Přední odborník pro CBS: za nedávné hurikány je zodpovědný HAARP

Renomovaný  světový fyzik Dr. Michio Kaku učinil v živém televizním vysílání šokující prohlášení, když připustil, že za nedávné hurikány je zodpovědný HAARP.

V interview, které uveřejnilo CBS, Dr. Kaku připustil, že nedávné „vyrobené“ hurikány jsou výsledkem vládního projektu na manipulaci počasí, kdy byly po obloze plošně rozstřikovány nano částice, díky kterým byly poté s využitím laserů bouře „aktivovány“.

V interview (níže) Michio Kaku diskutuje o historii modifikace počasí, poté mu však moderátoři v pokračování na toto téma zabránili.

The High-Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) byl postaven začátkem 90. let jako součást výzkumného programu ionosféry, který je sponzorován americkými vzdušnými silamy, námořnictvem, aljašskou univerzitou ve Fairbanks a  Agenturou ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty (DARPA).

Anongroup.org píše:

Jeden detail v záplavě akademických dokumentů a patentů týkajících se ovlivňování počasí elektromagnetickými impulsy a vodivými částicemi ve stratosféře, konkrétně se jedná o výzkum publikovaný Národní akademií věd, říká, že „laserové paprsky“ dokáží ve vzduchu vytvářet plazmatické kanály, které způsobují formování ledu.

Podle profesora Wolfa Kaspariana:

„Za podmínek typického bouřkového mraku, v němž koexistují led a podchlazená voda, nelze zjistit přímý vliv plazmatických kanálů na srážkové procesy či formování ledu.

Za podmínek typických pro tyto cirrové ledové mraky byl nicméně zjištěn nemalý vliv plazmatických kanálů na tvorbu ledu.

Během několika málo minut vedlo působení laseru k silnému zvýšení celkové hustoty ledových částic v komoře, a to až o faktor 100, dokonce i když působení plazmatických kanálů bylo vystaveno pouze 10-9 frakcí objemu komory.

Nově zformované ledové částice rychle snížily tlak vodní páry na saturaci ledu, čímž zvýšily optickou tloušťku oblaků až o tři řády.“

Pro skutečné porozumění geoinženýrství výzkumníci identifikovali dodavatele obranných systémů, kterými jsou Raytheon, BAE Systems a korporace jako je General Electric, jako významné účastníky tohoto projektu. Podle Petera A. Kirbyho, je historickým centrem výzkumu geoinženýrství Massachusetts.

S anomálními hurikány, které v současné době pustoší Ameriku, ničivými povodněmi v Indii a požáry šířícími destrukci po severozápadním Pacifiku, je tato válka v oblacích téma, kterého by si měla být veřejnost vědoma. Prosím, sdílejte tato data s co největším množstvím lidí.

Nad hlavami nám zuří válka. Chemtraily práší kde se dá, HAARP je nonstop v akci. Musíme to vzít do vlastních rukou a tím myslím my všichni. Máme to pohodlí, že žijeme v zemi, kterou neničí „přírodní“ katastrofy, ale to neznamená, že taková situace nemůže nastat. Plus koktejl těžkých kovů a nemocí, které na nás foukají spolu s nanočásticemi pro přenášení impulzů z HAARPU.

Vzniká nyní nový web, http://octovani.mablog.eu/ kde budete moci najít informace o tom, co to octování je, jak jej provádět a domlouvat se případně s lidmi v okolí, kdo a kde bude octovat. Můžeme tak pokrýt celou ČR, pokud se zapojí dostatečné množství lidí. Přece si to nenecháme líbit, že?

raja

 

přeložila: raja

zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

11 komentářů

 1. julius napsal:

  To ze se někdo snazi ovlivnovat pocasi a svadet to na globalni zmeny uz vime a netreba snad uz ani nikoho presvedcovat. TO ze rozprasujici chemikalie a veci co poustejs zpusobuje mnoha lidem dychaci mozna i jine potize je uz jasne snad i zaprutilcum. Proc to delaji zatim radne krome par nesmyslu medii nevysvetlil. Ale ja mam dotaz kdo je zodpovedny za tyto veci a kdo ponese nasledky???? Protoze způsobit zdravotni problemy lidem, znicit jejich obydli a nektere i usmrtit tezko muze vest k ospravedlneni ze je to byl hokus pokus.

  • tomáš marný napsal:

   Milý juliusi,
   chtěl bych znovu upozornit, že za vším stojí kardinál JUDAS se svými 23 bratry. Všichni dělají to co řekne šest padlých andělů….
   tm

 2. Jara napsal:

  Vláda a politické vládní strany mezi sebou válčí,perou se o peníze a majetky,zaprodávají do vazalství vlastní voliče ve vlastní zemi a předhazují nás jako krmivo a otroky pro cizince.Přitom je jim šumafuk,co se děje nad našimi hlavami. Tím znovu zotročili stát,lidi klamou a rozdělují. Je tedy na nás,abychom se SJEDNOTCOVALI. Připojím se k octování.

  • iku napsal:

   K tomu ilustraci. V roce 2013 jsem se ocitla v komisi živ. prostředí při místním úřadu. Jednou tam přišel dopis nějaké paní, co že se to děje nad našimi hlavami. Předseda komise uplatňující na úřadě hlavně svůj užitek, prohlásil, že ta paní je nejspíš duševně nemocná. Vzhledem k tomu, že tajemník odboru stál za předsedou a ostatní v komisi byli jen na to, aby zvedali ruce na souhlas se vším, co ti dva řekli, tak byl dopis hozen do koše. A já zničená tím, jak všechny dřívější jiné připomínky nebyly dány ani do zápisu, jsem byla zticha a bála se, že bych těmi dvěma byla označena jako duševní mimóza, kdybych se ozvala .
   Myslím si , že politici by měli dostávat často a v hojném množství písemné dotazy , co to je špínu na obloze., a kdo je za to zodpovědný.

 3. jirik napsal:

  Šestimetrové vlny, vítr o rychlosti až 140 km/h. Sever Evropy ničí bouře Sebastian
  Sever Evropy pustoší bouře Sebastian, kterou doprovází orkán. Vítr dosahuje rychlosti až 140 kilometrů v hodině, očekávají se až šestimetrové vlny. V Německu má na svědomí už tři oběti. V Nizozemsku byly kvůli bouři uzavřeny startovací a přistávací dráhy na letišti Schiphol.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449144-sestimetrove-vlny-vitr-o-rychlosti-az-140-km-h-sever-evropy-nici-boure-sebastian.html

 4. jirik napsal:

  Podle nedávných zjištění novozélandského spisovatele a filmaře Ray Warua pracovali američtí a novozélandští vědci na zbrani, která přinášela smrt z mořských hlubin.

  Od roku 1940 probíhaly v novozélandských vodách tajné pokusy se zbraní, která měla vyvolávat ničivé vlny tsunami. Myšlenka vzešla z amerických hlav, ale jak už bývá u této mocnosti zvykem, nechtělo se jí podobné pokusy podnikat ve vlastních výsostných vodách.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11075-americane-utocit-umele-vyvolane-tsunami-tajne-zabery

 5. Petr napsal:

  Již delší čas tu oblohu pozoruji. Žiji mezi Doupovem a Krušnými horami a přímo nad hlavou mám letecký koridor s velmi hustým provozem. V mládí jsem se věnoval především leteckému modelářství a o letectví a letadlech jsem hodně četl. Je pravda pravdoucí, že současná „kondenzační“ stopa za letadlem již dávno není tou skutečnou přirozenou kondenzační stopou. Ještě po sametovém převratu se kondenzační páry nejpozději do několika minut rozpouštěly, většinou již hned za letadlem. Ale dnes mě děsí se dívat, a nelze to nevidět!, jak se rozpouštějí desítky minut, když je slabý vítr, roztahují se po obloze i 90 minut a někdy vlivem opravdu hustého leteckého provozu vytvářejí tyto „kondenzační“ zplodiny až téměř nehybnou vrstvu oblačné bílé oblohy. Již před nekolika lety, ještě se o chemtrailovém geoinženýrství prakticky nikde v ČR nepsalo, jsem z této změny měl prapodivný pocit, že se děje něco divného. Byl to pocit dost znervózňující a informace žádné nebyly. Až několik let po zavedení internetu v našem městě. Ale v češtině na síti ty informace nebyly a ty originální americké se zdály bulvárně konspirační. Dnes je to vše již nezpochybnitelné.
  Nicméně si myslím, že ti zodpovědní traviči jsou přesvědčeni, že plusy tohoto experimentu převyšují mínusy, že jsou přesvědčeni, díky jimi placeným vědcům, že je to nutné ke zmírnění negativních změn ve vývoji počasí, ke kterým opravdu v pravidelných cyklech dochází a v historii Země se neděje nic zvláštního….ale existují studie v mnoha zemích, které potvrzují, že od počátku průmyslové revoluce lidská činnost tuto přirozenost poněkud „přeprogramovala“ a té naší Zemi a lidstvu dost škodí.
  Chemické ovlivňování počasí a podnebí ve velkém dělalo v minulosti Sovětské Rusko i Čína a i jiné státy, např. Indie. Nehledal jsem, kdo a v jaké míře v tom ještě pokračuje, mimo Yankeestánu, ale je známo, že administrativa ruského prezidenta Putina tuto činnost již před léty úplně zakázala a to z jasných důvodů. Nejenom proto, že je to velmi nákladné, ale především proto, že prezident Putin je poměrně hodně ekologicky smýšlející a věc vidí naprosto opačně, než pokrytečtí, ziskůchtiví a bezohlední Yankeeové.
  No a nakonec se začíná zdát, že efekt, jenž si Američané od svého pokoušení přírody slibovali, se začíná obracet především proti jim samotným. Chtěli jižní a střední území USA chránit před tornády a extrémním výkyvům počasí a místo toho se situace zhoršuje…brzo budou muset ke stupnici síly tornád přidat stupeň 6, na východě více dotovat firmy bojující se sněhem a na západě stavět odsolovací zařízení na pitnou vodu, jako v některých arabských zemích.
  Pokud to ovšem všechno dříve nevyřeší očekávané megazemětřesení na západním pobřeží či Yallowstonský megavulkán…….

  • Petr napsal:

   Ještě zmíním fakt, že ti geozločinci minimálně dýchají úplně stejný vzduch. Oni nechodí s kyslíkem na zádech… Takže je důvod se domnívat, že těm svým experimentům věří. A myslet si, že mají určitě nějaká antidota, by bylo čiré fantazírování.
   No a proto, že píšu na mobilu s malou dotykovou klávesnicí, tak „ho“ musím opravit. … ti traviči nejsou zodpovědní ale odpovědní a megakaldera se nachází v Yellowstonském parku, ne v Yallow…. 😊

  • jirik napsal:

   Klasické stopy za letadly v dnešní době lze vidět, ale můžeš to pokládat za štěstí a něco si přát (stejně tak jako když padá hvězda); To že putin zakázal ovlivňování počasí v rusku jsem nevěděl, ale zato jsem zahlídl fotky a video, když putin pokládal věnec k hrobu neznámého vojína, lilo jako z konve a putin by se dal ždímat, jak byl mokrý; dohledatelné by to mělo být na cz.sputniknews.com

 6. Lubomir napsal:

  Ako Slovak zijuci v Yankeestane pozorujem ako sa tema chemtrails dostala za niekolko kratkych rokov z oblasti science fiction do oblasti science. Uz to nie je konspiracna teoria ale konspiracny fakt. Ostatne kazdemu kto ma oci a pozoruje co sa deje nielen okolo ale aj nad hlavou musi byt jasne, ze sprejovanie aerosolov a ovplyvnovanie ci priamo vytvaranie pocasia je realita. Ako hovori vyssie uvedeny dokument tieto technologie su vyvijane minimalne od 50-tych rokov minuleho storocia.
  Osobne som zaznamenal mnohe problemy so zdravim, ktore som nikdy predtym nemal a symptomy sa zhorsuju vzdy pocas dni tazkeho sprejovania. Su to hlavne problemy s hornymi dychacimi cestami, ale po niekolkych rokoch „dychania“ chemikalii z aerosolov aj problemy s nervovou sustavou, zahmlievanie zraku, traviace tazkosti v dosledku akumulacie tazkych kovov v organizme. Sucasne testy ukazali vysoku koncentraciu aluminia, stroncia, baria, merkuru, arzenu a inych jedovatych prvkov v tele. A to nehovorim len za seba. Poznam inych ludi s podobnymi priznakmi.
  Z toho dovodu cely cas hladame sposob ako tieto jedy z tela ucinne odstranovat. Osvedcuje sa cista forma jodu, najlepsie v tekutej forme, zmiesat s vlaznou vodou alebo zamiesat do jedla, ako hneda ryza s trochou morskej soli. Tiez doplnanie magnezia, selenia a zinku v prirodzenej forme ale aj vo forme vyzivovych dopnkov zda sa prinasa dobre vysledky. Cokolvek zdraviu prospesne, co je schopne vytisnut, naviazat tazke kovy je dobre. Vlazna voda s citronom, medom, zazvorom, skoricou, kurkuminom, cayenne a niekolkymi lyzicami jablkoveho octu tiez pomaha velmi dobre aj na mnohe ine zdravotne problemy. Pre vytlacenie tazkych kovov z mozgu je potrebny pravidelny prisun dostatocneho mnozstva omega 3. Samozrejme pit dostatocne mnozstvo cistej vody. Dufam, ze rada pomoze.

 7. Lubomir napsal:

  Este dodam, ze nesprejuju na nas len tazke kovy ako barium, stroncium, aluminium, merkur, toxicky jod a ich rozne zluceniny ( vsetko su to velmi nebezpecne neurotoxiny), ale aj rozne druhy fungus, virusov, bakterii (ako vtacia ci prasacia chripka, rozne sezonne mutacie), a snad najbizarnejsi je tzv smartdust alebo mikroskopicke castice posobiace ako miniroboty v tele, zvane nanoboty. Distribuovane su formou umelych biologickych vlaken a u mnohych ludi sposobuju ochorenie zvane morgellon.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × two =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!