Prezident MAKRON, který zradil svůj národ a celou Francii, se směšně doprošuje Francouzů, aby mu dali druhou šanci

…..větší ubohost nemohla MAKARONA napadnout. Bankovní úředníček a ubožáček žádá v televizním proslovu k francouzskému národu o poskytnutí druhé možnosti v jeho funkčním období….

11:54

Je to naprostá ubohost, drzost a bezradnost člověka, který se neumí chovat, uráží národ, lidi kolem sebe a nemá před nikým úctu. Tímto ukázal svou pravou tvář a urychlí svůj odchod.

Přezevšechno prosazuje ještě podpis v Marakéši a přitom chce zůstat. Ptám se sám sebe a Vás. Má ten člověk vůbec soudnost a může se sám sobě podívat do očí????? Přes všechny zrady, jednání jako naprosto tvrdý diktátor, který chtěl proti vlastnímu lidu povolat armádu???? A tohle si ještě dovolí????? No musí být naprostý nesoudný blázen…. A mimo jiné bych chtěl dnes vidět člověka, který by MAKARONA v jeho plné kráse chtěl vidět delší dobu v prezidentském křesle…..

MAKARONE, tady máš aspoň vzkaz od tm. To co jsi udělal, není omluva, ale je plivnutím všem Francouzům do obličeje. Jsi absolutní nula, ubožák a nimand. Každý soudný člověk na tvém místě by raději odešel a podal demisi. Jsi bezpáteřní politik, jako skoro všichni politici (až na pár výjímek). S tím rozdílem, že jsi politik nikdy nebyl, nebudeš a podepsal sis svůj rozsudek hned na začátku své kariéry, kdy jsi byl podvodně dosazen (nikoliv zvolen) na „trůn“ při zvolení údajnými 66,6%. Takový pokus v Čr byl také. Naštěstí nevyšel…..

A přesně jak to ukázali tvoji VELCÍ PŘÁTELÉ V ÚVODNÍM OBRÁZKU, s tebou nyní budou jednat občané Francie….

tm

 

 

Francúzsky prezident Emmanuel Macron oznámil v pondelok dva ústupky voči protestujúcim z hnutia tzv. žltých viest.

Na snímke francúzsky prezident Emmanuel Macron

Macron avizoval zvýšenie minimálnej mzdy od začiatku budúceho roka o 100 eur, ako informovala agentúra AFP. Práve to má byť zároveň prezidentov najväčší ústupok smerom k požiadavkám protestujúcich.

Macron takisto zrušil nepopulárne zvýšenie daňového zaťaženia pre dôchodcov, ktoré zaviedla jeho vláda.

 

 

“Viem, že som svojimi vyjadreniami niektorým z vás ublížil,” povedal prezident vo svojom príhovore občanom. Nazdáva sa, že medzi protestujúcimi proti globalizmu sú prevažne chudobnejší ľudia, ľudia s nižším príjmom s dlhodobými problémami. “Je za tým 40 rokov neduhov, ktoré vyplávali na povrch,” povedal.

Prívrženci hnutia pomenovaného po charakteristických žltých výstražných vestách začali 17. novembra s blokádou ciest, križovatiek, nájazdov na diaľnice či dôležitých objektov alebo veľkoskladov pohonných hmôt, aby takto protestovali proti zvyšovaniu cien benzínu a nafty a poklesu kúpyschopnosti obyvateľstva, čo pripisujú opatreniam prijímaným Macronovou vládou.

Zdroj: (1) 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. jirik napsal:

  Francouzi hodlají pokračovat v protestních akcích, a to i přes ústupky ze strany vlády. K takzvanému hnutí žlutých vest se připojili i studenti.

  Včera francouzský prezident Emmanuel Macron vystoupil v televizi s projevem a hovořil o řadě opatření zaměřených na řešení sociální a hospodářské krize, která vyprovokovala vlnu protestů. Přislíbil také zvýšení minimální mzdy, navrhl opatření na podporu důchodců, kteří pobírají méně než dva tisíce eur, a požádal společnosti, aby vyplatily svým zaměstnancům roční bonus.
  https://sptnkne.ws/kngs

 2. noro napsal:

  Som zvedavy, velmi zvedavy, kam az moze zajst ubohost, naivita a stupidia. Ci to bude tak daleko ako drzost, chybajuca sebareflexia toho xxxx zabozrutskeho 🙂

 3. Merit napsal:

  Méně než 2 000€ důchod, tak těm zvýšit? U nás důchodci jsou na úrovni žebráků v Bangladeši. A nikoho z politiků z toho ku.va hanba nehackuje!!!!!!!!!!

  • oskar napsal:

   Můj ty smutku! Od kdy politika v našich končinách hanba fackuje z toho, že ožebračuje svůj lid? To, jaké ceny platíme za energie a paliva, v jakém jsme daňovém zatížení, jaké přitom bereme výplaty…prostě naši politici mají jediné štěstí, že vládnou ovcím a ne Francouzům, chápete?

 4. Jan napsal:

  Macron byl zvolen jenom podvodem. Nejdrive pomoci tajnych sluzeb zdiskreditovali Fillona, pak falsovanim voleb odstranili praveho viteze Marie Le Pen! A sice tim, ze natrhavali listky s jejim jmenem a tim se staly neplatne!
  Macron je protlaceny do uradu silami, ktere vladnou v USA a ovladaji politicke deni ve vsech zemich svych lokaju v zapadnim svete. Macron pohrda pracujicimi, ma se za neco lepsiho, byl vychovan Rothschildy, kteri spolufinancuji vsechny valky.

 5. Vítězslav Crha napsal:

  Tome to jste napsal hezky a od srdce. Přidávám se

 6. Maroš napsal:

  http://www.infovojna.sk/article/video-migracny-pakt-osn-alebo-pakt-o-samovrazde-narodov
  Globálny pakt OSN – Samovražda národov
  https://www.youtube.com/watch?v=Iowk67pxios

  Tak – a tu máme kanadského islamo-buzi-trúda – ono to sem dôjde aj s CETA!
  Trudeau Wears Islamic Socks To Gay Pride Parade
  https://www.youtube.com/watch?v=bwHZio42XT0

 7. oskar napsal:

  Pokud francouzský plebs skočí na Macronovi sliby a ustoupí z demonstrací a svého cíle, pak brzy zapláče a Macron už na ně podruhé bude daleko líp připravený…a porazí je na hlavu

 8. Iva napsal:

  Fascinuje mne, jak se každý neřád dovolává toho, že za všechno může uplynulých 40 let … zjevně mají všichni jeden a ten samý výcvik.

 9. jirik napsal:

  Policie zaznamenala střelbu ve francouzském městě Štrasburk. Podle předběžných informací jeden člověk zemřel a tři další byli zraněni. Francouzské ministerstvo vnitra vyzvalo obyvatele, aby nevycházeli ven. Incident byl označen, jako „vážná bezpečnostní událost“. O situaci promluvili i čeští europoslanci.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201812118686014-Strasburk-Francie-strelba/

 10. mariankosmac napsal:

  ,,Macron avizoval zvýšenie minimálnej mzdy od začiatku budúceho roka o 100 eur, ako informovala agentúra AFP. Práve to má byť zároveň prezidentov najväčší ústupok smerom k požiadavkám protestujúcich.“ ,,Je za tým 40 rokov neduhov, ktoré vyplávali na povrch,” povedal. O Macronovi som mal pôvodne lepšiu mienku, no zdá sa že je to len ďalší odrbávač. Zvýšenie minimálnej mzdy = klasický odrb na ľudí = najväčší ústupok.

 11. jirik napsal:

  Členské státy EU, které odmítají přijetí migrantů, musí platit příspěvky do rozpočtu unie, nebo investovat do afrických projektů. Podle agentury Reuters Francie a Německo poskytly příslušný dokument ministrům vnitra států EU.
  https://sptnkne.ws/knxR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..