Pro důležitost znovu o 5G: Siť 5G, co nás čeká a nemine

…..znovu opakuji: lidé musejí mít v této době neustále na paměti síť 5G, která nás má zotročit. Proto rozšiřte mezi co nejvíce lidí a samozřejmě mezi své známé….

14:27

Pokud s tím obyvatelstvo nic neudělá, zničí nás!!!!

Na Zvědavci byl publikován článek Utajená vlastnosť siete 5G, Uvedený článek pojednává o akutním tématu a to o tzv síti 5G, tedy síti páté generace, pokračovatelky to sítě 4G, která ještě ani není plně implementována, většinou je realizována varianta LTE, což se spíše považuje za síť 3,5 generace. Předpokládá se, že sítě 4G a 5G splynou do jedné globální sítě. Článek se ale, a to zcela správně, věnuje zdravotním aspektům a proto technické aspekty nejsou v článku nejdůležitější i když jsou poněkud mylné. Co se týče celosvětové satelitní sítě, která se již začala budovat pomoci 20000 satelitů, ta se sice označuje jako 5G, resp bude její součástí, ale používá frekvence nižší, na vzdálenostech do cca 200 km, což jsou orbity nejnižších satelitů satelitní sítě 5G.

 

ITU předepisuje, aby latence u 5G byla 1ms, ale u satelitní 5G budou odezvy, tedy latence o něco resp dost větší. Tak např při 3G je nutno v pásmu 800MHz mít základní stanici, BS (base station) na vyhovující latentnost ve vzdálenosti menší než cca 28 km. Satelitní TV transpondery vykazují latenci kolem 800 ms, satelity na nízkém orbitě, tedy kolem 200 km, mohou dosahovat latenci kolem 50 ms, což zdaleka nesplňuje parametry pro 5G, ale ne všechny aplikace vyžadují nízkou latenci a proto v mnoha případech bude postačovat i tato vysoká latence. Frekvence v pásmu 800 MHz, které jsou mimořádně žádané a vzácné, si na tuto satelitní síť 5G alokovaly, nebo spíše si pospíšily a rychle ukradly, americké firmy. Není bez zajímavosti, že v minulosti podobný projekt pod názvem Iridium začala realizovat firma Motorola, ale jej nedokončila. Motorola měla často nadčasové projekty, které zkrachovaly právě pro svou nadčasovost. Ještě je třeba připomenout, že družice vysílají signál downlink, tedy z družíc na pozemní účastníky, mobilní zařízeni ale nekomunikují se satelitem přímo nahoru, tedy uplink, protože je to nemožné. Uplink se realizuje pomoci nějakých hubu, které s poměrně velkou anténou sledují satelity a používají velmi rychlý přenosový kanál. Mobilní zařízeni budou komunikovat s pozemními stanicemi BS do sítě 5G a tam budou směrovány na satelity. I v současné době je nabízen internet přes stacionární satelity ale s velkou latencí.

 

Autor v uvedeném článku uvádí, že jeden satelit bude vysílat s výkonem 5 MW, když je satelitů 20 tisíc tak by bylo zapotřebí celkem výkonu 100 GW nebo i vice, jelikož to je výkon vyzářený a účinnost určitě není 100 procent. Jen na porovnáni ČR má k dispozici výkon elektráren cca 8 GW, tedy asi půjde o omyl a jeden satelit bude mít výkon cca 250 W a tedy celkem 20 tisíc satelitů bude mít ten výkon 5 GW. Ten mylný údaj je i v původním zdroji. Výkon 200 W bohatě postačuje na pokrytí signálu ze satelitních stacionárních TV transponderů, tedy jak kterých, ve výšce 36000 km, z výšky 200 km by mělo postačovat pro mobilní zařízení bez speciální antény, taky 200 W. Netvrdím ale, že v budoucnu by nemohli být vypuštěný satelity, které budou pracovat na vyšších frekvencích a s podstatně větším výkonem a s větším počtem a spíš se to dá předpokládat.

Systémy o nízké latenci byly v poslední době realizovány v armádě USA, kde operátor dronu sedící v Pentagonu nebo jinde a popíjející pivo zaměřuje cíl někde v Afghánistánu a musí likvidovat cil se zpožděním menším než cca 20 ms, protože cíl by se za delší dobu posunul, resp mohl posunout mimo zaměřovač a tedy by cíl minul, na zlepšení přesnosti zásahu dronem se používají ještě jiné technologie, jako je predikace směru pohybu, čím požadavky na latenci nemusejí být tak přísné.

 

I když tedy výkon záření satelitní sítě 5G není až tak velký, v případě pozemní realizace 5G je záření, tedy elektromagneticky smog téměř katastrofální. Už na začátku realizace mobilních sítí někdy v 80/90 letech se úplně začaly ignorovat normy ohledně dávek ozáření. Rozsah frekvencí 5G je od 5GHz až po sto GHz, případně ještě více, směrem nahoru nejsou žádné limity, tedy od centimetrových vln až po infračervenou oblast spektra, tedy mikrovlny, které jsou např v centimetrových délkách v mikrovlnce. Tedy naše přírodní prostředí bude zamořeno zářením o šířce větší než 100 GHz, doposud to bylo tak kolem dvou GHz. Navíc, vysílače budou mít o mnoho větší výkon, jelikož útlum v oblasti mikrovln je větší a navíc mají mikrovlny menší penetraci a ohyb. Kromě toho ty BS budou muset být vzhledem na vyšší frekvence každých dvě stě – sto metrů, prý na pouličních svítilnách. I když možná domácí WiFi sítě jako takové zmizí a mohou být instalovány opakovače signálu, bude to slabá náplast na ozáření 5G. Samotné mobilní zařízení, routery apod. budou nejen přijímat ale taky signál šířit. Když si to celé tedy doberu, je mi z toho na nic a není z toho úniku. Kam se podíváte samé antény. Když si to zesumarizujete, tedy dva řády větší šířka pásma, řádově větší výkon a dvakrát vyšší frekvence, tak dávky ozáření jsou cca o čtyři-pět řádu vyšší, než je tomu v současnosti. A nikomu to nevadí, nikdo se nikoho neptá. A proč taky, Velký Bratr se ptát nemusí.

 

 

A ano, ještě ta rychlost, s jakou se to celé realizuje. Síť 5G je realizace Velkého Bratra a proto nic nesmí překážet jeho realizaci. Velký bratr potřebuje přenášet o vás v reálném čase obrovská množství dat a ukládat je v databázových úložištích, tyto technologie již existují, jen ještě není ta síť, ta 5G a proto musí být. A jak bylo konstatováno na jiném místě Orwellův velký bratr se všudy přítomnou obrazovkou je jen slabý odvar toho, co nás čeká…

Zdroj: (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. renata369 napsal:

  keby im to tak „vyssia inteligencia – konstruktivni“ chcela prekazit, ako ich Cern aj atomove pokusy, ked uz ludstvu je to lahostajne a ani nevedia, ze nevedia…

  • Leia napsal:

   pouzivate internet v mobilu ? ano tak ta vyssi iteligence co to ma prekazit jste vy sam tim ze to prestanete pouzivat tak to je nikdo jiny nikoho nezachrani cekate marne jste to vzdy jen vy sam 😉

 2. genius napsal:

  a co se stane s těmi, kteří tento systém nasadí, že by záměrně ničili i sami sebe? nebo budou nosit šungitovou čepici, která je ochrání?

  • tomáš marný napsal:

   Milý „genius“,
   máš mozek? bylo by dobré ho občas používat. Hovořil jsem kdysi s lidmi, techniky, kterým je všechno jedno. Hlavně že dostanou koncem měsíce peníze. Ani nevěří, že by to škodilo, protože by to ani organizace pro dohled škodlivosti EMZ v česku neodsouhlasila. Tak jsou lidé dnes vygumovaní…..
   tm

   • genius napsal:

    Milý Tomáši,
    Já měl na mysli ty architekty, kteří o této genocídě vědí, jak ti se budou bránit vůči 5G? nevím, kdo to je, třeba iluminátí, ještěři 🙂 přece tito lidé nebudou vědomě likvidovat sami sebe a svoje rodiny.

    • tomáš marný napsal:

     Milý genius,
     jak víš, všechno tady řídí (zatím GP=KARDINÁL JUDAS), který se snaží zlikvidovat úplně a totálně lidstvo, jak sám mnohokráte ve videu které jsme kdysi přeložili, řekl. Jsou tři kilometry pod VATIKÁNEM. Jim je jedno, jestli to bude záření z atomových výbuchů nebo z 5G. Protože dnes ví, že vyvolat WWIII je nemožné, podporuje maximálně nyní tuhle kolej…..
     tm
     p.s. bylo by dobré si ho ještě jednou poslechnout….

    • pzv napsal:

     ad „Já měl na mysli ty architekty, kteří o této genocídě vědí, jak ti se budou bránit vůči 5G“

     1) mnohí tvorcovia systému sú bezdetní a v zásade nenávidia celý svet. Je im úplne jedno, že ich to zničí spolu s ostatnými ľuďmi, oni nemajú čo stratiť.

     2) vrcholové elity, ktoré dostatočne dobre poznajú fungovanie technológie budú vedieť, ako sa chrániť (nepovolia stavanie vysielačov v svojom okolí, použijú elektromagnetické tienenie stien domov atď). Svet však riadia psychopati v dôchodkovom veku a tak je pokojne možné, že aj im je to z praktického pohľadu jedno. Hlavne že zlikvidujú spolu so sebou čo najviac „gójov“.

 3. pzv napsal:

  Môže sa hodiť do budúcnosti

  Mikrovlnné zbrane a technológie ovládania mysle. Základný prehľad a fyzikálne princípy účinku
  https://diskuter.wordpress.com/2019/01/31/technologie-ovladania-mysle-zakladny-prehlad-a-fyzikalne-principy-ucinku/

 4. Dastin napsal:

  Jeste ze mam skoro sedesat let. Byt mlady…. tak jak to kdysi zpival Vlasticek Burian ve filmu Anton Spelec ostrostrelec:

  Kdybych se znova narodil, tak bych se zmačkal a zahodil!!!

  Budoucnost v prdeli….

  Dnes jsme meli navstevu, znamou moji zeny, tak jsem delal jako vzdy „skoleni“ a ta slepice rika:….ani mi to nerikej, ani to nechci vedet. Tak jsem ji odpovedel, at si objedna Tatru s piskem a at si zarazi tu blbou hlavu do toho pisku, jako pstros.

 5. Franta napsal:

  Proti tomu vysokému záření by pomohl některý z přístrojů Somavedic. A možná taky trochu orgonit. https://www.somavedic.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..