Prezident republiky Miloš Zeman: Zabraňme superholokaustu

…..bylo by dobré, ba přímo vynikající se zamyslet nad slovy, které pronesl Miloš Zeman v dubnu minulého roku. Jak to, že se o tom nikde nepíše, není to v televizi a v novinách????? Prosím přepošlete co nejvíce lidem, aby bylo jasné, co na nás EU chystá, Zeman to viděl dopředu a všechny varuje.

21:45

Jeden z důvodů, proč ho chtěli z hradu odstranit. Je nutné začít i všechny Vaše děti vychovávat tím správným směrem, protože nové volby za 5 let by mohly pro všechny občany skončit špatně a vězte, že se na to připravují. Prezident Zeman má i data z tajných služeb a zároveň ví, co KARDINÁL JUDAS, neboli GP pro celou Evropu připravil. Připravené to bylo dávno. A protože Česká republika je velkou brzdou celé EU tak se snaží udělat vše proto, aby slovanskou rasu mohli jednoduše vymýtit. Měli dobře nasazenou svoji loutku v podobě DRAHOŠE, který se ani netajil tím, že bude novým prezidentem. Zde se ale spletl. Na poslední debatě v televizi poslal jasný vzkaz LÓŽÍM A ILLUMINÁTŮM, že prezident Zeman je prezident spodních 10.000.000 lidí. Tím ukázal a dal v jasné řeči najevo, ŽE PAN DRAHOŠ ZASTUPUJE JENOM URČITOU MALOU HORNÍ SKUPINU LIDÍ, která ho řídí a pro kterou bude výborným lokajem a  má zájem jenom o jejich pokyny. Všechno ostatní co vykládal byly zbytečné kidy pidy a stejně jim nikdo nevěřil…..

Byl si tak jistý svým vítězstvím, že mohl na pokyn tuto větu vypustit z úst. Muselo mu být jasné při vyslovení této věty ztratí polovinu voličů. Pak sice řekl, že je to jenom fráze. Ano je to fráze, je to fráze ILLUMINÁTŮ, kteří jsou tímto známi…..

Nyní si poslechněte co vlastně pan prezident Zeman řekl k tomuto tématu emigrace skoro před rokem…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikNoeronaLacopepé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepé
Host
pepé

„Chatrný, o berli chodící třiasedmdesátiletý muž rozděluje, ale pro některé voliče je hrdinou: na ruského prezidenta Vladimira Putina pěje ódy, několikrát žertoval o zabíjení novinářů a vybídl české občany, aby si koupili zbraně na ochranu před Islámským státem (IS) – řekl, že tato teroristická organizace plánuje holocaust křesťanů v Evropě,“ píše o současném prezidentovi The Wall Street Journal. http://www.protiproud.cz/politika/3597-cisty-zazrak-dosud-nejvetsi-utok-pate-kolony-na-brany-hradu-obcane-zastavili-majitele-kontejneru-v-soku-ct-ztratila-rec-rusti-hackeri-vs-zapadni-poradci-dostali-jsme-odklad-valka-proti-narodu-pokracuje.htm

Laco
Host

O holokauste trochu inak hovorí aj ruský politológ Pjakin: „Izrael je již dávno připraven k poslednímu, finálnímu holokaustu, Izrael a židy jako takové globální prediktor už v podstatě vůbec nepotřebuje, jedná se o již opotřebovaný nástroj, prostředek řízení. https://aeronet.cz/news/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-03-07-2017-h-kissinger-v-moskve-finalni-holokaust-zidu-a-likvidace-izraele-globaliste-a-nedostatek-kadru/ A proč GP potřebuje, aby byl realizován finální holokaust a aby židy po celém světě vyvraždili? Protože potom bude možné tvrdit: „Za všechna neštěstí, která vás potkala, mohou židé“. Ano, židé byli prostředníky šíření určité politiky, ale tvrdit, že za všechno mohou jen oni, není možné. Všechno je to ale nastaveno ještě tak, že až se na to přijde, poté nastoupí… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Orbán do Rakúska na stretnutie s Kurzom cestoval nezvyčajne: vlakom Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán sa v utorok stretne vo Viedni s rakúskym spolkovým kancelárom Sebastianom Kurzom, ktorý bol zvolený v októbri. Premiér na Facebooku v pondelok zverejnil fotografiu i krátke video z nezvyčajnej cesty do Rakúska rýchlovlakom Railjet. Maďarský sprievodca sa podľa tohto videozáznamu okrem iného spýtal Orbána cestujúceho prvou triedou, kto je štvrtým pasažierom? Premiér ukázal na svoj ruksak položený na vedľajšom sedadle a odvetil: “To je iba z bezpečnostného dôvodu”. Predseda maďarskej vlády sa podľa spravodajského servera Origo.hu stretne aj s predsedom pravicovo-populistickej Slobodnej strany Rakúska (FPÖ)… Číst vice »

jirik
Host
jirik
Noerona
Host
Noerona

Prezident Miloš Zeman vystoupil s tímto projevem na vzpomínkové konferenci Let My People Live! k 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi 27.1. 2015, ne loni v dubnu… jen pro pořádek 🙂

jirik
Host
jirik

Maďarsko opustí rokovania OSN o migrácii, ak sa postoj OSN nezmení
Ak v prvom návrhu migračného balíka Organizácie Spojených národov (OSN) nedôjde k pozitívnemu posunu smerom k postoju Maďarska, maďarská vláda iniciuje proces vystúpenia zo série rokovaní. Podľa agentúry MTI to v stredu v Budapešti vyhlásil maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó.
https://www.hlavnespravy.sk/madarsko-opusti-rokovania-osn-o-migracii-ak-sa-postoj-osn-nezmeni/1295810