Před pár týdny se planeta Země vyhnula totálnímu EMP. Nebezpečí je stále aktuální! Nahlédněte do tajného dokumentu Komise pro EMP a připravte se na život bez elektřiny

…..celé roky jsem upozorňoval na velké nebezpečí EMP (elektromagnetického impulzu) s nedozírnými následky pro lidstvo. Konečně to přiznávají i v médiích….

05:54

To co se ve skutečnosti stalo, nemohu zveřejnit, ale stačí si přečíst níže uvedený článek…..


Komise EMP upozorňuje na roky výpadku elektrické energie (Blackout) a masivní počet obětí

Takzvaná zpráva komise EMP uvedla, že tato hrozba je velmi reálná, ohrožuje „moderní civilizaci“ a vrátila by životní podmínky do 18. století.

Zpráva od německé vlády o EMP varuje, že by i ten nejmenší útok EMP na naše rozvodné sítě mohl způsobit roční nebo dokonce delší výpadek elektrické energie. Dlouhodobý BLACKOUT by souvisel s obrovským počtem obětí, které by zničilo celé obyvatelstvo.

Zpráva komise EMP uvádí, že tato hrozba je velmi reálná, ohrožuje „moderní civilizaci“ a navrátila by životní podmínky do doby 18. století. V důsledku chaosu by přišly o život miliony lidí, V souladu se zprávou s titulkem „Vyhodnocení hrozby elektromagnetického impulzu EMP“ publikované nedávno znovuobnovenou Komisí pro vyhodnocování hrozby, jakou útok EMP a jeho testování představuje pro Spojené Státy (Commission to Assess the Threat to the United States from Electromagnetic Pulse (EMP) Attack).

Spojené státy – a moderní civilizace obecně – se potýkají s aktuální a pokračující existenční hrozbou skrze přirozenou událost či člověkem způsobený elektromagnetický impulz EMP a s tím spojené útoky na vojenské či kritické národní infrastruktury. Celoplošný výpadek elektrické energie v síti a na síti závislé kritické infrastruktura – komunikace, doprava, hygiena, zásoby potravin a vody – by mohl trvat pravděpodobně rok nebo více. Mnoho systémů, které jsou určeny pro poskytování energie z obnovitelných zdrojů, soběstačných napájecích zdrojů, jako jsou generátory, nepřerušitelné zdroje a síťové komponenty pro obnovitelné zdroje energie, jsou také zranitelné EMP útokem, uvádí 27-ti stránková zpráva.

Dlouhotrvající výpadek energie způsobený EMP může vysadit dodavatelské řetězce z provozu, obyvatelé USA budou vráceni do doby několika staletími, uvádí  tajná zpráva z července roku 2017.

V 18. století měla americká populace méně než 60 miliónů obyvatel a tito lidé byli vybaveni mnoha dovednostmi a znalostmi, které byly, bez dnešní infrastruktury, nezbytné pro přežití. Dlouhodobý výpadek elektrické energie by znamenal smrt velké části amerického obyvatelstva, jako následek sociálního rozpadu, nemocí a hladu, uvádí dále zpráva.

Tři zprávy o útoku EMP byly uvolněny a vydány Pentagonem a dalších sedm čeká na vydání. Mezi těmito odtajněnými dokumenty se nachází také zpráva od Petera Vincenta Prye, který pracoval v předchozí EMP komisi a je výkonným ředitelem pracovní skupiny pro národní a vnitřní bezpečnost, která zmiňuje počet lidských obětí při útoku EMP na rozvodné sítě. V současné době také pracuje jako poradce pro stávající komisi.

Řekl, že v případě života bez elektřiny budou následky pro většinu lidí katastrofální, neboť drtivá většina Američanů nemá prakticky žádné možnosti a schopnosti přežít.

Věří, že celý rok bude vypadat pravděpodobně takto:

Sociální rozvrat: Nastalé rabování bude pro ty, kteří nechtějí riskovat svůj život, vyžadovat zákaz vycházení od soumraku až do svítání. Lidé budou prchat ze svých nebezpečných domovů bez elektřiny.

Komunikace: žádná TV, rádio ani telefonní služba.

Transport: Plynová čerpadla nebudou fungovat, selhání signalizačních zařízení a pouličního osvětlení budou bránit dopravě. Veškerá doprava se kvůli tmě bude muset zastavit, mnozí však nebudou mít ani fungující vozidlo. Prostředky hromadné dopravy, metro a letadla budou také mimo provoz.

Voda a potraviny: Nebude existovat tekoucí voda. Ledničky a sporáky nebudou fungovat. Vodu budou lidé získávat z roztátého sněhu, vodu a potraviny budou vařit na otevřeném ohni. Místní zásoby potravin budou vyčerpány. Všechny obchody budou uzavřeny kvůli výpadku elektrické energie.

Energie: Přísun ropy a plynu bude znemožněn.

Nouzová medicína: Nemocnice budou muset operovat ve tmě. Pacienti s dialýzou a dalšími opatřeními na podporu života budou ohroženi. Děti se budou rodit ve tmě za svitu baterky.

Smrt a zranění: Ztráty životů při explozích, otravy oxidem uhličitým a požáry v domě budou na vzestupu.

To všechno by mělo být bráno v potaz při přípravě na nejhorší.

Celou zprávu Komise pro EMP si můžete v originálním znění přečíst na adrese: https://www.scribd.com/document/378714199/EMP-Report

 

 

Komentář raja:

Pro případ výpadku elektrické energie by bylo dobré si opatřit vhodnou literaturu s důležitými daty, která vám v dobách bez internetu přijde rozhodně vhod. Doporučuji tuto knihu:

Výsledek obrázku pro SAS příručka jak přežít

Výsledek obrázku pro SAS příručka pro přežití

 

 

 

Můžete si ji objednat například zde: https://www.knihcentrum.cz/sas-prirucka-jak-prezit

Rovněž vám doporučuji zásobovat se potravinami pro případ nouze. Člověk nikdy neví, co ho potká. A upřímně, i bez EMP je tento systém velice křehký a může nastat doba, kdy se nebudeme moci spoléhat na kouzelná tlačítka, narvané supermarkety a vodu z vodovodu.  Mnohé civilizace před námi padly a bylo by naivní myslet si, že té naší se to stát nemůže. Je rozumnější počítat i s nepěkným scénářem, než před ním zavírat oči. Já si nakoupila zásobu potravy na těchto stránkách: https://www.bio-country.cz/GASTRO-baleni/ a vám doporučuji udělat to samé. Když nic, tak to spotřebujete. 

 

Překlad: tomáš marný, Zdroj: 1

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. jirik napsal:

  A tady pokud by chtěl se finančně vyčerpat – původní cena 4 000.- bez koruny; po slevě 2 000 kč
  https://www.khzs.cz/products/sas-prirucka-jak-prezit-v-cestine/

  • roman napsal:

   Hm, běžná cena je kolem 200 Kč, tak to vlastně ani „není moc předražené“ 🙂
   Jenom k tomu přidali jednu nulu.

 2. roman napsal:

  Díky za tip,
  knížka už není, čím to asi bude? Asi náhoda, že? 🙂

  Pokud má někdo zájem, nakoupit obiloviny (a další potraviny) přímo do zemědělce, tak tady je to možné.

  Kontakt
  Biofarma Machovi
  Osová Bítýška 161
  Osová Bítýška 594 53
  Tel.: 776 844 335
  776 844 123
  E-mail:info@biofarmamachovi.cz
  http://www.biofarmamachovi.cz

 3. mariankosnac napsal:

  Tá kniha bude asi o prežití v prírode ale v prípade EMP budú lesy a polia plné ľudí a tí so zbraňami to tam rýchlo vylovia tých zopár zvierat. Môžete si tam tak spraviť prístrešok a knihu použiť na podpal.

 4. Janule napsal:

  Pokud máte zájem nakoupit zeleninu přímo od zemědělce, lze zde: http://zelinarstvi-komendovi.cz

 5. .lak napsal:

  Většina žije stejně hůře jak nevolníci v klerofašistickém absolutismu a o práci od vidím do nevidím i s půlrokem za pecí v době vegetačního klidu si může nechat leda zdát v otrokárnách.

  ….když to spočítáme, máme přes polovinu národa v produktivním věku, která přežívá jen tak tak.
  Odkaz:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chteji-zchudly-narod-Kandidat-vylozil-strasidelnou-predstavu-co-s-nami-bude-451276

 6. Fesak napsal:

  vite u nas preziti bude mnohem jednodussi nez ve mestech kde je okolo jen miliony jinych domu a tahne se to tak stovky KM staci mrknou jak je zastavena USA tam opravdu neni kam utect navic vemte v potaz ze u nas je jeste spousta lidi co vi jak jist v lese ci umi s nozem diky skautu ja osobne ani knihu preziti nepotrebuji cely zivot tak nejak ziskavam zkusenosti s prirodou takze si poradim navic mame taky vyhodu ze nase domaci obyvatelstvo nedosahlo tak vysoke degenerace jako na zapade a da se cekat ze misto vyvrazdovani mezi sebou pro kus zvance se objevi lidskost a s ni vznikla spoluprace samozrejme ne u vsech nejhure na tom bude Praha a Brno tam na ulici uz potkavate silne degenerovane jedince ale ty umrou mezi prvnima predpokladam navic utect ze statisicoveho mesta pesky je jeste realne ale mesto kde je 30 000 000 to uz je jina vyzva

 7. vláďa napsal:

  stáhnout a vytisknout, nebo přečíst a naučit, než k tomu dojde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..