Při další ukázce multikulturního soužití v Ravensburgu, jsou nožem obohaceni, tři pobodaní němečtí občané

…..každý den se stupňuje obohacování Němců nožem. Samozřejmě, že opět nám budou vykládat v novinách, že se jednalo o náhodný případ psychicky chorého muže…..

08:54

Mnoho občanů už má strach chodit do práce a nejsou si jisti svým bezpečím na ulici a pomalu ani doma. Tak daleko to MADAMME MERKELOVÁ dotáhla se svým prokletým výrokem MY TO ZVLÁDNEME, přesně tak jak jsem v předchozím článku popisoval.

Velice dobrý známý v Německu, který pracuje jako šéf kriminálního oddělení mně při poslední návštěvě sdělil, že policisté toho všeho mají už dost. Doslovně řekl „POHÁR PRO MNOHÉ PŘETEKL“. Nejen, že nesmějí používat zbraně, ale také se nesmějí moc bránit, protože v opačném případě  je proti nim okamžitě  zavedeno disciplinární řízení. Mnoho policistů tedy odchází.

Objevily se i zprávy, že do řad policie se budou přijímat právě jižní typy na lepší spolupráci…..

Nemá cenu ani komentovat a dál rozvíjet…..

Zde se můžete podívat, jak bylo v Ravensburgu obohaceno místní obyvatelstvo. Udělejte si prosím obrázek sami….

V případě, že vše bude pokračovat eskalujícím tempem, Němci jsou už ochotni a schopni se vystěhovat kamkoliv. Pak to možná MADAMME MERKELOVÁ s nimi zvládne sama….

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Martin Rubáš napsal:

  Obohacení. Lidé v Německu jsou čím dál tím víc naštvaní a je jenom otázkou času, kdy tam vypuknou velké nepokoje. Rok, dva, deset let? Nevím, ale časem to praskne. Čím dřív tím lépe
  http://www.epshark.cz/clanek/991/zvrtnout-se-muze-v-nemecku-cokoliv

  • acidjoe napsal:

   Já myslim, že ne. Ve Švédsku je to ještě horší a také se tam nic neděje. Protože jak je v článku napsáno, i policie má svázané ruce. Ale zkus pobodat, nebo jakkoliv inzultovat migranta, hned budeš xenofob a rasista a vyfasuješ jak hovado.

 2. jirik napsal:

  došlo emejlíkem – bez uveden íézdroje
  Angela Merkelová označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty. Přisadili si i bývalý francouzský „američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze.

  Dáma ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti. Navzdory tolik omílanému odsunu zde žijí i Němci.

  Dovolím si paní Merkelové připomenout, že to byli její předkové, ne moji, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. Byli to příslušníci jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel.
  Byli to vojáci německého wehrmachtu, kdo za sebou nechávali spálenou zem i její obyvatele. Byli to Němci, kdo mučili ženy a děti.

  Rakušáci se dnes tváří, že oni nic, oni muzikanti, a byli téměř Hitlerovou obětí. Když ho vítali při anšlusu záplavou květin a jásotem, toho svého milovaného rodáka z Braunau, to nebyli oni? Rakouská státní příslušnost mnohých velitelů koncentračních táborů také není pravdou?
  Když jsem viděl dokumentární film z pohřbu válečného zločince Otto Skorzenyho v Madridu a Vídni, kde v roce 1975(!) Rakušané hajlovali, měl jsem vlčí mlhu?
  Pokud utekl vězeň z koncentráčního tábora v Mauthausenu, byli sezváni ctihodní měšťané a sedláci z okolí na hon.
  Ano, na hon! Tak se tomu říkalo!
  Ozbrojeni kulovnicemi a brokovnicemi dědové a pradědové dnešních kazatelů dobrých mravů štvali krajinou naše předky. Rakušané byli elitou, Češi, národ určený k lovu a vyhlazení.
  Velmi doporučuji návštěvu mauthausenského lágru s vyhlídkou na Alpy, respektive toho mála, co z něj zbylo. Uvidíte pece, v nichž pro pobavení rakouských dozorců byli upalováni vězni zaživa. Křik a nářek nešťastníků nazývali bodří wurstoví tatíci „andělské zpívaní“. Možná tak zpíval i Karel Hašler, než ho umučili.
  Při vchodu do krematoria si všimněte nenápadné železné tyče nad vchodem a na ní připevněného ocelového lanka. Na lanku byly věšeny malé děti. S pověstným rakouským pivním humorem se zařízení nazývalo „Houpačka“. Uděláte – li si malou procházku pod lágr, do kamenolomu, spatříte další hrůznou kulisu špílců našich veselých sousedů.
  Strážní nutili skákat vězně z kolmé čtyřicetimetrové skalní stěny do vody malého jezírka na dně kamenolomu. Kdo váhal, toho zastřelili. Kdo skočil, byl „parašutista“. Mrtvý parašutista. Oh, k popukání!
  Večer, po skončení práce v lomu, každý vězeň musel vystoupat 186 strmých schodů k lágru s těžkým kamenem neseným v zátylku. Podalpští synci vymysleli hru „domino“. Prvního, který vyšel až nahoru, pažbou pušky praštili do obličeje. Ten upadl nazad a dominovým efektem popadalo dalších několik set lidí, přičemž nesměli dvacetikilový kámen pustit z rukou. Na to, kolik tato hra bude stát životů, uzavirali dozorci sázky. Joj, to byly veselé časy!
  Apropó…
  Pokud máte zájem vidět místa, kde ubili, umučili nebo upálili Rakušané někoho z vaší rodiny, musíte zaplatit!
  Ano, v Mauthausenu vás zkasírují jako u kolotoče a ještě vám, vy xenofobové a rasisti, zahrozí ministr Kurze ukazovákem sníženými příděly peněz z EU.
  Máslo na temeni své hlavy pozapomněla i sladká Francie. Ta se nerozpakovala do německých koncentračních táborů dodávat Židy ve velkém. Když počet nežidovských běženců z jiných zemí, včetně Česka, dosáhl počtu 60 000 lidí ( ! ), Francie v roce 1941 vyhlásila uprchlickou krizi a další lidé do země vpuštěni nebyli. Přitom – každý z válečných migrantů ve Francii musel prokázat, že má prostředky na živobytí. Pokud neměl, byl deportován do domovské země, tj. – většinou do Říše. Tím pádem do koncentráku, na šibenici, nebo rovnou před popravčí četu.
  Někteří čeští vojáci vzpomínají, jak na ně tupí Francouzi a Francouzky na ulici plivali a nadávali jim, že nebýt Československa, nebyla by jejich země zatažena do války.
  A jestli se chcete hodně zasmát, doporučuji ke čtivu válečné dějiny pařížského hotelu Ritz, kde se tvořila budoucnost poválečné Evropy. Pochopíte, odkud a proč se fašistická EU vzala.
  Dovolím si paní Merkelové a ostatním kazatelům morálky připomenout, že žádný z mých předků nikdy nikoho nemučil, neloupil, ani si nepřivlastnil cizí zemi nebo majetek.
  Jestliže má paní Merkelová post coitum výčitky svědomí a zve si domů hosty, je to její věc. Avšak nemůže si pozvat problematické přátele, a potom je ubytovat a nechat živit u sousedů.

  Já nikoho nezval a nikomu nic nesliboval. Jsem pro, abychom přijímali děti, ženy a staré lidi bez rozdílu víry. Osočování od těch, kdo mají na hlavě žluklého másla pro několik dalších generací mi vadí a je urážlivé.

  Paní Merkelová a páni Holland a Kurze by se za svoje výroky měli omluvit a prosit za odpuštění.

  Prof. PhDr. Pavel Linhart, DrSc.

  Pošlete tento e-mail i vašim přátelům, aby si také mohli udělat obrázek, jak na naši zemi nahlížejí někteří lídři EU.

 3. terezkaterka napsal:

  Nie madam, ale krava Merkel. Nech mi to zvieratko odpustí.

 4. jirik napsal:

  a pro změnu z chomutova

  O uplynulém víkendu hned dvakrát zaútočily tlupy nepřizpůsobivých kriminálníků na osamocené chodce. Tentokrát se případy udály přímo v Chomutově! V přesile 9 na jednoho si v neděli vyhlédli muže na sídlišti Březenecká, zkopali ho, přičemž na něj ještě posměšně pokřikovali „dyk more férovka,“ jak uvedl očitý svědek dnešnímu Chomutovskému deníku. Naprosto stejný průběh mělo napadení o den dříve, kdy banda 8-9ti asociálů napadla muže v ulici Písečná.
  http://narodnidemokracie.cz/dalsi-utoky-neprizpusobivych-probehly-v-chomutove-narodni-demokracie-to-tak-nenecha/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.