Přísně tajné dokumenty z trezorů EU prosakují na veřejnost. Naše zveřejnění z roku 2010 na O-SUDU máte nyní podložené a potvrzené i z jiných webů. Jedná se o úspory!!!!!

…..pravda o jednání samozvolených a uměle dosazených ZLOČINCŮ do nejvyšších špiček EVROPSKÉHO PARLAMENTU a jejich podlé jednání skrytými a odsouhlasenými zákony vůči občanům cirkusu EU vychází po 9 letech na světlo světa i na jiných webech….

12:54

Jak jsme se snažili lidem pomoci a odhalit „přísně tajné dokumenty“ schválené vedoucími špičkami v roce 2010, tak jsme se setkali s nepochopením čtenářů, „údajných odborníků pracujících v bankovním sektoru“, právníků, kteří mně vyhrožovali podáním trestního oznámení ohledně údajných poplašných zpráv, a dalších trollů a lidí s nadávkami a urážkami na téma, které dnes pomalu vstupuje v platnost.

 

 

Měl jsem jen zájem ukázat lidem pravdu, která se dostala přes tajné služby rychle do určitých kruhů, a dostal jsem se k nim i já ve Švýcarsku. Nejednalo se o nic jiného než o úspory občanů. Mimo jiné – tvrdil jsem, že veškeré dluhy bank a kritické půjčky, které nikdy nebudou bankám splaceny, zaplatí obyčejní šetřílci. Tak jako v české kotlině, byly v zahraničí také založeny podvodné firmy, a to přímo německou či jinou vládou nebo přímo EU karuselem založené pro „odsávání financí“ z bank. Vědělo se dopředu, že za účet zaplatí obyčejní občané svými těžce vydělanými penězi a úspory.

Takže veškeré sliby kidy pidy od MADAMME ANGELA HITLER MERKEL, že lidé mají pojištěné vklady do 100.000 EURO, a právě těchto se to netýká, byly jenom nepodložené řeči, ale OVČANÉ TOMU UVĚŘILI. MUSÍ TOMU VĚŘIT. Vzpomeňte si na články, které jsem napsal v minulosti. Takže dobrou noc…..

A nyní čtěte dále:

 

Merkel-Regime will Sparguthaben der Bürger plündern – Einlagensicherung soll abgeschafft werden

Rovněž tak jsem uváděl placení DPH za jinou firmu, která nezaplatila státu dluh. Ano, dnes je to naprostá realita.

Všichni „ODBORNÍCÍ NA SLOVO VZATÍ“ v diskuzích, rozumějte prosím „ÉTO ĎÉBILI“ se snažili dokazovat se vzduchem v ruce, že nemám pravdu, a že jsem si všechno vymyslel. Po několika letech se o všem pomalu hovoří jako o jasné a reálné věci. A lidé oblblí podprahovými daty v médiích se dnes snaží bránit MATRIX zuby nehty. Musím ale přiznat na stranu druhou, že mnoho lidí procitlo a konečně se probudilo.

 

 

Dnes z automatů v Německu dostáváte jenom malé hotovostní částky a to většinou v 5ti nebo 10ti eurovkách. Větší částky na výběr v bance musíte odůvodňovat neodůvodnitelným. Chápete nyní?????

Ti, kteří se hned na můj popud zabezpečili a vybrali si peníze z bank a nakoupili stříbro, jsou do budoucna zabezpečeni. Naopak ti, kteří údajným BLÁBOLŮM nevěřili, dosti tvrdě velmi brzy narazí. Mimo jiné, při odchodu nějakého člena rodiny do jiné dimenze (úmrtí), nemusí ze stříbra platit daně, pokud to neohlásí…..

Německé příjmy z daní rapidně klesají nejen ze zablokovaného automobilového průmyslu a nesmyslných škodlivin ve výfukových plynech, ale také z příjmu za Airbusy, které se potácejí ve velkých problémech. Mám na mysli A 380, který je propadákem z několika důvodů a postupně budou uzemněny. Vybuchují jim ve vzduchu z nepochopitelného důvodu turbíny…..

Německo má dluhy v bankách celkem za 637,7 milliard Euro, což je bankami nesplatitelné a proto se v brzké době obslouží u šetřílků.

 

 

Tento problém mají veškeré banky v celé EU, a když bublina praskne, tak miliardy nesplacených financí budou lidem létat kolem uší. Ano vážení čtenáři. Kriminální praktiky veškerých bank v celé EU budou zaplaceny z Vašich úspor, a to velice brzy…..

I když se politická skupina AfD v Německu snažila zabránit odsouhlasení tohoto brutálního ZLOČINNÉHO „ZÁKONA,“ KTERÝ ZÁKONEM NENÍ, tak byl samozřejmě odsouhlasen. S odůvodněním, že finanční trh a „MĚNOVÁ UNIE“ musí být odolná jakékoliv krizi. Přečíst si můžete zde.

A proto se vážení ovčané EU připravte na to, že vám bude zabavena Vaše „hotovost“ v bankách. Tím to začne. A to jsme zatím nehovořili o dalším kroku zabavování majetku a pozemků, které jsem před dvěma roky dopodrobna popsal. Takže dobrou noc EU a dobrou noc a na NEviděnou moje úspory v bankách.

Tím si dnes lidé mohou vysvětlit statistiku, kterou před nedávnem zveřejnila německá vláda, že občané odlétají na „dovolenou“ s tak zvaným „one way ticket“ neboli jednosměrnou letenkou…..

A PROTO, A TEDY, A TAK

Když půjdete k volbám, nezapomeňte na myšičky. Jen tak jsem Vám to dnes jako vtípek na dobré ráno nedával. A pro ty, kteří to neviděli:

 

Tak Vás jednou a provždy prosím, pochopte to konečně!!!!!

Napsal tm

 

Použité další zdroje:

https://www.bundestag.de/presse/hib/628576-628576

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Moudravrba napsal:

  Tak pokud budou zabavovat lidem peníze uložené v bankách, tak to rovnou můžou nechat celé krachnout. Kdo by šel druhý den do práce s tím pomyšlením, že mu ty peníze můžou zase vzít? To by musel být úplný debil. Takže ukrást lidem peníze z účtu není jenom nemorální, ale hlavně se tím nic nevyřeší.

  Zajímalo by mě, jak je to se Švýcarskem. Jestli má také takové dluhy a jestli by tam takové zabavení peněz bylo možné? Slyšel jsem příběhy lidí, kteří si tam šli vyzvednout peníze např. po 100 letech po svých předcích a ty peníze ve Švýcarských bankách byly absolutně netknuté.

 2. Henok napsal:

  To, co bude s penězi, je nynį, kdy jsme s planetou tam, kde vždy dochåzelo k vrásnění, vlastnė jedno. Kdo z astronomů vám ale dá pravdu na stūl, když mají přísný zãkaz vám cokoli říci ? Podįvejte se alespoň na rozložení teplot kolem severního pólu.

 3. Anan napsal:

  Tomáši prosím, týká se to jenom občanů EU?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..