V příštím roce plánuje ČSSD přijmout k trvalému pobytu v ČR 160 000 imigrantů

…..a dojde k tomu ještě vůbec? Pravděpodobně mají připravené jiné alternativní scénáře, které se raději lidem neříkají. Však víte, že všemu je vždy úplně jinak….

15:54

Věděli jste to?

V příštím roce plánuje ČSSD přijmout k trvalému pobytu v ČR 160 000 imigrantů. Dle neoficiálního průzkumu na Novinkách má Okamura i Babiš kolem 25%. Je známo, že v oficiálních průzkumech vítězí ten, kdo nejvíc korumpuje /podplatí/ organizace, které dělají předvolební průzkumy. Splnily se snad někdy průzkumy při amerických nebo našich volbách? Kolik měl naposledy Kotleba či Okamura? Pokud by jej skutečně volili všichni jeho příznivci, měl by tolik hlasů, že vítěz by byl donucen přijmout ho do koalice!

Severní Korea má hodně uranu. Zřejmě proto usiluje USA o válku v Koreji.

O vzájemném pohřbu Starostů a Lidovců je zbytečné psát. Lidovci to po volbách svému předsedovi spočítají.

Masakr v Syrii bylo divadlo. Nervový plyn je dusivý s okamžitým ochrnutím. Přesto záchranáři pracovali bez rukavic a ochranného obleku….

Andrej zavádí evidenci neplatičů daní. Dávno je známo, že má „složky“ na všechny politiky. Slovenský soud uvěřil estébákům a ignoroval písemné důkazy z ČR a SR s podpisem Bureše. Důkaz jeho podpisu byl zveřejněn na internetu. Skutečně nejsou tohle všechno praktiky estébáků?

Máme 150 000 bezdomovců, dvě třetiny důchodců žije z minimálního důchodu. Za pouhé tři roky vládnutí Bureše jsme prohlášeni za rozvojový stát. V minulém režimu jsme byli doslova ve všem soběstační. Vzhledem k postupnému rušení farmářských trhů ve všech městech kvůli ETT, zemědělci skončí i s tím, co zatím ještě pěstují. Nevyplatí se jim pěstovat víc než pro vlastní potřebu. Pak teprve lidem dojde, kdo tady skutečně „ojebává“ stát. Ale to už bude pozdě, dluhy budou nesplatitelné, velmi nízký výběr daní a vysoká nezaměstnanost, potravinová závislost na ostatních státech…Co udělal Bureš proti korupci, která je stále stejná, proti zneužívání dávek nebo proti snižování nezaměstnanosti, kterou tímto přímo podporuje?! Co udělal za tři roky proti tomu, že velké firmy kradou ve velkém? Nezaměstnanost zatím roste díky sezoně a konjunktuře, která nebude trvat dlouho. Bude-li po volbách vládnout, pravda vyjde najevo, jak skončí konjuntura. A bude to bolet i burešovy příznivce.

Loni odešlo do ciziny 400 000 000 000 kč , slovy téměř půl bilionu kč. Velmi jednoduchým propočtem, děleno deseti miliony a dvanácti měsíci, každého z nás, včetně novorozenců, vědomě okradl Bureš každý měsíc o 3 300 kč! A to jsem nepočítal další miliardy za Ziskovky, přebujelou a díky vysokým platům úředníků velmi drahou byrokracii, zneužité dávky, předražené a zkorumpované zakázky! Jsme tak bohatý stát, že může každý z nás mít měsíčně nejméně o pět tisíc kč víc. Správným hospodařením jako ve vlastní firmě by stačily jen nepřímé daně, zvýšil by se radikálně výběr daní, a rostly by platy všem a každý by měl práci. Skutečně řídí stát jako svých 600 firem, které prý „založil“? Tolik firem nedokázal založit ani Bata! Opravdu by vedl svou firmu tak, jako řídí tento stát?

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Veď nejako treba minúť tých 512 miliónov pridelených na migrantov, ktoré zožerú eu-mafiánske firmy! O to viac je zaujímavejšia depopulačná agenta, ktorá na jednej časti zemegule má znížiť práve to konzumne náročné biele obyvateľstvo, a nahradiť ho „akože“ konzumne „už nenáročným“ hnedým obyvateľstvom – ktoré migruje do Európy „len“ kvôli „mizerným“ sociálnym dávkam, že? Bielych mužov vykastrujeme spermicidným hliníkom z chemtrals, autistické deti a chorých na Alzheimera humánne utratíme „dobrovoľnou“ eutanáziou… A sexuchtivým beloškám poskytneme čipovú sterilizačnú antikoncepciu – ktorú si tie chudobné hnedé ženy asi „nebudú môcť-musieť“ dovoliť. ??? http://www.nwoo.org/2015/07/23/bill-gates-nasazuje-dalkove-ovladane-cipy-na-sterilizaci-zen/ KORPORÁCIE SA NABALILI – TAKŽE UŽ MÔŽETE SKAPAŤ! Ukážka… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Lidé tleskají Rusku za přístup k nelegálům, iDNES zemi líčí jako zdroj „tisíců džihádistů“ (VIDEO)
http://www.eurasia24.cz/media24/item/2409-lide-tleskaji-rusku-za-pristup-k-nelegalum-idnes-zemi-lici-jako-zdroj-tisicu-dzihadistu-video
Bezmála půldruhého milionu zhlédnutí získalo za čtyři měsíce video televize RT (níže) zachycující v akci příslušníky ruských bezpečnostních složek při razii proti nelegálům v ruském obchodním centru.
(VIDEO U ČLÁNKU)