Přichází gretenismus i do ČR? Plánujeme v Praze blokády, hrozí nám vymření a už dochází čas, říká mluvčí Rebelie proti vyhynutí Holcnerová

Blokády, občanská neposlušnost, tlak na vládu. Mluvčí Rebelie proti vyhynutí Veronika Holcnerová (Sympatizantka spolku Milion chvilek, pozn.red.) tvrdí, že situace s klimatickou změnou je už příliš vážná a je na čase jednat. Hnutí v Praze plánuje blokády v rámci celosvětové akce. Jde jim o narušení chodu společnosti a doufají, že si jich už politici všimnou a začnou jednat. Prosazují třeba uhlíkovou neutralitu do roku 2025.

 

Budeme muset změnit svůj životní styl a zaplatit cenu, která se nám nebude líbit, říká Holcnerová. Nutné podle ní bude vypnout uhlíkové elektrárny a omezit automobilovou dopravu. Ekonomiku to zasáhne, ale pokud se prý nic nestalo, o práci a možná taky o život přijde mnohem víc lidí. Sama je ochotná vzdát se lecčeho a v rámci Rebelie proti vyhynutí udělat, cokoliv bude třeba.

V Praze se teď plánují blokády, celosvětově má hnutí přes milion členů (údajně, sami to nevědí, pozn.red.). Holcnerová zdůrazňuje důležitost přímé akce, která jediná může vést ke změnám. Střet s policií je podle ní nutná součást toho všeho. Na demonstrace, jako je třeba ta Milionu chvilek pro demokracii, už prý teď není čas. Média přitom prý o vážnosti situace neříkají pravdu.

 

 

Pokud je situace tak špatná, lidi vystraší, ale přece jim nebudeme lhát, zdůrazňuje Holcnerová. Mluví o hrozbě vyhynutí celého lidstva, reálněji prý smrt hrozí miliardám lidí. Přiznává, že pohled na příčiny i důsledky klimatické změny je různý, o pravdě svých slov je ale přesvědčená.

Jak velký problém skutečně jsou hořící lesy v Brazílii? Proč Veronice Holcnerové nevadí, že na boji proti klimatické změně může leckdo vydělat? Co všechno budeme podle ní muset obětovat? A berou Rebelii proti vyhynutí politici vůbec vážně?

Zdroj: 1 (Video v článku)

Marketing se musí využívat naplno. Je tedy potřeba lidi masírovat, masírovat a masírovat. Pak je šance, že o tématech začnou žvanit i politici…

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Holznerová /prázdna hilzňa/ zjavne ešte za svoju domácnosť neplatí vodné a stočné, plyn, elektrinu a teplo a teplú vodu. A zjavne tú domácnosť sama ani dlho mať nebude, takže čo tam po 50% zvýšení cien energí vďaka podvodu s klimatickou zmenou, že? Internacionálny greténizmus.

 2. CZK napsal:

  Měl jsem sen. Zdálo se mi, že jakási bankéřská rodina, díky svým penězům, měla možnost s předstihem nahlédnout do budoucnosti a zjistili, že se celá sluneční soustava nasouvá do oblaku žhavého plazmatu o teplotě 40 000°C. A to ovlivní nejen počasí na Zemi, ale i všechno ostatní i další oběžnice včetně Slunce. A tak někoho z té rodiny napadlo, že by nebylo špatné lidem zamlčet, co se vlastně děje a ještě k tomu na tom vydělat nějakou tu „kačku“. A tak po kratší poradě někoho napadlo, že by to šlo navléknout tak, aby se ty změny schovaly za nějakou obvyklou lidskou činnost, a aby lidé uvěřili, že si za ty změny mohou sami a ještě z toho udělat byznys. A tak „zasponzorovali pár ochotných „vědců“, kteří si vymysleli teorii o „uhlíkové stopě“. A pak se rozjel kšeft se solárními panely, větrnou energií, bioplynky, elektromobily, biopalivy, stroji na baterie, katalyzátory, filtry pevných částic, izolace, jadernou energií, i když se občas přihodí nějaká „nehoda“ (Fukušima, Černobyl, ….) a to všechno s lidskými „katalyzátory“, jako je Gréta nebo Veronika. Ony tomu pravděpodobně uvěřily a proto všechnu svou energii tomu pověnují. Jsou to určitě hodní lidé, ale uvěřili lhářům.
  Tak tak nějak to ve mně zůstalo po probuzení.

  • .lak napsal:

   To je cyklicky po těch 3 600? letech ale vždy pošla civilizace asi pátá podle nálezů. Zásoby potravin jsou na dva týdny? Stačí aby se v mírném pásu podle ročního období neurodilo a i třeba proto žvaní stejně zmatečně o co2 o https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behavioralnich-studii-prolomil-tabu-navrhl-konzumovat-mrtvoly-lidi-s-cilem-dosazeni-zavazku-na-snizeni-emisi-a-zajisteni-potravy-v-dlouhodobe-udrzitelnem-rozvoji-civilizace/

   • .lak napsal:

    N severní či jížní polovině země a k bezohlednému vydrancování oceánů fauny tomu nasazují korunu. Ostatně jako s nasazováním bídy těžaři $ všude.

   • CZK napsal:

    Milý bodláku, podle mých informací jde o několik cyklů, které se sbíhají v jednom bodě. V tomto případě mám na mysli tzv. Platónský rok, který trvá necelých 26 000 let. Ale také údajně má dokončit otáčku naše galaxie Mléčná dráha a navíc se prý mají dostat do přímky tři sousedící galaxie, včetně té naší.
    Zásoby potravin si musí udělat každý sám dle svého uvážení a možností. Jinak je jídla dost. Stačí nakouknout do popelnic, co všechno se muselo vypěstovat a nevyužité to letí na skládku.
    A pokud jde o toho švédského profesora, tak mě napadlo, že to bude zřejmě nemocný člověk. Čas od času čtu, že někde na světě dopadli kanibala, který někoho zabil a pak šoupnul do mrazáku a postupně baštil. Tak tento má asi taky podobné choutky, ale chtěl by to zlegalizovat. Aby ho za to nezavřeli 🙂

  • Radmen napsal:

   reaguji zde zcela vyjímečně, ale tohle je výborně napsané, tito lidé nakoukli za první závoj, neprokoukli chystanou klimatickou past, uvízli na cestě poznání a to je ovlivnilo….bohužel jejich nezpracované ego, ctižádostivost a pocit vlastní důležitosti je paralyzoval natolik, že neměli potřebu jít dál, jsou ve společnosti úspěšní a zcela propadli tomuto boji za „záchranu planety“, bojují za svoji pravdu, ale realita a světy kolem nás jsou podstatně složitějsí.

   • Maroš napsal:

    Jan Kozák má v jednej zo svojich prednášok o kresťanstve trefnú poznámku, že horieť za pravdu nestačí – treba pravdu poznať!
    Inak jeho stránku http://www.gnoze.cz už automaticky nejaký server presmeruje na inú stránku http://www.myty.cz a nenájdete ho ani na http://www.gnoza.cz čo je slovenská stránka na českej doméne.

    Kozákovi likvidujú videá na You Tube – postupne. Možný dôvod – Globálny prediktor – Vatikán – si uvedomuje, že Kozák odhaľuje lož okolo židobiblického projektu. A zrejme to má tú súvislosť, prečo vznikol islám – z dielne jezuitov – aby prevalcoval tie krajiny, ktoré boli spočiatku pravé kresťanské /v severnej Afrike a na blízkom Východe/ a neskôr protestantské – teda tie, v ktorých nemala moc katolícka cirkev – a to boli tak krajiny strednej ako aj východnej Európy – viď naposledy Osmanské ťaženie, či holokaust Arménov. Čiže – za islamizáciou EU vysoko pravdepodobne stojí o.i. aj Vatikán, ktorý sa v kritickom okamihu „postaví za kresťanstvo dávidovej hviezdy v Európe“! Klasika – vyrobíme problém a ponúkneme jeho riešenie. Teda – Vatikánu vadí, že Kozák otvára oči kresťanom – čo je zač ten židobiblický podvrh a katolícka cirkev!

    • Maroš napsal:

     A geoinžinierstvo podporuje túto islamizačnú imigráciu tiež! A ohrozenie sa zvyšuje zo všetkých strán.

 3. CZK napsal:

  A ještě jsem zapomněl, že je trochu problém přesvědčit veřejnost o té uhlíkové stopě, když je to furt jenom 0,04% ! Ale kdybychom podpálili všechny lesy na planetě, tak by se to snad trochu hnulo! Nebo ne?

 4. Dracon napsal:

  Greténismus=satanismus

 5. tereza napsal:

  Zdá se, že choroba jménem gretenismus postihla už i Angelinu Jolie, která tvrdí, že „změna klimatu nutí k migraci miliony lidí. Je naší odpovědností jim pomoci.“

  Technologická vyspělost moderního života maskuje jednoduchou realitu: my všichni potřebujeme kyslík, vodu a jídlo, abychom přežili. Ale propast mezi těmi, kteří mají zdroje, které potřebují k existenci, a těmi, kteří je nemají, roste. A s rostoucím spektrem změny klimatu lidé, kteří žijí ve zranitelných oblastech, jako je Oceánie – země a území v jihozápadním Tichém oceánu – čelí ztrátě obživy, domovů a budoucnosti.

  Každoročně je v jejich zemích v průměru vysídleno dvacet čtyři milionů lidí kvůli příčinám spojeným se změnou klimatu a katastrofami, a to se jen zhoršuje.

  Celý článek v angličtině zde: https://time.com/5669024/angelina-jolie-climate-refugees/

 6. Mikessska napsal:

  Matička Země si vždycky poradí…nepotřebuje zachraňovat.
  Ano, málo plastů, méně znečištění, nebo spíše vůbec žádné – byla bych pro na 100%, jak to udělat? To je otázka. Je přespříliš elektrotechniky, automobilů, ledniček, elektráren…někdy si říkám, že by to vážně chtělo bleckout… 🙁 Mno, uvidíme, co bude dál. Začínám u sebe. Šetřím vodou, kupuji méně plastu…a asi si i začnu svítit „petrolejkou“ – je to tak i romantičtější…
  Jedna, prosím, otázka – co čipování psů? Jaký máte názor? Povinnost? Proč proBoha? Zas buzerace. Ať se nechají očipovat „zákonodárci“, ať zjistíme, zdali jim to vyhovuje..

  • Maroš napsal:

   1/ „a asi si i začnu svítit „petrolejkou“ – je to tak i romantičtější…“ – pri sviečke je každá žena krásna – sviečka či petrolejka „vyhladzuje “ vrásky – inak horšie sa pri nich dýcha – produkujú nebezpečný smog, ktorý sa nedá z pľúc vylúčiť – čiastočky dymu sú príliš malé pre riasinkový epitel.
   2/ čipovanie psov – má vytvoriť toleranciu verejnosti voči čipovaniu osôb – keď už sú čipovaní rodinní miláčikovia – Overtonovo okno. Z inej strany – vytvárala sa priaznivá situácia pre exekučnú mafiu – nezačipovanie psa bolo pod hrozbou pokuty 300 eur – čo po nezaplatení a súde a exekučnom titule môže narásť do tisícov – teda starí ľudia a nezamestnaní by mohli prísť aj o barák. Pokiaľ viem – na Slovensku v roku 2013 získal štát cca 9 milińov eur za čipovanie – otázka – koľko útulkov zvierat za topodporil? Žiaden! Čiže ľudia, ktorí prichýlili psa z ulice na to en doplatili. Sú za tým aj poisťovne – ak začipovaný pes spôsobí dopravnú nehodu – je to od koho vymáhať – že ho nechal pobehovať /aj keď psy zdrhajú, keď sa sučky hárajú/. Stále tvrdím – Chcete sa stať otrokom svojho psa /a štátu?/? Tak si toho psa zaobstarajte! Štát vás dojebe za všetko, k čomu máte osobný vzťah = závislosť. Inak – existuje aj také niečo ako veterinárna lobby so svojou hierarchiou – ide o to, že len pár veterinárov bolo /je/ autorizovaných viesť evidenciu čipov a mať k nej prístup – nie každý veterinár – teda len obmedzený okruh má pojem, koľko prachov sa okolo toho točí! Ja som napríklad odmietol veterinárovi ponechať mu druhú časť evidenčnej nálepky k čipu – originál kód – niečo ako nálepka o originalite-legálnosti operačného systému pre PC. Tvrdil – že keď stratím tú svoju psiu knižočku – bude to u neho v knihe. Otázka – on tú svoju knihu čipov stratiť, zapatrošiť, vytrhnúť listy, zničiť nejako – nemôže?

  • kiana napsal:

   Očipovaný pes/kočka nemůže tak konstruktivně pomáhat lidem. Chtělo by to namísto vsunutí čipu pod kůži ten čip pouze pověsit do nějakého obalu na obojek (tak, aby to pes nemohl strhnout). Když by šel člověk k veterináři, tak ten by čip bez problému „načetl“ v oblasti krku, jak je zvyklý. A doma by mohl majitel psa ten čip schovat do faradayovy klece, takže by čip psa/kočku neovlivňoval.

   Já si chtěla do budoucna pořídit 3 kočky a 2 psy, ale kvůli čipování to zatím asi neudělám. Protože neznám veterináře, který by namísto vpíchnutí čipu pod kůži zvířeti, mi ten čip dal do ruky, ať si to zařídím viz výše.

   • Maroš napsal:

    Rozhodol som sa – na protest proti čipovaniu vôbec – že nechcem psa – práve kvôli čipovaniu! Nebudem vytvárať podmienky a situácie, aby si štát a NWO mohol uzurpovať prenasledovať ma kvôli nejakej mojej záľube! Treba si nájsť inú záľubu! Pes zožerie človeku obrovské množstvo času – keď sa chcete psovi venovať. Nie – budem sa venovať inému – a viac sebe! Ide aj o to, že človek sa môže ocitnúť v núdzi, v chorobe – a potom je jeho prvou starosťou – čo so psom! Treba si vytvárať vzťahy s ľuďmi a nie so zvieratami – zvieratám patrí sloboda! Nie závislosť na človeku! So zvieratami človek môže mať určitý /pozorovacé/ kontakt vo voľnej prírode – a tú tiež nemáme rušiť venčením psa!

    Človek namiesto toho, aby skúmal seba – skúma psa a mentálne sa mu prispôsobuje. Ide o ten kontrapunkt – buď rozvoj ľudskej psychiky, alebo rozvoj zvieracej psychiky. Ja sa so zvieratami rozprávam tak – že nerozmýšľam nad tým, či mi rozumejú, čo im HOVORÍM ľudskou rešou, ale snažím sa im poslať myšlienku-víziu toho – čo vlastne povedať chcem – tú akciu. A reagujú! Tak sa rozvíja naše – aj ich vedomie a tak vznikajú prepojenia. Ale prečo? No lebo som sa začal venovať sebe – svojmu vedomiu. Lebo som získal čas pre seba. Bez tohto času pre seba je chov psa či mačky len ich vlastnenie a ovládanie z titulu – že ich živíme a za ne platíme. Ešte to doplním príbehom – teraz n emám čas.

 7. Vaclav napsal:

  Ta vec je mnohem vaznejsi. Zacali tvrdit, ze otepleni znemozni zivot v Africe i na jihu Evropy a ze tedy stredni a severni Evropa musi prijimat migranty. Dabelsky vymysleno, zatim pseudohumanismus a zaplavovani Evropy se zadrhlo a tak se tomu zaplavovani napomuze!

 8. Maroš napsal:


  ČTK 17.06.2019 08:45
  Skupina ekologických aktivistov odložila plán s pomocou dronov zablokovať premávku na londýnskom letisku Heathrow.
  Vypracovala novú taktiku, aby zmiernila obavy verejnosti o bezpečnosť. Akciu, ku ktorej sa chystali v utorok 18. júna, chcú vykonať až po skončení leta, napísala agentúra Reuters.“
  https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/516032-ekoaktivisti-chceli-paralyzovat-letisko-heathrow-dronmi/

  „včera 20:05 Zahraničné správy
  Aktivisti chceli dronmi narušiť prevádzku na londýnskom letisku Heathrow
  Polícia zadržala po incidente päť ľudí.

  Britská polícia vo štvrtok zadržala piatich členov skupiny Heathrow Pause, ktorí v rámci protestu proti klimatickej zmene plánovali v piatok pomocou hračkárskych dronov narušiť prevádzku na najväčšom londýnskom letisku Heathrow. Informovala o tom spravodajská televízia Sky News.

  Dvoch mužov zadržala Metropolitná polícia v kaviarni vo východnom Londýne, dve ženy a jedného muža zatkli policajti v ulici Hornsey Lane na severe britskej metropoly.

  „Perspektívnych pilotov dronov Rogera Hallama a Mika Lyncha-Whita práve preventívne zadržali a my to máme celé zachytené na videu,“ uvádza sa vo vyhlásení skupiny Heathrow Pause.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/723378/aktivisti-chceli-dronmi-narusit-prevadzku-na-londynskom-letisku-heathrow/

  Do „hračkárskeho“ dronu sa dá umiestniť aj malé množstvo účinnej trhaviny – či? A lietadla havarujú aj po kolízii s vtákmi – či? Teraz inak – kedy začnú paralyzovať elektrárne – ktoré vyrábajú väčšinu energie do „Tesiel“ z fosílnych palív bratov Kochovcov? Jáj – to by vlády nemohli ždímať občanov na daniach zo spotreby energie!

 9. Mayor napsal:

  Takže milá Holcnerová,očekávám že budeš zářným příkladem a vrhneš sama ze svého chovu alespoň 3 mláďata do r.25 abychom nevymřeli,následovat můžou tvé spoluaktivistky,alespoň 100000,tedy pouhá desetina onoho milionu,a ejhle..problém vyřešen,ale to néé.Sázet stromky taky ne,ale řvát nesmysly a nataženým pařátkem to umíte..tfuj bléé tfuj..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..