Pražská kaviareň v panike : Českou spoločnosťou sa šíri virálne video na vystúpenie z EÚ

…..důležité rozšířit mezi co nejvíce lidí….

11:54

 

Preč z EU je dokument natočený Stanislavem Brunclíkom, prináša pohľad na euroskepticky založených ľudí. Čo v ňom je? Napríklad úsmevný výrok premiéra Špidlu (při českom vstupe do EÚ) o tom, že za sedem rokov sa naša úroveň vyrovná nemeckej. Aká je podľa dokumentu realita? „Priemerná mzda v Nemecku vzrástla od roku 2004 do 2017 o cca 125 percent na 3 700 eur, v prepočte 94 500 korún. V Čechách za rovnaké časové pásmo narástla priemerná mzda o 53 percent, na 29 tisíc korun, až v roku 2017. Rozdiel se teda zväčšil. “Dokument sa šíří řetězovými e-mailami. Ultraliberálny, slovenský Deníkem N ho zaradil medzi dezinformácie.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. AP napsal:

  Deník N je snad ještě horší, než naše ČT vystrašená sama ze sebe.

 2. Miroslav napsal:

  S tím vystoupením je to tak.“ ONI “ s tím počítali, že budou státy chtít vystoupit. Takže, třeba v našem případě, se domluvili s vlastizrádci, a ti umožnili rozprodání průmyslu, zničení zemědělství, a všechno, co zbylo, se prodalo do zahraničí. Takže dnes, i kdyby jsme stokrát chtěli, tak to neprojde, protože již nemáme nic. A to „ONI“ moc dobře ví. Je to smutné, ale za rozprodání a likvidaci, můžou naše „elity“ , které jsou, světe div se, nedále v politice, a škodí dál. A nakonec bych chtěl říct, že se stačí podívat na mapu Evropy, aby každý pochopil, že „ONI“ potřebovali v EU a NATO nás, a ne my je. Jsme strategický střed !

  • Iva napsal:

   Proč bychom se měli při výstupu ohlížet na něco, co bylo beztak protizákonné a proti vůli lidu? Na rozdání našeho majetku nikdo mandát nedostal. Postavit je před soud a své si vzít zpátky, ne? Víte, ty smlouvy budou platit tak dlouho, dokud my je budeme respektovat a budeme se třást strachy si vymoci právo a vypovědět je. Spoléhají na to, že my budeme dbát JEJICH zákonů a budeme se jich bát a budeme slušnější než oni. Což ale pokládám za zbytečnou hloupost. Oni s námi nejednali fér a ukradli, co se dalo. Vzít si to zpět není nic špatného, je to NÁRODNÍ majetek, ne EU.
   Spoléhají na strach z neznáma, že to prostě neuděláme.
   Ovšem štěstí přeje odvážným.
   Z výstupu nemám sebemenší strach, EU se potácí na hraně zkázy a bude mít brzy jiné starosti, než my nebo další malé země, které by se doufám přidaly. A v jednotě je síla. Za pár let máme soběstačnost zpátky – s eu ale NIKDY!!!

   • Ajuška napsal:

    Mila Ivo..pisete..A v jednotě je síla..kolikpak myslite,ze takhle smýšlejících nas je?? Nechci byt pesimista,ale obavam se,ze az tolik jednoty mezi ovcany Cr nenajdeme…:-( i kdyby se k nam pridalo par bratru Slovaku-porad to bude malo..navíc asi nezakonne–bo Slovensko uz je (i když taky nezakonne..:-) ) cizi stat…Jinak s Vasim názorem uplne souhlasim…

 3. fohat napsal:

  30 let budování zavinutého kapitalismu https://www.youtube.com/watch?v=ikvVk1-A2KI

 4. Pavel napsal:

  🙂 🙂 🙂

 5. Jarmila napsal:

  Vystoupit z EU jde. Jde to ošetřit po právní stránce, vrátit EU do právního prostředí před podepsání Lisabonské smlouvy. Ale to by chtělo solidního právníka, který dá všanc svou kariéru, kdyby to nevyšlo, protože ty hyeny, kterým tento současný stav vyhovuje, by s ním poté asi pěkně zametly. Všechny kroky, které EU prováděla, jsou v zásadě protiprávní, poněvadž Václav Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu ne z vlastní a dobré vůle, ale pod krutým nátlakem a vyhrožováním, dokonce až fyzickou likvidací. Naše setrvávání v EU je tudíž právně neplatné, všechny kroky , které z toho vzešly také a jelikož i rozdělení našeho státu neproběhlo právně čistě, vše od této doby by mělo být anulováno, tedy i prodeje našeho majetku, firem apod. Ale to se někomu nehodí do krámu-tohle lidem sdělovat, protože „naše elity“ jsou na EU finančně zaháčkované, jim ten pokřivený evropský byznys kvete, tak proč by to vytrubovali do světa. A preference ANO prý jsou 33%, no větší kravinu už může vymyslet jen zase nějaká dutá hlava v EP – odtamtud už těch nesmyslů vzešlo dost. A tak se ovlivňuje veřejné mínění-lži, výmysly, sliby, které se stejně neplní, však ona se nějaká výmluva vždycky najde. Pan Miroslav tady píše, že jsme strategický střed. Ono to má ale i nevýhody a navíc jsme i středoevropským hnízdem Ž. A to už je, panečku, jasné, kdo nás tady ovlivňuje a řídí.

  • nagalista napsal:

   a proč to, co uvádíte, neřekne VK sám a pěkně nahlas, jak přijal šek a měl v kalhotách s tím podpisem LS ? Furt jen mele, jak s ní nesouhlasí, jak byl poslední , ale k meritu, který zmiňujete, se ještě podobně nevyjádřil a ani nikdo nezeptal. Poslechnu si rád originál , když dovolíte. Nicméně vysvětlení je prosté. Převzal šek, kam si mohl napsat jakoukoliv sumičku , no kdo by odolal že, ale zkuste tohle říci na kameru, že jste prodala Česko jako stádo skotu ochotně jdoucího na vlastní jatka za jateční cenu. Tohle se říká dost těžce na kameru, což jistě uznáte…. Víte, kdyby nebylo úplatných politiků , pak by nebyla ta dnešní realita okolo a kolem, jako v zrcadle.

 6. fohat napsal:

  Kupředu PRAVÁ proti ideologické diverzi.. https://rutube.ru/video/8b072f4db6f215a83673f559984fe28b/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..