Přísně tajné informace

07:54

Přísně tajné informace!

Muchova epopej se do ČR už nevrátí. Největší megatunel v historii ČR.

Všichni politici, včetně Hermana, dávno a nepochybně věděli, že už tehdy byla kauza Diag Human prohraná. Tento nacista věděl, že nám zablokují všechny účty, což se skutečně stalo. Pokud nezaplatíme částku určenou soudem, bude Muchova Epopej dána do dražby. Momentálně je na ni uvalen stop stav. Dle rozhodnutí lucemburského arbitrážního soudu nám budou zabírat i kulturní záležitosti. Epopej má nevyčíslitelnou hodnotu, už se pravděpodobně do ČR nikdy nevrátí. Dědicové by měli žádat absolutní odškodnění a okamžitou exekuci veškerého majetku tohoto darebáka, který povolil převoz obrazů do Japonska.  Herman byl pravděpodobně někým podplacen nebo jako užitečný idiot musí plnit něčí příkazy. Tak proto jej Bohuš nesmí vyhodit z funkce! Jde o 23 let starou kauzu, dluh se zatím ztrojnásobil a každý den roste úrok o 1,25 milionu kč. Při nesplacení bude epopej vydražena, zájem o ni má Rotschild.  Proč muselo být české dílo posíláno do Japonska? Nebylo lepší udělat reklamu v Japonsku, aby k nám jezdilo co nejvíc turistů z Japonska?

Největší megatunel je těžba lithia, Janečkova firma získala právo na tuto těžbu. Janeček ale čeká, která cizí firma mu zaplatí víc. Albrightová má také zájem na drancování ČR. Protikorupční Janeček má svou firmu na americké ambasádě. Už vám to dochází? Hodnota lithia je odhadovaná na čistý zisk tři biliony Kč. Ve skutečnosti je to přes deset bilionů Kč. Je tam 6,5 milionů tun, jsme první na světě v množství lithia. Patříme tím mezi pět nejbohatších států na světě. Splacením dluhu z této těžby bychom se zbavili závislosti na Západu a přestali bychom podléhat bankám. Stali bychom se suverenním státem s vysokými platy. Můžeme dodávat lithiové baterie celému světu. To ale americká, pardon, naše vláda nedopustí. Porevoluční rozkradení státu Západem je proti tomu nepatrný pakatel. Je nutno o těchto věcech mluvit s politiky na předvolebních setkáních. Zisky z lithia bychom mohli splatit dluh Diag Humen, abychom získali zpět Muchovy obrazy.

5. 6. Jidáš prohlásil, že ČR na základě kvót nepřijme už žádné imigranty z Itálie a Řecka. EU má v plánu právě z Itálie nám vnutit tisíce cizáků. Do září máme přijmout 2 600 imigrantů, zatím jich máme údajně jen dvanáct z Řecka. Tak, Milane, a teď tu o Smolíčkovi…

Pokud jde o teroristický útok v Londýně, všimněte si, jak lidé utíkají jako kdyby nešlo vůbec o život, a další se klidně procházejí po chodníku, jako by se nic nedělo. Proč se neobjevil jediný záběr raněného? I policisté a ostatní lidé se chovali nějak nepřirozeně.

V Rusku se koná ekonomické forum. Bylo to v ČT?

25. 5. byla islámská konference na Karlově univerzitě, kde je centrum pražské kavárny. Tam je vychovávána její budoucnost. Karel by plakal… Bude-li Sorosova škola v Praze, budou všichni sluníčkáři, havloidi a kavárna pohromadě. Putin a Donald hájí zájmy svého národa. Čí zájmy hájí česká vláda?

Postupně vychází najevo, jak se Pilný choval v Microsoftu k ostatním. Jeho zaměstnanci mu říkají pan všehoschopný, protože jako každý oligarcha pohrdal obyčejnými lidmi. Neexistuje miliardář, který by nezbohatl podvody a přes mrtvoly. Sám Donald se podřekl: „Kdybyste věděli, jak jsem přišel k první miliardě…“

Soros nebyl v EU jen tak pro parádu. Hned po německých volbách je v plánu masová invaze imigratů do Evropy. K nám to budou desetitisíce cizáků ročně. Je plánován zánik všech republik, proto je nutno zrušit slovo republika. Bude jeden evropský stát jako byla kdysi jedna Říše velkoněmecká. Historie se opakuje, i Ádovi ze začátku tleskali. Během padesáti let má do Evropy přijít 200 milionů imigrantů. Vřele doporučuji si přečíst „Dlouhodobý program ČSSD“ a Torontské protokoly, článek 5.

Někteří pracovníci agentur, které dělají průzkumy, prozradili, že musí zkreslovat údaje.

Na Slovensku chtějí zakázat Kotlebu. Nečeká to i Okamuru?

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "Přísně tajné informace"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Soud žádá důkazy, že Alfons Mucha epopej vlastnil. Vyvezení díla do Asie nic nebrání
http://vool.cz/376Dl

K tomu si přečíst fulforda o situaci v Japonsku, filipínách,….

ps: raději doufat, že tato prognoza se nesplní…..

Nula
Host
v čechách LITHIUM + VODA, na slovensku SILIKÁTY + VODA + DREVO … ale sme dopadli … Nádherný spôsob kolonizovania na vzorci „rozdeľuj a panuj !“ Teraz sa pracuje na démonizácii Severnej Korei /zlato, vanád, titan za biliony dolárov/, Afganistan to isté http://stormcloudsgathering.com/n-korea-afghanistan-rare-earth-metals/ Už sa lobbuje v Južnej Afrike cez terajšieho prezidenta Zumu, ktorý prehlasil, že vyženie všetkých bielych z J.Afriky. Tu sa strategicky bije v dvojútoku/pretože tu lobbuje aj rusko/ na šachovnici – za vystupenie J.A z BRICS a zároveň ide o mega zásoby diamantov, medi, zlata, striebra a hlavne NIKLU – druhe najväčšie ťažisko po rusku. Katar –… Číst vice »
Nula
Host

dnes „odišiel“ ďalší z „kúzelníkov geopolitiky“ Adnan Khashoggi – najväčší obchodník so zbraňami, ktorého denné náklady na vedenie jeho „dôstojného“ života stáli odhadom 250 tis. dolárov…. koľko životov odčaroval za takýto pre neho kúzelný život …hm…?
zdroj: https://www.nytimes.com/2017/06/06/world/middleeast/adnan-khashoggi-dead-saudi-arms-trader.html?smid=tw-nytimes&smtyp=cur

Nula
Host
ešte pridám: sledujte ako dopadne Katar – kedysi velikánsky spojenec USA aj s jej maxi vojenskou základňou ? Dostali totižto 24 hodinové ultimátum od začatia vojenského konfliktu ak nedodržia určité podmienky http://www.zerohedge.com/news/2017-06-06/saudi-arabia-gives-qatar-24-hour-ultimatum-analysts-warn-military-confrontation Tiež je tu double lobby – americko (Saudská Arábia, Egypt, Izrael, Kuvajt…) / ruské( cez Turecko – kontrakt s Katarom z roku 2015 o vojenskej spoločnej obrane http://www.middleeasteye.net/news/turkey-qatar-military-agreement-940298365 , a Irán, ktorý čaká na provokáciu a má fajne z kopca na pošpinovačov islamu wahábistov a sunnitov s ich „výnalezom“ terorizmu ). Spoločný obojstranný záujem – plyn do EU. Veľké vojny z histórie vždy začínali z najmenšieho…. a je… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Nula – nie poškrabkanie, ale dobrá rana do nosa…
Formátuje sa všade na planéte – a dobré veci si musíme strážiť napriek niekoho vlastníckym právam. Mucha stelesňuje pôvab, gracióznosť, harmóniu – všetko dôležité pre vyvážený svet.

Nula
Host
Máš pravdu Maroš. Nepôjde to ani tu. Aj tu je hrozne veľa predsudkov zo starého programovania mysle. Ak by som tu predložil fakta reality a popísal by som ich trebárs mimo etický kódex, neprešlo by to. Ľudia si proste pýtajú trpieť a plakať – o tom je tu program Satankov. On nám nemá ubližovať fyzicky, to má zakázané. Pripraví tu myseľ aby sme sa sami obmedzovali a krútili sa tu dookola v reinkarnačnom procese vymazaním/pomazaním pamäte. To je tá „Červená kabala“, čo sme raz riešili na medzi… Môžem sa len obetovať, ale nemôžem ich ľutovať – je to ich výber… Číst vice »
jirik
Host
jirik

http://www.rukojmi.cz/clanky/4053-lithium-ma-byt-ukradeno-ceskemu-statu-dopis-sobotkovi
Premiérovi Vlády ČR Bohumilu Sobotkovi Na vědomí: Prezidentu ČR Miloši Zemanovi Parlamentu ČR – Senátu i Poslanecké sněmovně V Plzni dne 11.6.2017

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!