Proč je česko-slovenské zemědělství a společnost roztříštěna a v troskách?

Po privatizačním puči disidentů a komunistických přeběhlíků byl první útok veden na zemědělství, potravinovou soběstačnost a informační bezpečnost, když byly rozbíjeny funkční družstva, státní statky a nejlepší federální vysílací frekvence F1 předána bezúplatně komerční fake news žumpě jménem Nova. Proč?

 

 

Na to už věda experimentálně dávno odpověděla, ale lidem se výsledky pokusů tají, zjistil matrix. Experiment byl realizován prostřednictvím tzv. hybridních semen rostlin. Semena byla rozdělena do tří skupin za přísně kontrolovaných podmínek. U první skupiny byly rostliny opylovány pokaždé jinou skupinou včel. Poté byla každá jedna rostlina oddělena od druhé. Jakmile vysemenila, byla semena zaseta a celý cyklus se za stejných podmínek opakoval.
U druhé skupiny semen experiment probíhal obdobně, pouze s tím rozdílem, že opylené rostliny nebyly od sebe odděleny, ale byly pohromadě, takže tvořily sourodou skupinu, s jakými se můžeme setkat v klasické přírodě.
U třetí skupiny tomu bylo také tak, ale navíc každou generaci nových rostlin vyklíčených ze semen opatřených předchozí generací vždy opylovala jedna a ta samá skupina včel. Během tohoto samo o sobě nesmírně zajímavého experimentu se zjistilo, že další a další generace rostlinek u třetí skupiny klíčí podstatně rychleji, ale nejen to, zjistilo se, že každá následná generace má podstatně lépe vyvinutý imunitní systém, je přizpůsobivější vnějším vlivům a výrazně vzrostl objem užitečných živin v těle takové rostliny.
U druhé skupiny byl tento jev sledován také, ale asi 15x pomaleji, a u první skupiny žádné změny podobného typu u následujících generací patrné nebyly. Ovšem nejvíce fascinující na celé věci byl fakt, že nakonec bylo všem zainteresovaným vědcům, a to včetně Ruperta Sheldraka, důrazně doporučeno, aby o těchto závěrech vůbec nereferovali směrem k veřejnosti. K tomu, předpokládám, není vůbec co dodat.
Tato reakce je o to podivnější, když si uvědomíme, že Rupert Sheldrake se svými kolegy postupoval zcela v souladu s vědeckými metodami, nehledě na to, že výše uvedený překvapující výsledek byl opakovaně ověřen s naprosto stejným efektem.
Takže, jak vidno, nejde tu už pouze o ověřitelnost výsledků, ale principiálně řečeno, o nebezpečí nabourání zažitého světonázoru, který by se v opačném případě musel měnit a vzhledem k reálnému dominovému efektu by si nikdo ani netroufal odhadnout, kde by to nakonec skončilo. Taková je realita, kterou bude nejprve nutné změnit, abychom se jako lidstvo mohli posunout v těch nejzásadnějších otázkách o kus dopředu.
V roce 1996 například probíhal za účasti dr. Ruperta Sheldraka ve Velké Británii televizní test, kterého se zúčastnilo asi 2 miliony diváků. Součástí tohoto testu byl obrázek obsahující v sobě další skrytý obrazec. Jinými slovy, v jedné chvíli se dívalo na testovaný obrázek 2 miliony lidských vědomí.
Všichni tito lidé prostřednictvím předem připravené technologické metody dali redakci vědět, jak vypadá skrytý obrázek. Tím se nejen zjistil jeho tvar, ale také i přibližná doba, za kterou si divák byl tvarem skrytého obrázku jist.
Ovšem ještě před tím, než se tento rozsáhlý experiment rozběhl na televizních obrazovkách, bylo naprosto stejnému testu vystaveno 2 miliony jiných účastníků, kteří však byli rozděleni do skupin po 1000 respondentech. Obrázek byl ukázán každé takové skupině zvlášť a v jiném čase. Nakonec došlo k celkovému vyhodnocení, které přineslo zcela šokující výsledek.
U těch účastníků, kteří byli rozděleni do skupin po 1000 respondentech, určilo správný tvar skrytého obrazce přesně 1,17%. Kdežto v případě, kdy najednou (tedy v jedné době) mělo možnost vidět obrázek se skrytým obrazcem 2 miliony respondentů, určilo správně skrytý obrazec neuvěřitelných 76% zainteresovaných. Tento projekt byl ještě několikrát opakován s prakticky stejným výsledkem.
Odhalil neuvěřitelný kreativní potenciál kolektivní mysli lidské bytosti. V terminologii výzkumníka dr. Ruperta Sheldraka bychom řekli, že byla opětovně prokázána síla tajemného morfogenetického pole – tentokrát přímo v prostředí lidského vědomí.
Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KCSMarošjirikJarek*Liběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Bary
Host
Bary

Buď je první odstavec odjinud a zbytek také něco jiného, nebo jsem jeliman, který nic nechápe

Jarek*
Host
Jarek*

Druhá varianta je správně.

Liběna
Host
Liběna
Maroš
Host
Maroš

„Takže, jak vidno, nejde tu už pouze o ověřitelnost výsledků, ale principiálně řečeno, o nebezpečí nabourání zažitého světonázoru, který by se v opačném případě musel měnit a vzhledem k reálnému dominovému efektu by si nikdo ani netroufal odhadnout, kde by to nakonec skončilo.“ – PRESNE TAK! Noosféra – informačné pole – má svoj vlastný život, a ten reaguje na – UNIVERZÁLNU PRAVDU!!! Teda – nie je náhoda, že čánok tu – má súvislosť s článkom inde – tá univerzálna pravda je top energia, ktoré sa skrátky vždy nejakým spôsobom prehrabe na povrch! O čom točím? Článok na idnes.cz – hlavne… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Může se stát, že omezíme i odběr vody na pití, říká ministr Brabec 2. srpna 2018 19:52 Může se stát, že by došla voda? Katastrofické sucho, že by i velká města přišla o vodu, to zatím na obzoru není. Velké přehrady zatím mají dostatek pitné vody i na několik let dopředu. Ale musíme se připravit na situaci – a ta už dneska reálně je – kdy stovky tisíc lidí po republice, hlavně v těch menších obcích, mají v letních měsících velký problém s vodou. Je to proto, že jsou zásobovány z menších a méně vydatných zdrojů. Proto připravujeme novou legislativu.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Cena cukru ve světě během posledních tří let klesla na rekordní minimum. Odborníci spojují takovou situaci s přebytkem produkce na globálním trhu. Pokles kvót suroviny snižuje rentabilitu výrobců a už způsobil vlnu bankrotů a uzavření závodů po celém světě.

Nicméně podle hodnocení analytiků trhu bude mít tento trend pozitivní dopad na spotřebitele, jelikož může vést ke zlevnění cukrářských výrobků.
https://cz.sputniknews.com/svet/201808057840600-Svet-ceny-cukr/
—-
Připomenulo mi to české cukrovarnictví…….

Maroš
Host
Maroš

jirik – treba si naštudovať klasické operácie Sorosa! Pokiaľ sa rozhodne so svojimi miliardami ovládnuť orčité odvetvie v konkrétnej krajine – v ktorej mu to skorumpovaní politici dovolia – vždy to začína jeho investíciami – čím ako väčšinový vlastník získa prevahu v menežmente, druhá fáza je riadenie smerom k úpadku – ceny aj tých jeho akciíí začnú klesať – čo je v poriadku, pretože v tretej fáze ich skúpi, takže takto ovládne celé odvetvie. A potom nastúpi 4. fáza – vydieranie štátu závisého na tomto odvetví – na produkcii cukru stoja a padajú celé regióny – v Austrálii napríklad, takže… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Proč je česko-slovenské zemědělství a společnost roztříštěna a v troskách? – pretože si treba ujasniť – že napriek všeobecným snahám o spriemyseľňovanie /= „civilizačný pokrok“/, vrátane boľševického a teraz korporátnych snáh o spriemyselnenie tradičného vyváženého poľnohospodárstva – sme – celé ľudstvo – POĽNOHOSPODÁRSKA CIVILIZÁCIA!!! Naša tradičná kultúra, kultúra našej krajiny – je poľnohospodárska! Aj keď bude 80% ľudí žiť v mestách – bez poľnohospodárstva neprežijeme! Ergo! Všetko drží v rukách – akože v rukách drží status quo ŠTÁTU-KRAJINY NEKRVAVOU CESTOU – REZORT KULTÚRY! – nie rezort hospodárstva, nie rezort pôdohospodárstva! Pretože – toto si zapamätajte – KULTÚRA JE PROSTREDIE VYTVORENÉ… Číst vice »

KCS
Host
KCS

Maroš, máte naprostú pravdu. Dnes už nikdo nevie odchovať pomaly ani svojho psíka (a to preto, že maso, ktoré mu dáva, je jedovaté kvoli chémii, ktorú obsahuje – ATB, hormony, masokonstnú múčku – kanibalizmus – kedy napríklad nebohé kravičky jedia svoj druh). Vymyká sa to z rúk. A mám veľké podozrenie, že to sucho je sposobené Čínou, ktorá – podľa všetkého – v anonymite spustila tento svoj ozrutný a zlovestný projekt s nedoziernymi škodami, ktoré prinesú zdražovanie, hladomor a boj o vodu a potraviny… https://tadesco.cz/cina-planuje-experiment-s-najvacsimi-umelymi-dazdami-v-historii/ Tu sa síce píše: „PLÁNUJE“, ale podľa všetkého to neplatí, ale malo by byť napísané… Číst vice »