Přestože slovenská vláda rozhodla o odmítnutí PAKTU OSN, LAJČÁK TLAČÍ NA PILU a říká že všichni lžou

…..tak to je tedy výsměch. Ano dle známého pořekadla ZLODĚJ UTÍKÁ A KŘIČÍ, CHYŤTE ZLODĚJE, nejvíce prolhaný a prohnilý LAJČÁK si mele pořád tu svoji ohranou písničku….

19:54

Ministr Lajčák má odmítnout pakt OSN o migraci, rozhodli poslanci. Není to Bible, brání se

Lajčákov podvod. V Marakéši sa nič meniť nebude!!!!!

© Sputnik / Kirill Kallinikov

Slovensko

Zradca t.č. Ministr zahraničních věcí Slovenska poslancům v zahraničním výboru Národní rady SR předložil globální pakt OSN o migraci a chtěl věcnou diskuzi. Poslanci však přijali usnesení, podle kterého má ministr Lajčák pakt OSN o migraci odmítnout. Usnesení ještě musí odhlasovat plénum parlamentu.

Podle Miroslava Lajčáka pakt neobsahuje nic, co by pro Slovensko bylo klíčově nepřijatelné. Kdo tvrdí něco jiného, tak podle něj prý lže.

Ministr zahraničních věcí Miroslav Lajčák mluví o demisi, pokud Slovensko odmítne pakt OSN

tm komentuje: nechť teda táhne tam kam patří, však všichni víte, a nekazí životy miliónů lidí…..

„Nejít na tuto konferenci nedává žádný smysl. Účast vytváří příležitost na jasné deklarování národních postojů… Zabránili jsme kvótám, posilujeme vnitřní a vnější hranice a řešíme problémy tam, kde vznikly. Naším cílem vždy bylo, je a zůstane, že musíme chránit naše národní zájmy. To, co přináší výsledky, je spolupráce a i díky ní letos do zemí přijde méně migrantů,“ uvedl Lajčák.

Ministr se před poslanci snažil vyvrátit lži, které se v souvislosti s paktem o migraci na Slovensku šíří.

„Je to politický dokument, který vyjadřuje, že státy jsou ochotné spolupracovat. Není to Bible, neobsahuje přikázání, která musíme dodržovat,“ uvedl ministr.

tm komentuje: nevidí si sám na špičku nosu a bude poučovat druhé, že se něco nemusí dodržovat. Ano zkuzste nedodržovat zákony a soud Vám ukáže zač je toho loket. Pravděpodobně mu figura v převlečení SOROSE nabídla velké peníze za protlačení a koupila ostrov, kam může zmizet. Ale má smůlu, dnes se nikam neschová….

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Maroštomáš marnýViktoraldaPeter Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jirik
Host
Jirik

Vážený,na Slovensku mame štyri žiariče(vraj radary na monitorovanie zražok),ktore vysielaju do atmosféry a oblakov impulzy do vzdialenosti až 240 km ! Prevadzkuje ich SHMU,len neviem,co naozaj tieto pristroje robia z nasou klimou a pocasim,lebo ked su zapnute,tak oblaky na nebi sa vlnia a stracaju sa,tym sa k nam zražky nedostanu a nastáva tu preto sucho,ktore si sami z nasho uzemia zapricinujeme! Preco tieto „vraj radary“ a kto ich riadi v skutocnosti,asi nevie nikto z nás? My sa len divime,preco to sucho a preco pred nasim uzemim dazdove mraky tak miznu,na Záhorí a Južnou Moravou je to uz otrasne! Treba tieto… Číst vice »

alda
Host
alda

Proč nás likvidují?? Je to velmi jednoduché,přesně dle znění Protokolů sion. mudrců a Talmudu,neboť jsou to oni,kdo nám těď vládnou a poznáme nejlépe podle toho,že toho,kdo nám doopravdy vládne,není dovoleno kritizovat.

Ty prašivé „antény“ je potřeba ihned povypínat,nejlépe definitivně!

Viktor
Host
Viktor

Protokoly sionských mudrců je podvrh a talmud s politikou nemá nic Rothschieldové a další ilumináti, kteří chtějí omezit počet obyvatel planety na cca půl miliardy otroků, jejichž reprodukce bude přísně kontrolovaná.

Peter
Host
Peter

Lajčák je obyčajný sebec, a z hory zvanej OSN už nedovidí dolu na potreby Slovenska. Ale veď …. tie mlyny stále melú, aj keď pomaly, ale isto. A takýchto chrapúňov skor či neskor dostanu…..

Maroš
Host
Maroš

Peter – Lajčáka ako nominanta Smeru naordinovalo Ficovi ako víťazovi volieb USA veľvyslanectvo – Lajčák je Sorosov človek v projekte Balkánska únia, z ktorej neskôr má vzniknúť islamizačná migračná trasa. Preto rozkladajú pronárodné vlády v Macedónsku, Lajčák mal po Kosove pôsobiť v Moldavsku, „drakulovské protiosmanské“ Rumunsko má zaniknúť. Potom budeme mať v chrbte maďarských Chazarov. Základ je, aby túto líniu neobsadilo a nestabilizovalo Rusko. No a potom je na rade rozklad Litvy a Bieloruska.