Přímý přenos z Petrohradu po výbuchu v Metru

Přenos začal před třemi hodinami

 

 

První záběry po výbuchu

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Exploze v metru Petrohradu FOTOGALERIE
https://sptnkne.ws/dYAZ

Maroš
Host
Maroš

Bližšie informácie k dnešnému výbuchu v petrohradskom metre – 10 mŕtvych, 50 zranených
Взрыв в питерском метро: много погибших и раненых | НОВОСТИ
https://www.youtube.com/watch?v=a8knNYPdsJg
Priamy živý prenos spravodajstva zo situácie
НАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ. ПРЯМОЙ ЭФИР
https://www.youtube.com/watch?v=0G-H3mrCLa0

jirik
Host
jirik

Rusa, jemuž původně připisovali útok v Petrohradě, vyhodili z práce

Rus Iljas Nikitin přišel o práci kvůli pondělnímu teroristickému útoku spáchaném v Petrohradě, i když s ním neměl nic společného — kromě toho, že se jeho fotografie objevila v pondělí ve sdělovacích prostředcích jako první podoba domnělého útočníka. O jeho problémech ve středu informoval server Islam News.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434309-rusa-jemuz-puvodne-pripisovali-utok-v-petrohrade-vyhodili-z-prace.html
Server Islam News napsal, že mu ve středu jeho zaměstnavatel z Nižněvartovsku řekl, že ho na základě požadavku místních vyšetřovatelů propouští.

jirik
Host
jirik

Muž utrpěl zranění při výbuchu v Rostovu na Donu, sdělil RIA Novosti zdroj z místních pořádkových orgánů. „Muž zvedl podezřelý předmět, který explodoval, má utržené prsty na ruce a zranění břicha. Byl hospitalizován,“ sdělil spolubesedník agentury. https://sptnkne.ws/dZZ5 „Podle předběžných zpráv k explozi došlo během úklidu, uklizeč utrpěl zranění,“ vysvětlil a dodal, že policie obklíčila místo činu. Vyučování bylo zrušeno, děti do budovy nepouštějí. —– Americký prezident Donald Trump prohlásil, že se nehodlá dělit o své vojenské plány. Tak odpověděl na otázku, jestli má v úmyslu projednávat své vojenské plány v Sýrii s Vladimirem Putinem. „Nikdy nemluvím o tom, co dělám… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Moskva trvá na tom, aby se vyšetřování incidentu v syrském Idlíbu konalo v rámci Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW), která by tam měla poslat své odborníky, prohlásil náměstek šéfa ruské diplomacie Sergej Rjabkov. „Trváme na tom, aby bylo nestranné vyšetřování provedeno v rámci OPCW. Tato organizace má k podobným účelům veškerý nezbytný instrumentář v podobě speciálních misí, které tam musí být vyslány a přímo na místě musí tito odborníci zjistit, co se tam vlastně stalo, musí shromáždit důkazy, odebrat vzorky. Jsme proti vyšetřování na dálku prostřednictvím shromažďování nějakých informací, šířených těmi neblaze proslulými „bílými přilbami, které se naprosto zdiskreditovaly,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Mítink pod názvem „Spolu proti terorismu“ probíhá na Manéžném náměstí. Další vzpomínkové akce probíhají 6. dubna také v Astrachani, Belgorodě, Vladivostoku, Kazani, Keměrovo, Krasnodaru, Tambově, Ťumeni, Petrohradě, a v dalších městech a obcích. Další vzpomínkové akce jsou v desítkách ruských měst naplánovány na sobotu 8. dubna.
https://sptnkne.ws/eaqk