Prezident Trump je potenciálně připraven na setkání s prezidentem Putinem na konferenci APEC

Americký prezident Donald Trump je potenciálně připraven na setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v rámci vrcholné konference fóra APEC ve Vietnamu, řekl vedoucí představitel Bílého domu novinářům během speciální tiskové konference.

„Můžeme potvrdit dvoustranné setkání s vůdci, kteří jsou hostiteli summitů,“ řekl. „Nebudeme zatím oznamovat žádné podrobnosti o dalších dvoustranných a vícestranných setkáních, ve kterých se prezident bude angažovat.“

Když se ho reportér zeptal, jestli se Donald Trump chystá zúčastnit takových dodatečných setkání, oficiální odpověď zněla: „Potenciálně. Není to ale nic, co bychom si vytičili nebo byli připraveni odpovědět.“

Americký prezident je očekáván na asijském turné v době od 3. do 14. listopadu. Jeho program zahrnuje Japonsko, Jižní Koreu, Čínu, Vietnam a Filipíny. V rámci turné se Trump zúčastní summitu ASEAN 12. – 13. listopadu v Manile.

Trumpova cesta bude zdůrazňovat jeho závazek vůči starým aliancím a partnerstvím, která USA vytvořily s dalšími zeměmi, a opětovně potvrdí americké vedení v prosazování volných a otevřených oblastí v pobřežních oblastech Indického a Tichého oceánu.

Překlad: tereza. Zdroj: 1

Pravděpodobně se jedná o ten žebravý maraton, o kterém psal Fulford ZDE. A možná se tajně setká i s Kim Jong Unem, jak psa Fulford ZDE.

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Prezident Trump je potenciálně připraven na setkání s prezidentem Putinem na konferenci APEC"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Je to tak; okres Harrold v americkém státě Texas jako první v USA nedávno povolil učitelům nosit do školy zbraně, aneb Je to jen tragická náhoda, nebo krutá pravda, že již pátý svědek masakru v Las Vegas je mrtev…?
http://www.rukojmi.cz/clanky/4812-jak-okres-harrold-ve-state-texas-povolil-ucitelum-nosit-do-skoly-zbrane-aneb-je-to-jen-tragicka-nahoda-nebo-kruta-pravda-ze-svedci-masakru-v-las-vegas-zahadne-umiraji

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!