Přichází něco velkého, shodují se zdroje z MI6, Mossadu, CIA, NSA, Pentagonu, Yakuzy a další

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Všichni lidé, kteří přerušili kontakt po teroristickém útoku na Fukušimu 11. března 2011, se najednou prostřednictvím autora této zprávy snaží kontaktovat Společnost Bílého draka. Patří mezi ně nejvýše postavený nájemný vrah Yakuzy, vyšší zástupce MI6, zástupce NSA, zástupce nové frakce CIA a další. Všichni dohromady, včetně našich pravidelných informátorů, souhlasí s tím, že přichází něco velkého.

Snad nejvíce svérázný člověk, který se mi znovu ohlásil, byl Pan K, kterého před lety autorovi této zprávy japonská vojenská zpravodajská služba představila jako vrchního nájemního vraha syndikátu vzájemné ochrany – Yamaguchi-gumi (to bylo předtím, než se rozdělil na tři frakce). Drobný a klidně vypadající Pan K tvrdí, že jeho práce spočívá v tom, že odsekává lidem prsty, jeden kloub za druhým, dokud z nich nevytáhne potřebné informace. Potom příváže k tělům olovo a hodí je do oceánu, což nezávisle potvrdil Takamasa Kawase z japonské vojenské zpravodajské služby. Pan K také říká, že pracoval pro bankovní konglomerát společnosti Mitsubishi (pravděpodobně jim pomohl najít zmizelé finanční prostředky).

Byla to spolupracovnice pana K, dcera bývalého šéfa Yamaguchi č. 2, Masaru Takumiho, která trvala na setkání s autorem této zprávy 10. března 2011 tím, že nastavila můj alarm na mobilu, aby zazvonil přesně v 11:00 ráno 11. března 2011, den jaderného teroristického útoku na Japonsko a uměle vyvolané tsunami.

Obyvatelé města Kobe, kteří žijí v blízkosti ústředí Jagamaguči-gumi, zaznamenali ve dnech před zemětřesením v Kobe 17. ledna 1995 nákladní vozidla, která přivezla velké množství dodávek pro krizové situace do ústředí Jagamaguči-gumi. Výsledkem bylo, že tento gang byl v poskytnutí pomoci obyvatelům města Kobe postižených zemětřesením mnohem rychlejší než vláda.

Nyní Pan K říká, že jeho skupina nabyla „duchovní povahu“ a od konce října svět zažije „zemětřesení, vichřice a další katastrofy“, které budou mít za následek značný pokles světové populace předtím, než se započne „šťastná nová éra“. Pan K nezmiňoval podrobnosti, řekl však, že něco se může stát v Japonsku těsně před 22. říjnem, kdy v Japonsku budou všeobecné volby, které, podle asijských tajných společností, povedou k vyhoštění chazarského otroka, premiéra Šinzo Abe.

Japonští gangsteři tomuto dopisovateli při mnoha příležitostech uváděli, že Bank of Japan, ovládaná Chazary, jim vyplácí miliardy dolarů za to, že pracují jako vymahači jejích pohledávek. Je jasné, že jim bylo řečeno, aby učinily vše, co je v jejich silách, aby udrželi u moci Chazary dosazené osoby, jako je Abe, pod hrozbou nových útoků na Japonsko tektonickými zbraněmi.

Společnost Bílého Draka prostřednictvím pana K a dalších předala zprávu, že pokud by zednářská Lóže P2 a její šéfové ve švýcarském Zugu zinscenovali podobný útok, jako na Fukušimu, došlo by k vážné odvetě. Tři jaderné zbraně byly Gnostickými Illumináty rozmístěny na důležitých Chazarských energetických místech s cílem připomenout jim, že hromadné ničení se může otočit proti nim, uvádějí zdroje Illuminátů. Americké armádě bylo doporučeno, aby fyzicky obsadila Bank of Japan a zadržela lidi, kteří distribuovali její peníze gangsterům. Vědí přesně, kdo jsou a kde jsou. Korunní princ Naruhito, bude-li o to požádán, je připraven všechny označit, uvádějí zdroje tajné společnosti Třínohá vrána.

V každém případě, Pan K není jedinou osobou, která předpokládá, že se stane něco neobvyklého. Světová média například zaznamenala nedávné narážky prezidenta USA Donalda Trumpa na to, že přijdou hrozivé věci.

Zdroje z Pentagonu vysvětlují, že po masakru v Las Vegas a izraelské pasti, která v Nigeru zabila čtyři příslušníky speciálních jednotek USA, velitel štábu Bílého domu generál Kelly 5. října předvolal do Bílého domu členy Sboru náčelníků štábů, aby se všichni na palubě spojili a chránili Trumpa před NFL, antifou, státem ve státě a kabalou. Zdroj dále poznamenal, že pozván byl dokonce i šéf Národní bezpečnostní agentury (NSA) admirál Mike Rogers a velitel tichomořské flotily admirál Harry Harris, a že Trump řekl, že je to „klid před bouří.“ „Bouře“ se uskuteční v podobě masivního zatýkání, vydání nové měny a spuštění globálního měnového restartu, řekl zdroj.

„Klid před bouří znamená, že se jde čistit bažina a všichni jsou vystrašení k smrti,“ potvrdil zdroj CIA.

Akce hromadného zabíjení v Las Vegas a následný výplach mozků korporátními médii o jediném, nyní již mrtvém zabijákovi, který byl za ni údajně odpovědný, byla smrtelnou chybou Chazarské mafie, souhlasí mnohé zdroje. Internet je plný videí, která ukazují, že na střelbě se podílelo více střelců a požadují důraznou pomstu. Propagací této evidentní lži se FBI, která je zodpovědná za vyšetřování v Las Vegas, stala terčem americké armády a dalších agentur.

Informátoři už po celém internetu rozšířily informaci, že kasinový magnát Sheldon Adelson a bývalý šéf Vnitřní bezpečnosti Michael Chertoff, plánovali využít tento incident jako záminku k tomu, aby se napakovali na detektorech kovů, vyráběných jejich společností, které by měly být povinně instalovány na všech koncertech, autobusových terminálech atd. Namísto toho jsou nyní oba stíháni, pokud již nejsou mrtví.

Jiný zdroj CIA tvrdí, že Las Vegas je provozován gangem z Chicaga a že bossové jako Adelson a Chertoff jsou pouze nastrčené osoby Italů. „Je to florentská šlechta, která vede chicagskou organizaci a zbytek židovská mafie. Chicagská organizace se podílí na obchodech se zbraněmi, s drogami a lidmi mezi USA a Mexikem. John DiFronzo je nejvyšším šéfem chicagské organizace spolu se svým bratrem Petrem DiFronzem,“ říká tento zdroj. Jinými slovy, jsou to fašističtí zednáři z P2, kteří v konečném důsledku stály za událostmi v Las Vegas ve stylu operace Gladio. FBI je dceřiná společnost Lóže P2 a brzy můžete očekávat tanky v jejich centrálách.

Dalším Chazarským mocenským centrem, které čelí útoku, je jejich kontrola nad akademickou obcí.“ Na zvýšení meritokracie, aby byla Amerika znovu velká, židovská bašta Harvardská univerzita je vyšetřována ministerstvem spravedlnosti pro přehnané zastoupení židy a pomoc průměrným židům, jakým je trumpův zeť Jared Kushner, který ukradl místo kvalifikovanějším bělochům a Asiatům“, uvedly zdroje Pentagonu.

„Hollywood a Demokrati jsou zmateni, když bylo deníku New York Times nařízeno, aby očernil prominentního žida Harveyho Weinsteina, sériového sexuálního predátora, filmového producenta a hlavního organizátora sbírek pro Hillary a Obamu,“ píše zdroj. Samozřejmě, článek deníku New York Times je pouze špičkou ledovce, a je to jen otázka času, kdy budou odhaleny mnohem horší svinstva jako vraždy, znásilnění, pedofilie a obětování lidí, které se rozbujely v Hollywoodu.

Samotný Donald Trump je očividně lákán nepřátelskými silami. Zatímco některé zdroje CIA a Pentagonu ho vykreslují jako hrdinu, který „vysuší Bažinu“, jiné zdroje CIA tvrdí, že je „drogovaný a vydírán“. V minulém týdnu přišel zřetelný znak rozštěpení vlády USA, když CIA mluvila o záznamu odporujicímu prohlášení Trumpa o severokorejském diktátorovi Kim Čong-unovi, který je podle něj blázen. CIA jasně uvedla, že pokud by se na korejském poloostrově začala válka, nebyl by to Sever, který by ji rozpoutal.

Nyní, když podkopává kampaň, která se snaží využít Severní Koreu jako záminku k rozpoutání 3. světové války, Chazaři se snaží opět rozdmýchat napětí s Íránem, jako záminku k zahájení války typu války Gog vs. Magog. Zdroje Pentagonu však tvrdí, že s Íránem jim to také nevyjde.

Velkým důvodem nárůstu napětí v USA je fakt, že korporace WASHINGTON DC – nezaměňujte si ji s republikou Spojených států amerických – neuhradila své dluhy ve lhůtě, která skončila 30. září, uvádějí zdroje MI6. Rozpočet vlády USA měl schodek ve výši 1 bilion dolarů, a situace dospěla k bodu, že podle jejích vlastních odhadů je celkový schodek kolem 65 bilionů dolarů.

Zdroje MI6 říkají, že když nebyl dodržen termín platby, vláda dostala prodloužení, které trvá do 17. října. Předchozí zprávy však říkají, že prodloužení bylo poskytnuto až do 15. prosince, takže není rozumné bazírovat na konkrétním datumu. Je však jasné, že tento rok je pro americkou vládu obzvláště složité najít peníze na udržení svých operací.

Dalším důvodem, proč Chazaři flirtují se skutečným bankrotem a ztrátou moci, je zánik jejich petrodolarů. Saúdskoarabský král Salmán (nebo možná jeho dvojník) uskutečnil minulý týden historicky první návštěvu (jako vládnoucí saúdský panovník) v Rusku. Saúdové souhlasili s nákupem zbraní z Ruska a podle mnohých tiskových zpráv dosáhli dalších dohod. Kromě toho, Saúdové také mluvili o možnosti ukončení petrodolaru prodejem ropy za měny jiné než americký dolar, říkají zdroje Pentagonu. To vedlo americkou armádu k vyslovení skryté výhružky Saudům, že pozastaví všechny vojenská cvičení se Saudy a jejich spojenci.

Pentagon stále potřebuje Saúdskou ropu na provozování svých strojů a saúdské peníze na to, aby vyplácel své mzdy, a proto nedovolí úplnou smrt petrodolaru, dokud se neuskuteční komplexní globální finanční restart, vysvětlují zdroje Pentagonu.

Dalším příznakem, který minulý týden ukázal, že se stalo něco významného, ​​byl požár na střeše newyorské budovy Federální rezervní banky.

Pokud chcete, můžete věřit příběhu FEDu o tom, že začal hořet generátor, ale pravda je spíše taková, že spalují důkazy předtím, než americká armáda udělá dávno potřebný krok na obsazení této zločinné instituce.

Tento podzim máme opravdovou šanci trvale ukončit kriminální chazarskou nadvládu na této planetě. Pokud jste v situaci, že můžete osobně zasáhnout, učiňte tak.

Zdroj: 1

 

Loading...

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikjanderaAgent Společnosti Bílého DrakaluckyteamJozef Trkvička Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

FOTOgaterie Požáry v Californii – USA http://vool.cz/zIVb5

Agent Společnosti Bílého Draka
Host
Agent Společnosti Bílého Draka

Babiši, Bakalo, Janečku, Sobotko, Zaorálku, Pelikáne, Bělobrádku, Hermane, Kalousku, Stropnický, Chovanče, Štěchu, prof. Halíku a další ….. Víme, kdo vás platí, víme, pro koho pracujete a kdo vám zadává úkoly. Až vyčistíme žumpu Washington DC, Brusel, tak příjdeme do Prahy a začne velká čistka i zde, protože tato žumpa smrdí hodně.

luckyteam
Host

som za a tiez sa pridavam za ocistku aj na Slovensku, konecne pride rad aj na nich…podla mojich zdrojov, koncom roka, ci 1.januara by malo dojst k financnemu resetu…

Jozef Trkvička
Host

Plne s tebou souhlasím agente. Potom sa možeme spoločne pozrieť aj na tie slovenské špiny. Tiež by som rád spolupracoval, vieš mi dať radu na koho sa obrátiť. Ďakujem.

Agent Společnosti Bílého Draka
Host
Agent Společnosti Bílého Draka

Samozřejmě i bratislavská žumpa se bude čistit. Kiska a Fico budou souzeni. Občané musí táhnout za jeden provaz – máme větší moc, než si myslíme.

jirik
Host
jirik

Zbloudilý hurikán se řítí na Evropu, sílící bouře Ophelia míří k Irsku
Tropická bouře Ophelia se nad Atlantikem zformovala v již desátý hurikán letošní sezóny, který navíc nabral velmi neobvyklý kurz. Místo do Karibiku nebo k americké pevnině se stáčí k Evropě, uvedlo v noci na čtvrtek americké Národní středisko pro hurikány. Silný vítr by podle předpovědi mohl udeřit v pondělí v Irsku a ve Velké Británii.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451724-zbloudily-hurikan-se-riti-na-evropu-silici-boure-ophelia-miri-k-irsku.html

jandera
Host

On jěště někdo věří těmto blábolům, je to „jen“ nejlépe placený novinář na planetě. Stačí se podívat na jeho starší novinky a jeho zběžný životopis. Stádo vždy vede bača a ne ovce. Na druhou stranu dává ovcím naději a ty pak tolik nehýkají. Jediné v čem má dlouhodobě pravdu je, že dolar není v dobré kondici a je potřeba jej odlužit, způsobů je mnoho, ale vybrat ten správný, aby se vlk nažral a koza zůstala celá je v nedohlednu.

http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/newscbm_521560/190/
http://benjaminfulford.com/ProfileEnglish.html

Úvodní obrazek na tadescu je asi reklama na chemtrails, inu věci se mění.

jirik
Host
jirik

Julian Assange zveřejnil tweet, ve kterém děkuje vládě USA a jmenovitě senátorům McCainovi a Liebermanovi za to, že zablokovali v roce 2010 všechny běžné bankovní možnosti plateb ve prospěch WikiLeaks a tím je donutili přejít na Bitcoin. Bitcoin totiž v poslední době velmi posílil.
https://www.root.cz/zpravicky/julian-assage-dekuje-vlade-usa-za-to-ze-wikileaks-donutila-prejit-na-bitcoin/
(zdroj: slashdot)

Pin It on Pinterest