsal:

   Jeste je tu moznost, ze to bylo z inscenovany jako distrakce do medii. Kazdopadne ji nikdo hned nepomohl a nechal ji se vyklepat 😀

 2. Maroš napsal:

  „Litoměřičtí policisté vyšetřují případ znásilnění, které se stalo v úterý kolem poledne na poli u severočeské obce Lukavec. Pachatele, který napadl šestnáctiletou dívku, policie dopadla a zadržela.
  Podle informací Litoměřického deníku šlo o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa.“
  https://www.idnes.cz/usti/zpravy/znasilnena-terezin-ustecky-kraj-policie-zadrzela-podezreleho.A190619_091309_usti-zpravy_pakr

  K článku – rýchlokvasená „úžasná“ Čaputová sa zatiaľ netrasie – nie je klon ale originál „módna“ figurína. Triasť sa začne až v zime /ale ona osobne asi nie/ – až Putin výmenou za jej stupídne presadzované sankcie proti Rusku zastaví plyn aj pre Slovensko. Zakrývanie štátnickej stupidyty šatníkom – to sme tu ešte nemali! „P-rezidentka“ za paravanom! Čiže . nie čo z nej dnes vylezie, ale v čom dnes vylezie.
  Pražáci – nechýba vám také dačo na orloji?
  https://diva.aktuality.sk/clanok/58649/moda-z-palaca-v-prvy-pracovny-den-predviedla-prezidentka-skvele-saty/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 3. Irena napsal:

  Pár dní tomu jsme koukli na loni natočený film s Keanu Reevesem Dokonalé repliky (Replicas)- Sci-fi 🙂 🙂 :-). A tam nám to opět ukázali, jak se to asi dělá. A věřím, že úplně přesně. Za 17 dní zcela dospělý klon a krásně se přenese a nahraje celé vědomí. No a je zase zpátky. A mohou si jich vyrobit, kolik chtějí. A jde to ještě dál. Jak říkává TM, museli nám ukázat pravdu. Doporučuji film shlédnout. https://www.youtube.com/watch?v=JAHKQPBKSZ8

  • tereza napsal:

   Ireno, shodou okolností jsem tento film také viděla. A máte pravdu, lidem řekli minimálně to, že umí dělat klony. Já mám informace, že minimální doba na vytvoření klona je 90 dní, ale to ho vytváří z jiného člověka, nikoliv že ho „vypěstují.“ Klony se vytváří i v ČR.

 4. Rom napsal:

  Keby pustili nad Tatrou sa blizka tak mozno by sa aj pani rozsvietila a zaiskrila.

 5. Vladislava napsal:

  To byl tedy ukázkový třes, teď ještě z čeho pocházel?

  • Kocourmourek napsal:

   Někteří pozorovatelé toho třesu se dokonce domnívají, že šlo o vnější projev nemoci kuru, která je známa z Polynésie. Je to smrtelná nemoc, v dnešní době se v Evropě běžně nevyskytující, kterou trpí podle běžného povědomí lidožrouti v Polynésii. Ale onemocní jí kdokoli z lidí, kdo pije lidskou krev nebo pojídá těla lidí. Tady kanibalové, lidožrouti, lidojedi. Z lidožroutství je podezřelá nejen Angela Merkelová a mnozí další, ale jmenovitě také Hillary Clintonová, u níž se tento třes loni (2018) také objevil v záběru televizní kamery. Clintonové dokonce přitom vypadla z kalhot patrně baterie (akumulátor) nebo mikropočítač, asi určený pro „stabilizování“ tohoto jejího klonu. Vzápětí „omdlela z dehydratace“ a byla agenty doslova vhozena do velkého černého dodávkového automobilu…

   • Kocourmourek napsal:

    Doplňuji: lidská nemoc kuru je lidskou obdobou takzvané nemoci šílených krav, kvůli níž bylo před lety ve Velké Británii nuceně usmrceno a spáleno tisíce kusů hovězího dobytku. Tyto nemoci vznikají jednoduše řečeno tak, že druhy živočichů, které nejsou geneticky vybaveny pro pojídání těl živočichů s nimi totožného druhu (tedy krávy pojídáním těl jiných krav, lidé pojídáním těl jiných lidí atd.), z toho pojídání nervově onemocní a umřou na to. Ty krávy onehdy ve Velké Británii byly ve velkém přikrmovány masokostní moučkou vyrobenou právě také z těl jiných krav. Pokud je skutečností, že do běžně vyráběných potravin pro lidi (respektive možná také pro zvířata) se přidávají například „přebytečné“ produkty ze zpracování lidské krve – „přebytečná lidská krevní plazma“ – jsme v podstatě všichni, co to jíme, nevědomky lidožrouti. A je v tom zřejmě krajně, ďábelsky podlý záměr udělat z nás v očích boha, který to samozřejmě vidí, požírače svého vlastního živočišného druhu, což se mu hnusí, přestože o tom svém kanibalství nevíme, v tomto ohledu nás to před bohem asi bohužel neomlouvá. A proto asi bůh a jiné mocné bytosti s ním přibližně srovnatelné váhá nám pomoci, když jsme z jeho/jejich pohledu tak zvrhlí! Jen některé druhy bestií, například tuším ještěři a žraloci patrně bez problému mohou požírat svoje soukmenovce, protože jsou k tomu geneticky vybaveni a „nezešílejí z toho“.

 6. Svalovidoslava napsal:

  V seriálu se pro změnu neklonují lidé, ale bere se jim vlastní vědomí, osobnost a nahrávají postupně jiné.
  V seriálu „Dům loutek“ existuje „tajná“ organizace (pobočky má po celém světě a je napojena na nejvyšší politiky), jejich „loutky“ si můžou najmout na cokoliv. Dříve lidé, teď loutky, podepsali smlouvu na několik let a přišli tím dobrovolně o vlastní život i duši. Je jim vymazána paměť a do paměti je vždy nahraná získaná osobnost k danému účelu. Po akci, na kterou jsou vysláni, je jim zapůjčená osobnost opět smazána, ale nemají už své vlastní vzpomínky, vůbec neví, co se děje. Když zrovna nejsou v akci, tak jsou v „domě loutek“ a jsou jako zombie. Je to zajímavý, ale velice drsný seriál, kde si zahrávají s lidským vědomím. Dokoukala jsem ho sice do konce, protože jsem chtěla vědět, jak to dopadne, ale ke konci mi z toho bylo už hodně zle.

  najmouthttps://najserialy.to/serialy/dollhouse
  https://serialy.bombuj.eu/serial-dollhouse

 7. Kocourmourek napsal:

  Když Graham Bell v roce 1876 vynalezl telefon, měl už na něm dva nepřijaté hovory od Járy Cimrmana.
  Zdroj: Wikipedia.cz
  🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..