Přichází naprosto převratná zpráva z Francie. ŽLUTÉ VESTY VYPUSTILY KOUZELNÉHO DŽINA Z LAHVE, KTERÝ PŘEMĚNÍ EVROPU. Policejní odborová organizace ve Francii se přidává k žlutým vestám a vyhlašuje neomezenou stávku

…..no tak již na to kluci roztomilí přišli, že bojovat nemá cenu. Když nikdo nepůjde do práce celý týden, kompletní vláda a její zločinecké organizace se položí. Přichází jako blesk z čistého nebe. Uvidíme….

00:01

Co se dozvídám nyní i zde v Německu, tak něco podobného také pod pokličkou bublá. Obyčejní občané mají všeho plné „zuby“ a nemají zájem pracovat na daně, ze kterých jim nedají ani důchody. Proto se začínají také lidé v Německu organizovat, jak uvedl můj raději nejmenovaný soukromý zdroj pracující také v „podobných“ složkách.

Údajně bude také podobné dění v Belgii a sousedním Holandsku, jak mi sdělil a vyčkává se jenom na startovní výstřel z Francie. Makaron asi nebude stačit ani odletět do EXILU. Nevím, musíme vyčkat událostí dalších dní a hodin…..

Svaz policie VGI svolává na celostátní stávku všechny žluté vesty a sám začínají dění ve státě organizovat. Tímto jsou hodiny MAKARONA s jeho důchodkyní sečteny. Mobilizace žlutých vest je plánovaná na 08.12.2018. Policisté vědí, že to může být i masakr a počítají i s mrtvými, jak bylo uvedeno.

Jedná se dle slov VGI o neomezenou stávku, kterou docílí právě rozklad celé EU a chlapci to vědí. Veškeří policisté byli NUCENI udělat za poslední dobu, nespletl jsem se 25 miliónů přesčasových hodin, (tm dodává: které jim možná MAKARON nezaplatí. To je můj názor), vysvětluje Alexandre Langlois, Generalní sekretář VIGI v jednom dopise francouzskému ministru vnitra Christophe Castanerovi. Francouzský prezident si raději nechá za 300.000 EURO vyměnit v paláci koberce, jak se událo minulý týden a policisti nevědí jak s almužnou, kterou dostávají od státu, přežít následující měsíc…..

 

ŽLUTÉ VESTY VYPUSTILI KOUZELNÉHO DŽINA Z LAHVE, KTERÝ PŘEMĚNÍ EVROPU.

Následující video je pouze v němčině…..

 

Ale klidně to můžete také považovat za FAKE NEWS, jak nám mnozí neustále a vytrvale píší, Ach jo. Kdo ty jejich nesmysly má stále mazat…..

Prosím, nevěřte mně, přesvěčte se sami, i v jiných médiích a obrázek si také udělejte sami…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. mino napsal:

  Žeby sa tým začal prerod Európy a časom celého Sveta?

 2. Miroslav napsal:

  Jsou 2 možnosti, buď pošle Makron na svůj lid armádu, nebo rozdá muslimům zbraně. Zbraně jsou již beztak ne svých místech připraveny.

  • tereza napsal:

   Ano, zbraně jsou již na svých místech. Zbraně budou muset asi vzít do rukou muslimáci a čmoudi, protože fr. armáda se za Macrona už nepostaví.

   • Maroš napsal:

    No a prichádza tento „Breivikov“ novovodcovský scenár!

    Čisto súkromne by ma zaujímal osud kontrabandu 5 TISÍC brokovníc, ktoré boli na území ČR zadržané ešte v roku 2015/?/

    • Miroslav napsal:

     Vstoupit do diskuze…Zbraně jsou v celé Evropě. Proč by plaváčci chtěli jít vždy na konkrétní místo? Mají to už rozdělené. Horší je, že ONI umí zabíjet, a nebojí se pohledu na krev. Kdežto naše zženštilá Evropa se po..re ! Je mi smutno, fakt. Jak vidím chlapa v obleku, a kravatě, a nejde na pohřeb, nebo na svatbu, je mi podezřelej !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..