Prezident Zeman napálil Čechy, aby zachránil socanskou mafii. Tvrdík se zřejmě snaží ukrást ze Škody Plzeň dokumentaci

Tvrdík byl rudý vzteky a řval na své ředitele, protože se jeho podvody s „čínskými investicemi“ provalily a ředitelé neudrželi v tajnosti likvidace firem a účetnictví, zejména ve Škodě Plzeň. Zeman a jeho banda, kryjí trestnou činnost ředitele ÚOHS Rafaje. Ten na oplátku schvaluje Tvrdíkovi transakce. Ředitel Smartwings přiznal, že Tvrdík nemá žádný vliv na chod čínských společností, a že „Číňané“ se o nic nestarají. Chudák ředitel Smartwings ani neví, že „Číňané“ neexistují, a že jsou to jenom podvody socánské mafie a Zemanovy bludné představy. Komedie vrcholí. Nebude ani nesmyslný kanál Labe – Dunaj, ani nové moderní továrny, letiště a rychlovlaky. Zeman vyhnal opravdové čínské investory a místo nich představil čínskému prezidentovi socánského mafiánského koníka Jie, jako jediného oprávněného čínského „investora.“ Číňané se urazili a spustili hon na Kellnera.

 

 

Tvrdík se zřejmě snaží ukrást a vytunelovat ze Škody Plzeň dokumentaci k dodávkám výzbrojních technologií do Pakistánu. Řval kvůli tomu, jako pominutý! O Pakistán se vede boj mezi USA a Čínou. Tvrdík se pustil do vysoké hry. Jeho vztahy s USA jsou špatné z minulosti, protože USA zablokovaly řadu jeho jmenování do funkcí. Otázka zní, pro koho Tvrdík pracuje? Podle teorie „třetí se směje“ to mohou být Rusové, ti by takhle USA i Číně vypálili rybník. Dává smysl proč Tvrdíka kryje! V každém případě Vás, své voliče, Zeman prodal. Nebudou nové továrny a bude krize!

Sdílejte rychle. Takhle vysoko jsme ještě nezaútočili! Pravda vítězí nejsou červené trenky!

V případě, že bude YouTube mazat pořady Michala a Petra, máte k dispozici zálohu ZDE.

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. .lak napsal:

  Bussinesmani capitalismu a f poltikářcích hufňá. 😀 Není tu autorita která by budulínky co ničí svět a lidi držela zkrátka.

  • tereza napsal:

   Při pohledu na skladbu vašich vět a výrazivo si pokládám otázku, jaké národnosti jste. 🙂

  • svalovidoslava napsal:

   „Rada nad zlato“: Zkuste psát komentáře jiným jazykem než pseudočeštinou, možná pak tomu někdo porozumí…

 2. Tomáš napsal:

  Pokud je to pravda tak to divadlo hrajou všichni. Protože jak se říká že je ČT proti Zemanovi, museli by to už dávno rozmaznout,to by si přece nenechali ujít takovou bombu,ale ono nic. No není to divné

 3. Vaclav napsal:

  Zvracim!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..