Problémem Hollywoodu č. 1 jsou pedofilové a satanismus, přiznali herci

Hollywood je doslova „pekelným místem“, pokud se jedná o pedofilii a sexuální zneužívání dětí.

Výpovědi několika herců, které odhalí Hollywood jako to, co skutečně je, totiž jedno z mnoha důležitých ohnisek a klíčových bodů pro satanistické zneužívání dětí. Herec Corey Feldman si nebral žádné servítky, když v jednom rozhovoru řekl:

„Problémem č. 1 v Hollywoodu vždy byla, je a bude i v budoucnu: pedofilie. To je ten největší problém pro děti v tomto průmyslu. (…) To je to největší tajemství. (…) Byl jsem jimi doslova obklopen, když mi bylo 14 let.“ Teprve když byl starší, pochopil, kdo jsou a co skutečně chtějí. Byli podle jeho slov všude, jako „supi“. Feldman řekl, že on a jeho nejlepší přítel a dětský herecký kolega Corey Haim byli zneužíváni. Toto trauma nakonec přispělo ke smrti Corey Haima, jemuž bylo pouze 38 let, na následky zneužívání drog v roce 2010. Konzumací drog se Haim pokoušel vypořádat se svými „démony“, kteří byli následkem jeho zneužívání.

 

 

 

Haim sám svému příteli důvěrně sdělil, že jej v roce 1986 při natáčení filmu „Lucas“ na scéně jeden dospělý přesvědčil o tom, že je „zcela normální v tomto byznysu, že starší muži mají sexuální vztahy s chlapci. To prý dělají všichni.“ Poté odešli nezletilý Haim a tento starší muž společně na odlehlé místo mezi dvěma přívěsy, kde dospělý vykonal sexuální akty.

Známý herec Elijah Wood („Pán prstenů“) popsal v roce 2016 největší problém Hollywoodu následujícími slovy:

„Zcela jasně se v Hollywoodu dělo něco velkého. Všechno bylo organizováno. V tomto průmyslu je mnoho jedovatých zmijí. Lidí, kteří mají v hlavě jenom svoje vlastní zájmy. Co si můžete představit, to se tam podle všeho již někdy stalo.“

Hollywood – Insider: drogy, orgie, obětování dětí a pedofilie

Insider Jon Robberson z hagmannreport.com se v hollywoodském byznysu pohyboval 16 let. Spolupracoval kromě jiného na projektech, za nimiž stála velká jména, jako například Steven Spielberg, Jerry Bruckheimer nebo J. J. Abrams. V jednom rozhovoru odhalil kromě jiného následující temná pozadí:

„Mnohé z toho, co se dnes v Hollywoodu dělá, je možno popsat jako satanistické, však to skutečně také pochází z druidského zaklínání, druidského čarodějnictví, uctívání Gaie, což všechno vzniklo v devátém a desátém století v Anglii. Stopy předtím vedly přes kabalistické čarodějnictví a židovský mysticismus až k tomu, co se odehrávalo v antickém Babylónu. (…) Existuje přímá historická linie z doby, kdy Babyloňané v chrámu na vrcholu věže obětovali děti pro Molocha.

 

 

 

Kult obětování dětí a „Pizzagate“

Zajímavá je výpověď Robbersona, podle níž tento hrůzný obětní kult sahá až nazpět do Babylónu a k oné čtyřhlavé démonické bytosti z Bible, „Molochovi“, jemuž byly během ohňového rituálu obětovány děti. V této souvislosti stojí za to se zmínit i o skrze Wikileaks zveřejněných e-mailech z okolí Hillary Clintonové a Johna Podesta, ve kterých je přece též zmiňována oběť „Molochovi.“ V tomto e-mailu s číslem Wikileaks 14333 od domnělého Lewise Amselema, jenž byl převeden přes Cheryl Millsovou (poradkyni Hillary Clintonové) ke Clintonové, psal Anselem: „I will be sacrificing a chicken in the backyard to Moloch.“ Česky: „Budu obětovat na dvorku kuře Molochovi.“

přeložila Andrea | zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Dracon napsal:

  Draco-reptiliánská hybridní klasika- nic nového pod sluncem – my jsme jejich lovná zvěř, oni lovci.
  Oni takto přirozeeně fungují a jejich vnímání je už takové.
  Nemají srdeční čakru, jsou bezcitní.
  Je to hra o energii-vyvolat strach a utrpení a z něho sát sílu.

  • Roman napsal:

   Stačilo by dať dohromady pár „ostrých chlapov“ (bývalých vojakov) -dobre ich zaplatiť,a začať tých Hajzlov od vrchu po jednom likvidovať ( „obetovať ich molochovi“) A za chvíľku by bol „Klid po pěšině“…!! 8-))
   .

  • acidjoe napsal:

   Zároveň ovšem nemají onu Prajiskru, tedy se znovu neinkarnují, nejsou věční, jsou jen dlouhověcí. To je jejich nemesis..

  • Aleš K napsal:

   Tak a jak se My chováme ke zvířatům???? Jak my se chováme ke slabším, tak se silnější chovají k nám!!! Co byste chtěli víc féér. Probuďte se, děláme si to sami!!!!!!!

 2. Ctenar napsal:

  Nic nového pod sluncem. Věci staré X let. (minimálně 30 let) Znovu vytažené a znovu bez nějaké odezvy. Všichni o tom víme roky, ale stejně se to nechává tak… Jo kapitalistický způsob života je přece bezva…tak si to užívejme, a když už to podporujeme ať třeba jen sledováním jejich filmů, nákupem upomínkových předmětů a pod., tak alespoň držme hubu a krok, jinak jsem daleko větší alibisti a morálně upadlejší, než oni…

  • acidjoe napsal:

   A co se dá proti tomu dělat? Běžte mezi lidi a všem říkejte, že Hollywood je prosycen pedofily a provozují se tam satanistické rituály a že je to součástí reptiliánské agendy. Pokud budete hodně aktivní, skončíte na psychiatrii, to Vám garantuju.

   Např. moje žena tomuhle prostě nevěří, je to pro ni tak šokující, že její mysl tomu odmítá uvěřit a přijmout to jako fakt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..