Představení UFO nad Texasem?

Žena, která zachytila ​​podivnou show na obloze nad Texasem si nejprve myslela, že tečky mohou být jen ptáci. Po chvíli však o tom zapochybovala, protože si všimla, že jeden z objektů je větší, má jiný tvar a začal blikat – možná odrážel světlo ze slunce. Žena vysvětlila, že musela přestat filmovat, když na semaforu zasvítila zelená, a když auto otočila, všechny objekty údajně zmizely.

přeložila tereza | zdroj: Sputnik news

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Mino napsal:

  Ten veľký naozaj zablikal.

 2. Vít napsal:

  Pokud jsou na oběžných drahách družice, je tam kromě technologíí gps rovněž testovaná technologie hologramů. Tajné společnosti, které takto vyrobily efekt dvou letadel, která údajně sundala tři mrakodrapy, dvojčata a další budovu, pak vidíte testování na obloze. Mají připravenou habaďůru s napadením planety létajícími talíři a hologram představujícího jejich Kristuse, pozor neplést s Kristem, čili toho označeného písmeny US, jak planetu osvobozuje od těch hologramů létajícíh talířů. Svést na mimozemštany všechny hříchy světa, to teď frčí. Ten jejich Usák pak má podle jejich plánů panovat světu tvrdě a nekompromisně. Tahle habaďůra stála několik lidí život, protože ji prozradili. Je to projekt s názvem Blue beem a souvisí se zaváděním technologie 5G.

  • Tomáš napsal:

   Už jsem něco o tom četl,možná to bylo i tady,mám to pořád v hlavě a jsem na to připraven. Bude to možná i trochu zábavné sledovat ten chaoz a zmatek, vyděšený lidi co pobíhají sem a tam.

 3. Eva napsal:

  Důkazy a informace o mimozemšťanech, volné energii, ovládání antigravitace.Seznam zkorumpovaných a napojených na cabalu vládních činitelů, úředníků, korporací,FBI,CIA,DARPA,AFOSI,NSA.Důvody utajení o mimozemských objektech,odliv bilionů dolarů pro černé projekty.Fyziologie mimozemšťanů.Informace, že jsou mimozemšťané v přímém kontaktu s lidmi.Antigravitační letadla sestrojena skupinou Cabal, rozvážejí v noci po celém světě zbraně a drogy za účelem barevných revolucí a válek.Tyto skupiny páchají vraždy nepohodlných lidí. Zakoupila jsem si knihu Mimozemšťané od Dr.Stevena Greera,zakladatel projektu Orion,Sirius a mimozemské inteligence.Stojí za přečtení.

 4. kiana napsal:

  Zajímavé, něco podobného možná vídám v poslední době na obloze (možná proto, že nevím, jestli to není obyčejné letadlo – když je tma tak to nepoznám, ale připadá mi to zrovna tohoto tvaru). Já si o těchto objektech myslela, když jsem se na ně dívala, že to jsou lidi z povrchu/z jiných planet = že to není kabala.

 5. Andy napsal:

  Hm 😀 Pěkné, taková divná pokroucená housenka ten co bliknul …

 6. svalovidoslava napsal:

  Před 2 nebo 3 lety jsem viděla z okna létající objekt velký, tmavě šedý, doutníkového tvaru – vzdálený do 200m, bez nápisů, bez oken, otvorů, bez světel. Zrovna zapadlo slunce, ale nebyla tma, byl dobře vidět a říkala jsem si, že to by mělo spíše létat ve vesmíru než tady – nebyl zrovna moc vysoko. Neviděla jsem ho přilétat. Když se se „zjevil“, pomalu se pohyboval zprava doleva a najednou zmizel. Jsem si říkala, kolik lidí ho muselo vidět, protože byl nepřehlédnutelný…
  Od té doby na „plavidla“, která létají v našem prostoru věřím:-) Předtím jsem to jen nevylučovala.

 7. svalovidoslava napsal:

  Dnes jsem natrefila video, dá se říct, že souvisí s tématem ( a to že posmrtná dimenze je stejný matrix, jen o nějaký level vyšší). Potěšilo mne v tom, že v něm měli stejný názory jako já a dokonce použili i „má slova“ o recyklaci duší, jinde totiž básní o reinkarnaci a „realitu“ hodně přikrašlují.
  https://www.youtube.com/watch?v=dL4eF5WcB3A

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..