Rozkrývání mafie v ČR, která sahá až do vysoké politiky. Tak tohle je tedy síla. A to je teprve začátek!

…..no a k tomu, co se níže dočtete, až prasknou v ČR všechny aktivity některých politiků, které se také vážou na Natascha Kampusch, no a samozřejmě i jinde v tomto směru, tak to teprve bude tobogán. Držte si klobouky….

22:27

Bylo by dobré, kdyby někdo nahrál všechno na Ru Tube…..

14.11.2018 -Michal a Petr, 1. pilotní díl o mafii a podsvětí v ČR na svobodny-vysilac.cz

Některé složky pČR nerozkrývají organizované zločinecké skupiny, protože vedou až k vrcholovým politikům. Kolem toho panují značné spekulace, každý o tom mlhavě žvaní, nikdo neodkryje jména, všichni se bojí. My půjdeme tvrdě na komoru. Několik lidí s vazbami na zpravodajské kruhy policie a finanční správy už toho mají plné zuby. Rozhodli jsme se proto právě s nimi zpracovat kauzy, které dosud nemají obdoby! Točí se tu podvody v miliardách Korun. V 1. díle rozkryjeme základní strukturu plzeňského podsvětí, mafie a gangsterů s nitkami po celé republice (Chomutov, Praha atp.).

 

.
Podíváme se do typického zločineckého doupěte vybaveného špičkovými technologiemi na konkr. adrese v Plzni, nebo do sklepa rovněž v Plzni, kde se předávaly prachy v igelitkách opět konkr. zločinců. V ČR se provádějí obchody s lidmi, fyzicky se mučí lidé, vězní se bílí koně v konkrétních domech, dokonce se kradou kojenci. Jeden takový případ představíme s osobami člověka napojeného na čínskou mafii, který má doživotní zákaz vstupu do Rakouska, kde byl vězněn. Podíváme se na strukturu bílých koňů, jejich žokejů, majitelů firem, pod kterými tito koně cválají, ale i kým jsou tito majitelé úkolovaní. Podíváme se na albánského bosse a obchodníka se zbraněmi z Chomutova, a jeho kšefty s kamiony s pracími prášky, kšeftování se samopaly 58, nebo podvodů s vojenskými vrtulníky. Máme certifikované policejní odposlechy jeho hovorů.
.
.
Figurují tu někteří podplacení policisté, jiní státní zástupci, kteří to kryjí, několik advokátů spolupracující s vybranými gaunery. Podíváme se do epicentra plzeňských mafiánů, gangsterů, vymahačů, insolvenčních správců, exekutorů a některých policistů, kteří si s nimi dávají dostaveníčka třeba v plzeňské hospodě U Mansfelda přímo naproti policejní budově! Exmanžel jedné fakturantky jel v podvodech s LTO v 90. letech, nyní se tento velký gangster schovává na Filipínách. V tomto díle rozkryjeme první kauzu této základní mafiánské skupiny v Plzni – podvody na nadměrných odpočtech DPH tzv. vratky za fiktivní plnění. Vyrobíte neexistující projekt, ten prodáte českým spřízněným firmám, od nich si ho koupí spřízněný obchodník ze zahraničí osvobozený od DPH, zatímco vy na státu nárokujete vratky DPH z tohoto fiktivního projektu do zahraničí. Geniální způsob, jak si přijít ke sta milionům. Máme spisy s konkr. částkami vyčíslenými samotnou policií, která kauzy nevyšetřuje, protože nitky vedou do vysokých politických pater, nebo ke krajským státním zástupcům.
.
Postupně se dopracujeme k miliardám, ale to až v dalších dílech. Uvědomme si, že jde o naše peníze, které si tito gauneři vytahují ze státu na vratkách DPH. 100 mil. = každý z nás 10 Kč. Miliarda = každý jim dáme stovku! Zde si ukážeme, jak pracují bílí koně, kdo je shání, a namapujeme základní organizovanou zločineckou skupinu v Plzni podle jmen osob a firem (Interspedico a LPV Trans). Tyto osoby jsou napojené na vrcholové politiky, ale i na nejvyšší a vrchní státní zástupce. Na jaké? Poslechněte si tuto středu od 19:00 na svobodny-vysilac.cz a dozvíte se více. Žádné nekonkrétní mlhavé žvanění. Důkazy, data, firmy, osoby, lokality, adresy, výpisy z bankovních účtů, částky, smlouvy, policejní spisy, odposlechy se soudními razítky, znalečáky.
.
.
.
Sledujte kanály Svobodného vysílače CS, aby vám nic z našeho programu neuniklo. Lajkněte Facebookovou stránku SVCS, sdílejte příspěvky na vaši zeď, a diskutujtena různá témata v komentářích http//www.facebook.com/infowars.cz/ Ale také sledujte náš archiv, ať nemusíte zdlouhavě hledat pořady http://www.facebook.com/Svobodny-vysi…
Máte Gmail účet? Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu na Youtube, a buďte vždy v obraze http://www.youtube.com/c/svobodnyvysi…
.
Chcete si stahovat naše pořady v mp3, a poslouchat nás třeba na cestách nebo při práci offline? https://www.svobodny-vysilac.cz/categ… Přihlašte se také do klubu SVCS, a diskutujte na různá témata http://www.facebook.com/groups/139320…
Chtěli byste ve vašem městě uspořádat neformální setkání příznivců SVCS třeba jen o několika lidech? Pohodové posezení, navázání přátelství, sdílení myšlenek, ať víme, že v tom nejsme sami. Vytvořte událost, a dejte všem vědět skrze společnou síť platformy SVCS pro inspiraci dalších http://www.facebook.com/groups/160506…
.
Nalaďte si nás ve vašemprohlížeči na stránce http://www.svobodny-vysilac.cz/player… nebo na vašem mobilním telefonu s nízkým datovým tokem zadáním streamu http://svobodny-vysilac.cz:8000/live1… příp. na aplikacích TuneIn, Nobex (z obchod play) a dalších na platformách Android, Iphone či Blackberry http://tunein.com/radio/Svobodny-vysi… ale najdete nás také na vašem internetovém wifi rádiu http://radios.reciva.com/streamer?sta…
.
.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarošKoraVítězslav Crhajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Lze očekávat, že augiášův chlév bude čistit timur a jeho parta….

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Tento bordelstán již nejde vyčistit ani Mr.Proprem. Jediné co fungovalo byla kulka a to se dnes nenosí, protože někteří politici by měli palice jako ementál.

Kora
Host
Kora

Jak to bylo myšleno, že se to váže až na Nataschu Kampusch? To si snad pamatujeme všichni ten příběh.

Maroš
Host
Maroš

Takto… 1/Treba si uvedomiť, že v podsvetí existuje – ako v džungli – tvrdá konkurencia – je to „sociálny“ darwinizmus zvierat-psychopatov, ktorí bažia po moci a po peniazoch – za každú cenu. Kuciak robil zo seba užitočného idiota, aby jedna klika mohla zlomiť väzy inej klike. Keďže som v dávnej minulosti dostal ponuku pracovať pre organizovaný zločin, ktorý za socíku riadili policajti, ktorých rozkryli až po vyše 20 rokoch a jeden z aktérov bol údajne až členom policajnej inšpekcie a kryl ostatných – sme pri bode 2/ vojna policajtov, ktorí vytvárajú a kontrolujú podsvetie. Hovorí sa tomu Červená strecha –… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Dobre – teraz otázky do pléna: 1/ Chápete tie vrstvY problému? 2/ Ktorá vrstva je „liberálne“ myslenie a lá Hlávka? 3/ Pod-otázka – prečo Hlávka klamal, že nemá doklad totožnosti – prečo Hlávka neponúkol iný doklad – vodičák – svedectvo známej osoby? 4/ Sloboda versus systém – Hlávka ako cudzinec bez dokladov?! Lebo všetci sú povinní poznať Hlávku? A čo práva tých INÝCH imigrantov?! Ktorí len prechádzajú… 5/ A keď ja LEN prejdem cez vašu obývačku – musím vám preukázať totožnosť? Však čo… 6/ Policajt je kto? – buzerant? Úff – nemôžem sa rozpísať do všetkých variant – podstata –… Číst vice »