Prezident MAKRON, který zradil svůj národ a celou Francii, se směšně doprošuje Francouzů, aby mu dali druhou šanci

…..větší ubohost nemohla MAKARONA napadnout. Bankovní úředníček a ubožáček žádá v televizním proslovu k francouzskému národu o poskytnutí druhé možnosti v jeho funkčním období….

11:54

Je to naprostá ubohost, drzost a bezradnost člověka, který se neumí chovat, uráží národ, lidi kolem sebe a nemá před nikým úctu. Tímto ukázal svou pravou tvář a urychlí svůj odchod.

Přezevšechno prosazuje ještě podpis v Marakéši a přitom chce zůstat. Ptám se sám sebe a Vás. Má ten člověk vůbec soudnost a může se sám sobě podívat do očí????? Přes všechny zrady, jednání jako naprosto tvrdý diktátor, který chtěl proti vlastnímu lidu povolat armádu???? A tohle si ještě dovolí????? No musí být naprostý nesoudný blázen…. A mimo jiné bych chtěl dnes vidět člověka, který by MAKARONA v jeho plné kráse chtěl vidět delší dobu v prezidentském křesle…..

MAKARONE, tady máš aspoň vzkaz od tm. To co jsi udělal, není omluva, ale je plivnutím všem Francouzům do obličeje. Jsi absolutní nula, ubožák a nimand. Každý soudný člověk na tvém místě by raději odešel a podal demisi. Jsi bezpáteřní politik, jako skoro všichni politici (až na pár výjímek). S tím rozdílem, že jsi politik nikdy nebyl, nebudeš a podepsal sis svůj rozsudek hned na začátku své kariéry, kdy jsi byl podvodně dosazen (nikoliv zvolen) na „trůn“ při zvolení údajnými 66,6%. Takový pokus v Čr byl také. Naštěstí nevyšel…..

A přesně jak to ukázali tvoji VELCÍ PŘÁTELÉ V ÚVODNÍM OBRÁZKU, s tebou nyní budou jednat občané Francie….

tm

 

 

Francúzsky prezident Emmanuel Macron oznámil v pondelok dva ústupky voči protestujúcim z hnutia tzv. žltých viest.

Na snímke francúzsky prezident Emmanuel Macron

Macron avizoval zvýšenie minimálnej mzdy od začiatku budúceho roka o 100 eur, ako informovala agentúra AFP. Práve to má byť zároveň prezidentov najväčší ústupok smerom k požiadavkám protestujúcich.

Macron takisto zrušil nepopulárne zvýšenie daňového zaťaženia pre dôchodcov, ktoré zaviedla jeho vláda.

 

 

“Viem, že som svojimi vyjadreniami niektorým z vás ublížil,” povedal prezident vo svojom príhovore občanom. Nazdáva sa, že medzi protestujúcimi proti globalizmu sú prevažne chudobnejší ľudia, ľudia s nižším príjmom s dlhodobými problémami. “Je za tým 40 rokov neduhov, ktoré vyplávali na povrch,” povedal.

Prívrženci hnutia pomenovaného po charakteristických žltých výstražných vestách začali 17. novembra s blokádou ciest, križovatiek, nájazdov na diaľnice či dôležitých objektov alebo veľkoskladov pohonných hmôt, aby takto protestovali proti zvyšovaniu cien benzínu a nafty a poklesu kúpyschopnosti obyvateľstva, čo pripisujú opatreniam prijímaným Macronovou vládou.

Zdroj: (1) 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
11 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
jirikmariankosmacIvaoskarMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Francouzi hodlají pokračovat v protestních akcích, a to i přes ústupky ze strany vlády. K takzvanému hnutí žlutých vest se připojili i studenti.

Včera francouzský prezident Emmanuel Macron vystoupil v televizi s projevem a hovořil o řadě opatření zaměřených na řešení sociální a hospodářské krize, která vyprovokovala vlnu protestů. Přislíbil také zvýšení minimální mzdy, navrhl opatření na podporu důchodců, kteří pobírají méně než dva tisíce eur, a požádal společnosti, aby vyplatily svým zaměstnancům roční bonus.
https://sptnkne.ws/kngs

noro
Host
noro

Som zvedavy, velmi zvedavy, kam az moze zajst ubohost, naivita a stupidia. Ci to bude tak daleko ako drzost, chybajuca sebareflexia toho xxxx zabozrutskeho 🙂

Maroš
Host
Maroš

Na popravisko vo Francúzsku naposledy hrdo odkráčala Mária Antoinetta.

Merit
Host
Merit

Méně než 2 000€ důchod, tak těm zvýšit? U nás důchodci jsou na úrovni žebráků v Bangladeši. A nikoho z politiků z toho ku.va hanba nehackuje!!!!!!!!!!

oskar
Host
oskar

Můj ty smutku! Od kdy politika v našich končinách hanba fackuje z toho, že ožebračuje svůj lid? To, jaké ceny platíme za energie a paliva, v jakém jsme daňovém zatížení, jaké přitom bereme výplaty…prostě naši politici mají jediné štěstí, že vládnou ovcím a ne Francouzům, chápete?

Jan
Host
Jan

Macron byl zvolen jenom podvodem. Nejdrive pomoci tajnych sluzeb zdiskreditovali Fillona, pak falsovanim voleb odstranili praveho viteze Marie Le Pen! A sice tim, ze natrhavali listky s jejim jmenem a tim se staly neplatne!
Macron je protlaceny do uradu silami, ktere vladnou v USA a ovladaji politicke deni ve vsech zemich svych lokaju v zapadnim svete. Macron pohrda pracujicimi, ma se za neco lepsiho, byl vychovan Rothschildy, kteri spolufinancuji vsechny valky.

tereza
Admin

Ano, máte naprostou pravdu.

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Tome to jste napsal hezky a od srdce. Přidávám se

Maroš
Host
Maroš

http://www.infovojna.sk/article/video-migracny-pakt-osn-alebo-pakt-o-samovrazde-narodov
Globálny pakt OSN – Samovražda národov
https://www.youtube.com/watch?v=Iowk67pxios

Tak – a tu máme kanadského islamo-buzi-trúda – ono to sem dôjde aj s CETA!
Trudeau Wears Islamic Socks To Gay Pride Parade
https://www.youtube.com/watch?v=bwHZio42XT0

oskar
Host
oskar

Pokud francouzský plebs skočí na Macronovi sliby a ustoupí z demonstrací a svého cíle, pak brzy zapláče a Macron už na ně podruhé bude daleko líp připravený…a porazí je na hlavu

Iva
Host
Iva

Fascinuje mne, jak se každý neřád dovolává toho, že za všechno může uplynulých 40 let … zjevně mají všichni jeden a ten samý výcvik.

jirik
Host
jirik

Policie zaznamenala střelbu ve francouzském městě Štrasburk. Podle předběžných informací jeden člověk zemřel a tři další byli zraněni. Francouzské ministerstvo vnitra vyzvalo obyvatele, aby nevycházeli ven. Incident byl označen, jako „vážná bezpečnostní událost“. O situaci promluvili i čeští europoslanci.

https://cz.sputniknews.com/svet/201812118686014-Strasburk-Francie-strelba/

mariankosmac
Host
mariankosmac

,,Macron avizoval zvýšenie minimálnej mzdy od začiatku budúceho roka o 100 eur, ako informovala agentúra AFP. Práve to má byť zároveň prezidentov najväčší ústupok smerom k požiadavkám protestujúcich.“ ,,Je za tým 40 rokov neduhov, ktoré vyplávali na povrch,” povedal. O Macronovi som mal pôvodne lepšiu mienku, no zdá sa že je to len ďalší odrbávač. Zvýšenie minimálnej mzdy = klasický odrb na ľudí = najväčší ústupok.

jirik
Host
jirik

Členské státy EU, které odmítají přijetí migrantů, musí platit příspěvky do rozpočtu unie, nebo investovat do afrických projektů. Podle agentury Reuters Francie a Německo poskytly příslušný dokument ministrům vnitra států EU.
https://sptnkne.ws/knxR