Pro velkou důležitost a varování všech, opět BLACK GOO. Objevil se nový David Coperfield. Tentokrát v těle ženy. BLACK GOO 4

…..sami se prosím podívejte na níže uvedený film, nemám tolik času na udělání rozboru, ale poprosil jsem alušku a ta ho bude mít zítra hotový. Dnes ho uvedu jenom s krátkým komentem…..

14:27

Stašidelný talent, který lidstvu má co říci a promluvit jim do srdce. Všichni vidí, že žádná ilusionistka to není, ale ovládá díky BLACK GOO, nebo jinému „oleji“ věci, na které normální „věda“ (spíše školská pavěda) nemá vysvětlení.

A důležité upozornění pro všechny diskutující: Nemá pravdu ten, kdo si myslí, že když vypil BLACK GOO, má navždy černé oči. Může se s touto vysokou inteligencí domluvit, aby při normálním životě měl oči třeba modré nebo zelené, ale jen když dělá věci „nadpřirozené“ (má uměle díky BLACK GOO otevřenou šišinku mozkovou) má oči vždy černé. Tak aby nedošlo k omylu…..

Znám jednu dívku ve Francii, (před krátkou dobou se přestěhovala do Švýcarska z následně uvedených důvodů), která také vypila tuhle hmotu a najednou umí veškeré jazyky a nejen ty, ale bojí se co vlastně v budoucnu s ní bude. Neví jak z toho ven, protože nějakým způsobem s hmotou „podepsala smlouvu“. Když si myslela, že lidem pomůže a bude je varovat před neštěstím či nemocemi a bude se jim snažit pomáhat, tak se kvůli pravdě všichni od ní odvrátili a ztratila všechny přátele. Nikdo se nechce s ní stýkat a ani ji potkat. Dokonce i její bývalý milý, vynikají a moc pěkný přítel árijské rasy. Už nyní zaplatila vysokou cenu a chtěla by vše vrátit do původního stavu. Ale nejde to…..

OPĚT VŠECHNY VARUJI PŘED TÍMTO ČERNÝM OLEJEM!!!!!

 

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Liběna napsal:

  Jooo tu znam : )…pred nedavnem jsem se zvladla podivat jen na jedno jeji vystoupeni (ze zvedavosti). Druhe jsem nedokoukala…z duvodu, ze se mi neco takoveho opravdu pricilo.

 2. Maroš napsal:

  Magician Walking through table
  https://www.youtube.com/watch?v=7reQuijbrEw

 3. Sonic napsal:

  Táto dievčinka ma moc nepresvedčila.

 4. Sona napsal:

  Hodne debilni vystoupeni debilizatorka lidske mysli..jak mohla vyhrat?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.