Při další ukázce multikulturního soužití v Ravensburgu, jsou nožem obohaceni, tři pobodaní němečtí občané

…..každý den se stupňuje obohacování Němců nožem. Samozřejmě, že opět nám budou vykládat v novinách, že se jednalo o náhodný případ psychicky chorého muže…..

08:54

Mnoho občanů už má strach chodit do práce a nejsou si jisti svým bezpečím na ulici a pomalu ani doma. Tak daleko to MADAMME MERKELOVÁ dotáhla se svým prokletým výrokem MY TO ZVLÁDNEME, přesně tak jak jsem v předchozím článku popisoval.

Velice dobrý známý v Německu, který pracuje jako šéf kriminálního oddělení mně při poslední návštěvě sdělil, že policisté toho všeho mají už dost. Doslovně řekl „POHÁR PRO MNOHÉ PŘETEKL“. Nejen, že nesmějí používat zbraně, ale také se nesmějí moc bránit, protože v opačném případě  je proti nim okamžitě  zavedeno disciplinární řízení. Mnoho policistů tedy odchází.

Objevily se i zprávy, že do řad policie se budou přijímat právě jižní typy na lepší spolupráci…..

Nemá cenu ani komentovat a dál rozvíjet…..

Zde se můžete podívat, jak bylo v Ravensburgu obohaceno místní obyvatelstvo. Udělejte si prosím obrázek sami….

V případě, že vše bude pokračovat eskalujícím tempem, Němci jsou už ochotni a schopni se vystěhovat kamkoliv. Pak to možná MADAMME MERKELOVÁ s nimi zvládne sama….

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikacidjoeterezkaterkaMartin Rubáš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Obohacení. Lidé v Německu jsou čím dál tím víc naštvaní a je jenom otázkou času, kdy tam vypuknou velké nepokoje. Rok, dva, deset let? Nevím, ale časem to praskne. Čím dřív tím lépe
http://www.epshark.cz/clanek/991/zvrtnout-se-muze-v-nemecku-cokoliv

acidjoe
Host
acidjoe

Já myslim, že ne. Ve Švédsku je to ještě horší a také se tam nic neděje. Protože jak je v článku napsáno, i policie má svázané ruce. Ale zkus pobodat, nebo jakkoliv inzultovat migranta, hned budeš xenofob a rasista a vyfasuješ jak hovado.

jirik
Host
jirik

došlo emejlíkem – bez uveden íézdroje Angela Merkelová označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty. Přisadili si i bývalý francouzský „američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze. Dáma ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti. Navzdory tolik omílanému odsunu zde žijí i Němci. Dovolím si paní Merkelové připomenout, že to byli její předkové, ne moji, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. Byli to příslušníci jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů… Číst vice »

terezkaterka
Host
terezkaterka

Nie madam, ale krava Merkel. Nech mi to zvieratko odpustí.

jirik
Host
jirik

a pro změnu z chomutova

O uplynulém víkendu hned dvakrát zaútočily tlupy nepřizpůsobivých kriminálníků na osamocené chodce. Tentokrát se případy udály přímo v Chomutově! V přesile 9 na jednoho si v neděli vyhlédli muže na sídlišti Březenecká, zkopali ho, přičemž na něj ještě posměšně pokřikovali „dyk more férovka,“ jak uvedl očitý svědek dnešnímu Chomutovskému deníku. Naprosto stejný průběh mělo napadení o den dříve, kdy banda 8-9ti asociálů napadla muže v ulici Písečná.
http://narodnidemokracie.cz/dalsi-utoky-neprizpusobivych-probehly-v-chomutove-narodni-demokracie-to-tak-nenecha/