Proč je česko-slovenské zemědělství a společnost roztříštěna a v troskách?

Po privatizačním puči disidentů a komunistických přeběhlíků byl první útok veden na zemědělství, potravinovou soběstačnost a informační bezpečnost, když byly rozbíjeny funkční družstva, státní statky a nejlepší federální vysílací frekvence F1 předána bezúplatně komerční fake news žumpě jménem Nova. Proč?

 

 

Na to už věda experimentálně dávno odpověděla, ale lidem se výsledky pokusů tají, zjistil matrix. Experiment byl realizován prostřednictvím tzv. hybridních semen rostlin. Semena byla rozdělena do tří skupin za přísně kontrolovaných podmínek. U první skupiny byly rostliny opylovány pokaždé jinou skupinou včel. Poté byla každá jedna rostlina oddělena od druhé. Jakmile vysemenila, byla semena zaseta a celý cyklus se za stejných podmínek opakoval.
U druhé skupiny semen experiment probíhal obdobně, pouze s tím rozdílem, že opylené rostliny nebyly od sebe odděleny, ale byly pohromadě, takže tvořily sourodou skupinu, s jakými se můžeme setkat v klasické přírodě.
U třetí skupiny tomu bylo také tak, ale navíc každou generaci nových rostlin vyklíčených ze semen opatřených předchozí generací vždy opylovala jedna a ta samá skupina včel. Během tohoto samo o sobě nesmírně zajímavého experimentu se zjistilo, že další a další generace rostlinek u třetí skupiny klíčí podstatně rychleji, ale nejen to, zjistilo se, že každá následná generace má podstatně lépe vyvinutý imunitní systém, je přizpůsobivější vnějším vlivům a výrazně vzrostl objem užitečných živin v těle takové rostliny.
U druhé skupiny byl tento jev sledován také, ale asi 15x pomaleji, a u první skupiny žádné změny podobného typu u následujících generací patrné nebyly. Ovšem nejvíce fascinující na celé věci byl fakt, že nakonec bylo všem zainteresovaným vědcům, a to včetně Ruperta Sheldraka, důrazně doporučeno, aby o těchto závěrech vůbec nereferovali směrem k veřejnosti. K tomu, předpokládám, není vůbec co dodat.
Tato reakce je o to podivnější, když si uvědomíme, že Rupert Sheldrake se svými kolegy postupoval zcela v souladu s vědeckými metodami, nehledě na to, že výše uvedený překvapující výsledek byl opakovaně ověřen s naprosto stejným efektem.
Takže, jak vidno, nejde tu už pouze o ověřitelnost výsledků, ale principiálně řečeno, o nebezpečí nabourání zažitého světonázoru, který by se v opačném případě musel měnit a vzhledem k reálnému dominovému efektu by si nikdo ani netroufal odhadnout, kde by to nakonec skončilo. Taková je realita, kterou bude nejprve nutné změnit, abychom se jako lidstvo mohli posunout v těch nejzásadnějších otázkách o kus dopředu.
V roce 1996 například probíhal za účasti dr. Ruperta Sheldraka ve Velké Británii televizní test, kterého se zúčastnilo asi 2 miliony diváků. Součástí tohoto testu byl obrázek obsahující v sobě další skrytý obrazec. Jinými slovy, v jedné chvíli se dívalo na testovaný obrázek 2 miliony lidských vědomí.
Všichni tito lidé prostřednictvím předem připravené technologické metody dali redakci vědět, jak vypadá skrytý obrázek. Tím se nejen zjistil jeho tvar, ale také i přibližná doba, za kterou si divák byl tvarem skrytého obrázku jist.
Ovšem ještě před tím, než se tento rozsáhlý experiment rozběhl na televizních obrazovkách, bylo naprosto stejnému testu vystaveno 2 miliony jiných účastníků, kteří však byli rozděleni do skupin po 1000 respondentech. Obrázek byl ukázán každé takové skupině zvlášť a v jiném čase. Nakonec došlo k celkovému vyhodnocení, které přineslo zcela šokující výsledek.
U těch účastníků, kteří byli rozděleni do skupin po 1000 respondentech, určilo správný tvar skrytého obrazce přesně 1,17%. Kdežto v případě, kdy najednou (tedy v jedné době) mělo možnost vidět obrázek se skrytým obrazcem 2 miliony respondentů, určilo správně skrytý obrazec neuvěřitelných 76% zainteresovaných. Tento projekt byl ještě několikrát opakován s prakticky stejným výsledkem.
Odhalil neuvěřitelný kreativní potenciál kolektivní mysli lidské bytosti. V terminologii výzkumníka dr. Ruperta Sheldraka bychom řekli, že byla opětovně prokázána síla tajemného morfogenetického pole – tentokrát přímo v prostředí lidského vědomí.
Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Bary napsal:

  Buď je první odstavec odjinud a zbytek také něco jiného, nebo jsem jeliman, který nic nechápe

 2. Maroš napsal:

  „Takže, jak vidno, nejde tu už pouze o ověřitelnost výsledků, ale principiálně řečeno, o nebezpečí nabourání zažitého světonázoru, který by se v opačném případě musel měnit a vzhledem k reálnému dominovému efektu by si nikdo ani netroufal odhadnout, kde by to nakonec skončilo.“ – PRESNE TAK!

  Noosféra – informačné pole – má svoj vlastný život, a ten reaguje na – UNIVERZÁLNU PRAVDU!!! Teda – nie je náhoda, že čánok tu – má súvislosť s článkom inde – tá univerzálna pravda je top energia, ktoré sa skrátky vždy nejakým spôsobom prehrabe na povrch! O čom točím?

  Článok na idnes.cz – hlavne ide o video s profesorom bioklimatológie, ktorý sa poriadne zamotáva do globálnej tézy o oteplení – a zároveň priznáva „farbu“ o kľúčovom momente – ktorý to všetko môže dať do rovnováhy – o vode! Ale! ALE!!! – pán profesor ani za boha neprizná, že TÚ VODU – ktorú tak veľmi potrebujeme – v skutočnosti denno denne regulujú stovky lietadiel chemtral! A chemtrails vrstvy NEDOVOLIA, aby voda s energiou, ktorá stúpa hore – typické zrážkové CUMULUS oblaky – vystúpili až tak vysoko, aby sa v nich vďaka chladu vytvorili kondenzné jadrá zrážok a táto voda prirodzene spadla dole!

  Ešte raz – základným stavebným kameňom rastlín je cukor, ktorý vzniká pri fotosyntéze VODY a CO2!!! Ak teda pán profesor bioklimatológie hovorí, že ľudstvo produkuje nadmieru CO2 – možno hovorí pravdu – a zároveň hovorí pravdu, že rastliny potrebujú pre svoju existenciu aj vodu! Potiaľ by to bolo OK – ale OK už nie je to, keď MLADÝ VYMENOVANÝ PÁN PROFESOR – účelovo mlčí o GEOINŽINIERSTVE! O chemtrails a o HAARP! Fakt tento človek nepozerá na oblohu nad sebou?! Panebože! – takýto /karierne/ kúpení vedci sú tou najväčšou pohromou pre ľudstvo! Toto sú naši tichí vrahovia!
  Pozrieť „múdre“ zavádzajúce video tu!
  https://bydleni.idnes.cz/horko-ve-meste-sklenene-budovy-popinava-zelen-f42-/architektura.aspx?c=A180802_105520_architektura_rez

 3. jirik napsal:

  Může se stát, že omezíme i odběr vody na pití, říká ministr Brabec
  2. srpna 2018 19:52
  Může se stát, že by došla voda?
  Katastrofické sucho, že by i velká města přišla o vodu, to zatím na obzoru není. Velké přehrady zatím mají dostatek pitné vody i na několik let dopředu. Ale musíme se připravit na situaci – a ta už dneska reálně je – kdy stovky tisíc lidí po republice, hlavně v těch menších obcích, mají v letních měsících velký problém s vodou. Je to proto, že jsou zásobovány z menších a méně vydatných zdrojů. Proto připravujeme novou legislativu.

  O co v ní jde?
  Dnes máme ve vodním zákoně velmi dobře zpracováno, jak reagují jednotlivé složky v případě povodní, ale v případě sucha nic. Právě proto s ministerstvem zemědělství připravujeme velkou novelu vodního zákona, která bude naprosto zásadní. Bude obsahovat nové paragrafy týkající se sucha. Přesně určí, co dělat na obecní, krajské i národní úrovni. Cílem vždycky bude zajistit pitnou vodu pro domácnosti. Takže ve chvíli, kdy meteorologové vydají výstrahu, že hrozí nedostatek vody, sejde se krajská komise a bude vyhodnocovat, jestli je potřeba omezit odběry vody. Logicky se omezí nejdříve zalévání nebo napouštění bazénů, to znamená užívání pitné vody jako vody užitkové. Pak to postupně může dojít až do úrovně omezení odběrů vody na pití. To je katastrofická situace, ale musíme být na ni připraveni i legislativně, i když voda na příděl zní hrozivě.

  Kdy by tato opatření měla platit?
  Pravděpodobně někdy od roku 2020. Příští rok k tomu očekávám velkou debatu v parlamentu.

  A může kvůli tomu podražit voda?
  Kdybychom zdražili vodu, co bychom tím získali? Že by si bohatí klidně napouštěli bazény, protože si to mohou dovolit, zatímco ti chudší by na to dopláceli? Ne, nechceme zdražit vodu. Naopak se ji snažíme zlevnit třeba tím, že bude nově v nižší sazbě DPH. Tím se voda někde zlevní, někde vzniknou nově prostředky na obnovu vodohospodářské infrastruktury, která je zanedbaná. V Česku se pořád ztrácí v trubkách až dvacet procent vody a na to doplácí domácnosti. Problém vznikl v devadesátých letech, kdy se obce zbavily provozování infrastruktury. Uzavřely nevýhodné smlouvy na mnoho let dopředu. Výnosy z ceny vody šly do mateřských společností provozovatelů většinou v zahraničí a doma nebylo z čeho investovat do obnovy trubek.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/brabec-rozhovor-sucho-hospodareni-s-vodou-pole-sady-ministerstvo-zivotniho-prostredi-g57-/domaci.aspx?c=A180802_093844_domaci_lre

 4. jirik napsal:

  Cena cukru ve světě během posledních tří let klesla na rekordní minimum. Odborníci spojují takovou situaci s přebytkem produkce na globálním trhu. Pokles kvót suroviny snižuje rentabilitu výrobců a už způsobil vlnu bankrotů a uzavření závodů po celém světě.

  Nicméně podle hodnocení analytiků trhu bude mít tento trend pozitivní dopad na spotřebitele, jelikož může vést ke zlevnění cukrářských výrobků.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201808057840600-Svet-ceny-cukr/
  —-
  Připomenulo mi to české cukrovarnictví…….

  • Maroš napsal:

   jirik – treba si naštudovať klasické operácie Sorosa! Pokiaľ sa rozhodne so svojimi miliardami ovládnuť orčité odvetvie v konkrétnej krajine – v ktorej mu to skorumpovaní politici dovolia – vždy to začína jeho investíciami – čím ako väčšinový vlastník získa prevahu v menežmente, druhá fáza je riadenie smerom k úpadku – ceny aj tých jeho akciíí začnú klesať – čo je v poriadku, pretože v tretej fáze ich skúpi, takže takto ovládne celé odvetvie. A potom nastúpi 4. fáza – vydieranie štátu závisého na tomto odvetví – na produkcii cukru stoja a padajú celé regióny – v Austrálii napríklad, takže takýto prudký pokles cien cukru URČITE NIEKDE LIKVIDUJE PRODUCENTOV CUKRU! U nás takto ovládla cukrovarníctvo americká korporácia Sugar, čo malo za následok likvidáciu pestovania HNOJENEJ CUKROVEJ REPY – čo malo za následok zníženie kvality pôdy, zníženie stavu dojníc a iné negatívne súvislosti so striedaním pre pôdu vhodných plodín.

   Proč je česko-slovenské zemědělství a společnost roztříštěna a v troskách? – pretože si treba ujasniť – že napriek všeobecným snahám o spriemyseľňovanie /= „civilizačný pokrok“/, vrátane boľševického a teraz korporátnych snáh o spriemyselnenie tradičného vyváženého poľnohospodárstva – sme – celé ľudstvo – POĽNOHOSPODÁRSKA CIVILIZÁCIA!!! Naša tradičná kultúra, kultúra našej krajiny – je poľnohospodárska! Aj keď bude 80% ľudí žiť v mestách – bez poľnohospodárstva neprežijeme! Ergo!

   Všetko drží v rukách – akože v rukách drží status quo ŠTÁTU-KRAJINY NEKRVAVOU CESTOU – REZORT KULTÚRY! – nie rezort hospodárstva, nie rezort pôdohospodárstva! Pretože – toto si zapamätajte – KULTÚRA JE PROSTREDIE VYTVORENÉ ČLOVEKOM!
   jJe to prostredie vytváranej krajiny, prostredie bývania, prostredie zvyklostí, prostredie vzťahov, prostredie zákonov, prostredie organizácie!
   A stále platí, že kultúru si nosí každý v sebe a so sebou – stačí len porovnať našich prišelcov z mesta na dedinu a potom ich vytvárané prostredie betónu! Aký je to veľký rozdiel – čo dokáže porobiť mestský človek v prírodnom prostredí! a teraz čo imigranti – bordelári a národy púšte! Veď kto vytvára celú tú imigračnú informačnú stratégiu?! Médiá, umelci, školstvo, jednotlivci – a to je – REZORT KULTÚRY! A ten, pokiaľ bude namiesto tradičnej oslavy úrody – DOŽINIEK – radšej organizovať „tradičné“ Pride Parade pochody LGBT komunity – no tak krajina bude vyzerať podľa takéhoto dekadentného riadenia kultúry!

   V KAŽDOM Z NÁS JE REZORT KULTÚRY – nech teda koná KAŽDÝ podľa svojho vnútra, svedomia, vyspelosti, znalostí! Nesmieme dovoliť nechať seba a svoju krajinu riadiť sionistami v rezorte kultúry! Toto je naša krajina!

 5. Maroš napsal:

  Proč je česko-slovenské zemědělství a společnost roztříštěna a v troskách? – pretože si treba ujasniť – že napriek všeobecným snahám o spriemyseľňovanie /= „civilizačný pokrok“/, vrátane boľševického a teraz korporátnych snáh o spriemyselnenie tradičného vyváženého poľnohospodárstva – sme – celé ľudstvo – POĽNOHOSPODÁRSKA CIVILIZÁCIA!!! Naša tradičná kultúra, kultúra našej krajiny – je poľnohospodárska! Aj keď bude 80% ľudí žiť v mestách – bez poľnohospodárstva neprežijeme! Ergo!

  Všetko drží v rukách – akože v rukách drží status quo ŠTÁTU-KRAJINY NEKRVAVOU CESTOU – REZORT KULTÚRY! – nie rezort hospodárstva, nie rezort pôdohospodárstva! Pretože – toto si zapamätajte – KULTÚRA JE PROSTREDIE VYTVORENÉ ČLOVEKOM!
  jJe to prostredie vytváranej krajiny, prostredie bývania, prostredie zvyklostí, prostredie vzťahov, prostredie zákonov, prostredie organizácie!
  A stále platí, že kultúru si nosí každý v sebe a so sebou – stačí len porovnať našich prišelcov z mesta na dedinu a potom ich vytvárané prostredie betónu! Aký je to veľký rozdiel – čo dokáže porobiť mestský človek v prírodnom prostredí! a teraz čo imigranti – bordelári a národy púšte! Veď kto vytvára celú tú imigračnú informačnú stratégiu?! Médiá, umelci, školstvo, jednotlivci – a to je – REZORT KULTÚRY! A ten, pokiaľ bude namiesto tradičnej oslavy úrody – DOŽINIEK – radšej organizovať „tradičné“ Pride Parade pochody LGBT komunity – no tak krajina bude vyzerať podľa takéhoto dekadentného riadenia kultúry!

  V KAŽDOM Z NÁS JE REZORT KULTÚRY – nech teda koná KAŽDÝ podľa svojho vnútra, svedomia, vyspelosti, znalostí! Nesmieme dovoliť nechať seba a svoju krajinu riadiť sionistami v rezorte kultúry! Toto je naša krajina!

  Zoberte si príklad z TOP poľnohospodárskej krajiny – z Holandska. Neriešme jeho bývalú koloniálnu politiku KORUNY – bavme sa o ľuďoch v zázemí – ktorí vyrvali moru kus zeme, aby na ňom mohli hospodáriť! Dnes im vlastná krajina „nemá“ patriť. Prečo? LEBO VIETOR – symbol slobody príliš ovládol krajinu – slobodami, reformáciami až napokon drogami, úchylákmi, zločincami – a dnes sa o „nadvodné“ udržiavanie krajiny stará minimum ľudí. Kráľovná Beatrix má viac starostí so svojou budúcou pozíciou v NWO.
  https://cestovani.idnes.cz/amsterdam-turiste-kriminalita-red-light-district-fvk-/kolem-sveta.aspx?c=A180731_417747_kolem-sveta_hig
  – – –
  Otázka pre vás všetkých – na zamyslenie – prečo len 2 živočíšne druhy na Zemi – človek „nadzemný“ a morské prasiatko, si nedokážu vyrobiť v organizme vlastný vitamín C, bez ktorého ochorieme a umrieme – na kurdeje /skorbut/, ale i na rakovinu?!
  Kto z týchto dvoch – človek, alebo morča – je takto GENETICKY ZADEFINOVANÝ AKO /závislý/ ZÁHRADNÍK PLANÉTY?! Táto poľnohospodárska civilizácia-kultúra, je priamo zadefinovaná v našich génoch! To morča nám má nakoniec poslúžiť na odhalenie celej záhady – až budeme po globálnej katastrofe znovu potrebovať prežiť pod zemou – ako v minulosti podzemní Agharťania!
  Čo všetko potrebuje moje morča?
  https://www.youtube.com/watch?v=hLE_SS2BfkI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.