Přichází naprosto převratná zpráva z Francie. ŽLUTÉ VESTY VYPUSTILY KOUZELNÉHO DŽINA Z LAHVE, KTERÝ PŘEMĚNÍ EVROPU. Policejní odborová organizace ve Francii se přidává k žlutým vestám a vyhlašuje neomezenou stávku

…..no tak již na to kluci roztomilí přišli, že bojovat nemá cenu. Když nikdo nepůjde do práce celý týden, kompletní vláda a její zločinecké organizace se položí. Přichází jako blesk z čistého nebe. Uvidíme….

00:01

Co se dozvídám nyní i zde v Německu, tak něco podobného také pod pokličkou bublá. Obyčejní občané mají všeho plné „zuby“ a nemají zájem pracovat na daně, ze kterých jim nedají ani důchody. Proto se začínají také lidé v Německu organizovat, jak uvedl můj raději nejmenovaný soukromý zdroj pracující také v „podobných“ složkách.

Údajně bude také podobné dění v Belgii a sousedním Holandsku, jak mi sdělil a vyčkává se jenom na startovní výstřel z Francie. Makaron asi nebude stačit ani odletět do EXILU. Nevím, musíme vyčkat událostí dalších dní a hodin…..

Svaz policie VGI svolává na celostátní stávku všechny žluté vesty a sám začínají dění ve státě organizovat. Tímto jsou hodiny MAKARONA s jeho důchodkyní sečteny. Mobilizace žlutých vest je plánovaná na 08.12.2018. Policisté vědí, že to může být i masakr a počítají i s mrtvými, jak bylo uvedeno.

Jedná se dle slov VGI o neomezenou stávku, kterou docílí právě rozklad celé EU a chlapci to vědí. Veškeří policisté byli NUCENI udělat za poslední dobu, nespletl jsem se 25 miliónů přesčasových hodin, (tm dodává: které jim možná MAKARON nezaplatí. To je můj názor), vysvětluje Alexandre Langlois, Generalní sekretář VIGI v jednom dopise francouzskému ministru vnitra Christophe Castanerovi. Francouzský prezident si raději nechá za 300.000 EURO vyměnit v paláci koberce, jak se událo minulý týden a policisti nevědí jak s almužnou, kterou dostávají od státu, přežít následující měsíc…..

 

ŽLUTÉ VESTY VYPUSTILI KOUZELNÉHO DŽINA Z LAHVE, KTERÝ PŘEMĚNÍ EVROPU.

Následující video je pouze v němčině…..

 

Ale klidně to můžete také považovat za FAKE NEWS, jak nám mnozí neustále a vytrvale píší, Ach jo. Kdo ty jejich nesmysly má stále mazat…..

Prosím, nevěřte mně, přesvěčte se sami, i v jiných médiích a obrázek si také udělejte sami…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MiroslavMarošterezamino Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mino
Host
mino

Žeby sa tým začal prerod Európy a časom celého Sveta?

Miroslav
Host
Miroslav

Jsou 2 možnosti, buď pošle Makron na svůj lid armádu, nebo rozdá muslimům zbraně. Zbraně jsou již beztak ne svých místech připraveny.

tereza
Admin

Ano, zbraně jsou již na svých místech. Zbraně budou muset asi vzít do rukou muslimáci a čmoudi, protože fr. armáda se za Macrona už nepostaví.

Maroš
Host
Maroš

No a prichádza tento „Breivikov“ novovodcovský scenár!

Čisto súkromne by ma zaujímal osud kontrabandu 5 TISÍC brokovníc, ktoré boli na území ČR zadržané ešte v roku 2015/?/

Miroslav
Host
Miroslav

Vstoupit do diskuze…Zbraně jsou v celé Evropě. Proč by plaváčci chtěli jít vždy na konkrétní místo? Mají to už rozdělené. Horší je, že ONI umí zabíjet, a nebojí se pohledu na krev. Kdežto naše zženštilá Evropa se po..re ! Je mi smutno, fakt. Jak vidím chlapa v obleku, a kravatě, a nejde na pohřeb, nebo na svatbu, je mi podezřelej !