Příprava chemického útoku v Sýrii: Raketový křižník USA vyplul na moře a z márnice v Idlibu zmizela těla 23 dětí

…..tvorbě mediálních kampaní proti Sýrii či Rusku jsou veškeré motody dobré a povoleny. Povoleny? Člověku se dělá špatně při pomyšlení, čeho jsou některé lidské zrůdy schopny…..

00:54

Příprava chemického útoku v Sýrii: Raketový křižník USA vyplul na moře a z márnice v Idlibu zmizela těla 23 dětí

 

Jak oznámila agentura „Ruské jaro“, v syrské provincii Idlib se připravuje další provokace s chemickými zbraněmi.

Přinášíme podrobnější zprávu o tom, co se nám podařilo zjistit.

Zdá se, že setkání zplnomocněné zástupkyně USA Nikky Haley s hlavou „Syrské  občanské obrany“ (alias Bílé přilby) Raedem Salehem nevyšlo naprázdno. Dnes se v sociálních sítích „Tvitter“ a „Facebook“ objevily desítky oznámení o tom, že teroristé (nejpravděpodobněji ze skupiny „Tahrir aš-Šám“) společně s „Bílými přilbami“ a profesionální skupinou natáčení z televizního kanálu Al Džazíra, připravují další provokaci s použitím jedovatých látek proto, aby mohli znovu obvinit Bašára Asada ze zločinu proti lidskosti.

Krádež dětských těl z márnice a íránské zdroje

První zprávy s tímto námětem se objevily už 30. dubna v íránské informační agentuře „Farsnews“. V článku, publikovaném na internetu, se hovořilo o tom, že „Bílé přilby“ přivezly do města Ariha v provincii Idlib skupinu dětí, s cílem použít ji jako další „obřadní oběť“ v podvrženém videu s následky chemického útoku. 1. května se už objevily v sociálních sítích sdělení, že se zločinná akce bude odehrávat v městě Sarakíb, což je 18 km na severovýchod od Ariha.

Prakticky hned na to se objevila informace, že „Bílé přilby“ ukradly 23 mrtvých dětských těl z márnice města Idlib, aby neopakovaly předchozí chybičku, kdy na videu z Chan-Šejchunu jakoby mrtvá dívenka najednou otevírá oči. Zde
„Bílé přilby“ zákonitě předpokládají, že u mrtvých dětí by se takový průšvih stát neměl.

Snímky chemického útoku a raketový křižník USA

Konečně, docela nedávno podalo několik místních občanů města Sarakíb, kteří nepodporují teroristické skupiny tzv. „opozice“ zprávu, že do jedné části města nahnali bojovníci lidi, a „Bílé přilby“ přivezly do tohoto místa děti. Poté do místa dorazila natáčecí skupina s profesionální aparaturou, místo natáčení bylo obklíčeno teroristy.

Očití svědkové hlásili, že se z natáčecího místa vyvalil hustý černý dým, pravděpodobně z hořících pneumatik, a za několik minut nato se začaly do daného místa sjíždět auta první pomoci a požárnická auta, které teroristé bez překážek pouštěli.

Svědkové potvrzují, že se natáčelo z různých úhlů pohledu, včetně kamer na dronech. Podle všeho se jednalo o natáčecí skupinu televize Al Džazíra.

Podobné provokace se plánují ve městě Ariha, kde v pondělí rovněž zaznamenali pohyb „Bílých přileb“.

Jak dokládá zdroj ze syrské rozvědky, video je připraveno, ale teroristé jej plánují publikovat teprve v průběhu příštích 10-15 dnů. Jistě se čeká na vhodnou příležitost pro maximální ohlas ve světě.

Za pozornost také stojí, že v současnosti v Rudém moři probíhá vojenské námořní cvičení „Eagle Salute“, kterého se účastní raketový křižník USA „Truxtun“, připravený při první příležitosti vyplnit rozkaz vedení USA a „potrestat Asada za použití chemických zbraní“.

Zdroj (1)  (2)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Příprava chemického útoku v Sýrii: Raketový křižník USA vyplul na moře a z márnice v Idlibu zmizela těla 23 dětí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host

To už je vážně nechutné 🙁

Pavel
Host
Pavel
TM zdroj té zprávy je datován 3.5. a je v něm info, že video má být použito za 10 – 15 dnů. Inu, jestli se o to pokusí a uskuteční ten „false flag“ a přinutí Trumpa podepsat rozkaz k útoku na Assada a tím i na ruské síly v Sýrii tak začne tóčo. Opravdu to koresponduje s tím věštcem, který udával coby datum propuknutí 3WW 13 – 15 květen letos. A není to v rozporu s tím co řekl Irlmayer o tom jak začne 3WW – kdy ve své vizi viděl lodě ve Středozemním moři, které po sobě začnou střílet.… Číst vice »
jirik
Host
jirik
V Sýrii se nedávno uskutečnilo falešné natáčení jakoby dalšího útoku chemickými zbraněmi syrskou armádou proti civilistům, klient a sponzor se nachází v jedné ze zemí Evropy, sdělil vojensko-diplomatický zdroj agentuře RIA Novosti. „Výsledek televizního divadla Bílých přileb s inscenací údajného chemického útoku sarinem syrských orgánů v Chán Šajchúně inspiroval teroristy k pokračování falešného natáčení „televizního seriálu“. Několik informačních kanálů potvrdilo, že natáčecí skupina korespondentů televizní stanice Al-Jazeera nedávno natáčela falešné záběry údajného dalšího útoku syrskou armádou chemickými zbraněmi proti civilistům,“ řekl zdroj. Podotkl, že se natáčení odehrávalo v obcích Serekab, Ericha a Džisr er Šugur (provincie Idlib) a účastnilo se… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!