My před 2000 lety – Původní kultura, zvyky a obřady Slovanů

Autor knihy Nečas dokládá, že tzv. stěhování národů je konstrukt vymyšlený Němci teprve před 200 lety, který naši historici pod vlivem (či spíše nátlaku a manipulace) Němců převzali. Ještě do roku 1800, i sami Němci tvrdili, že Německo bylo osídleno Slovany, a že Římany uváděny germánský kmen Suevové, byl slovanský.

Z čehož plyne, že Slované byli skutečně původními obyvateli střední Evropy. Nacionalizace v Německu v 19. století však tyto poznatky převrátila naruby. Knihy, které dosvědčují falzifikaci slovanských dějin ve prospěch „západní civilizace“ je málo. U nás spíše staršího vydání na rozdíl od Slováků, kteří tyto knihy vydávají i nyní. Prozrazují a dokazují soustavnou manipulaci se slovanskými dějinami za posledních 200 až 300 let.

Je potřeba se dozvědět Pravdu o našich národních dějinách a teprve pak zjistíme, jak jsou slavné. Naši Předci se mnohokráte ubránili prozápadním snahám podmanit svobodné slovanské území a vnutit jim nový parazitický systém – ne kulturu, avšak civilizaci. Úpadek ze svobodného rodového zřízení do otrokářského feudálního systému je toho dalším důkazem.

Následující ukázky z knihy jsou k zamyšlení a i motivací si ji půjčit a přečíst.

Metod Nečas - My před 2000 lety (úryvek Suevové)Metod Nečas - My před 2000 lety (úryvek Venedi)

Kniha je ke stažení zdarma na Metod Nečas – My před 2000 lety.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikJanaPetraMaroš.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Kdo shání bukviční staroslovienský font, zkuste proštárat tyto odkazy –
hlavní odkaz – http://vool.cz/rOSbF
http://tapenik.ru/shrifti_retro.html
http://fonts.by/pages/slavonic.php

Maroš
Host
Maroš

Jirik – diki za ochotu, ale cyrilika je práve tá vatikánom účelovo oklieštená bukvica, plus je tu zmes s latinkou – bukvica je duchovné písmo – toto nie je ono . Bukvica nieje ani azbuka – len azbuka sa na ňu podobá.

jirik
Host
jirik

Obrazové písmo slovienov od lauberta má celkem 49 bukvic, jak to namačkat na klasickou klávesnici bude trochu obtížné a to nepočítám pomocné znaky event. znaky na numerickou klávesnici, která by musela mít víc jak devět tlačítek (znaky pro desítky a stovky)
To co je v odkazech má mezi 31 a 42 bukvicami.
Pro použití na počítači by byla nejvhodnější virtuální klávesnice s 49 obrázkovými tlačítky, cca 20 pomocných kláves pro tzv. titlá, a zbývají tlačítka pro numerickou část – jednotky, desítky, stovky,..

.lak
Host
.lak

Jistěže se táhnou zájmy skupin skrze milénia a záměrně atomizovaní jedinci jsou bezesporu zastřeně užívaní jako otroci když o své roli v instalovaných formátech nic neví a stávají se obětmi „vyvolených s naprostou ztrátou morálky i odpovědnosti jen se zištnými zhovadilými zájmy feudalizace poddaných.
https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew

Petra
Host
Petra

Když už se tu odhalují ty dějiny, ( sice to není o slovanech) ale je to zajímavá přednáška o původu člověka. Konal se pravěk nebo nekonal https://www.youtube.com/watch?v=ldQkdMY6_cQ

Petra
Host
Petra

Já nevěřím ani Darwinovi ani Bibli 🙂

Jana
Host
Jana

Tu je článok na túto tému, možno autor čerpal z podobných zdrojov..
http://www.tajnedejiny.sgo.sk/?p=1466
Prípadne celé pdf sa volá: Sloveni – najgermánskejší Germáni … (V prehliadači sa to dá ľahko nájsť)

Jana
Host
Jana

Úryvok…
V slove „german“ sa zdanlivo „nemeckou“ javí koncovka „–man“, ktorá na prvý pohľad zdanlivo nie je slovanského pôvodu. Tu však je potrebné jednoznačne rozlišovať, čo v prípade slova Herman/German tvorí koncovku, pretože jadrom slova je Herm/Germ (Hrm/Grm) v zmysle hrom/grom a skutočnou koncovkou je iba „–an“.

jirik
Host
jirik

Videokurz o staroslovienských bukvicách – 6 dílů po 2 hodinách cca 12 hodin celkem…..
se slovenskými titulky – nutno zapnout
http://www.nwoo.org/2017/07/27/andrej-ivasko-staroslovienska-bukvica/