Proč média pečlivě utajují genocidu bílých farmářů v Jihoafrické republice?

Ticho médií o několik let probíhající brutální genocidě bílých zemědělců v Jižní Africe je ohlušující. Donekonečna vám budou ukazovat (p.př.: uměle naaranžované) obrázky mrtvého malého chlapce na pláži, aby vás manipulovali k přijímaní ekonomických migrantů do našich zemí, ale proč nebyly podobné zprávy o Jihoafrické republice? Proč nejsou vyvražďovaní bílí farmáři vyhlášeni na Západě politickými uprchlíky s automaticky uděleným azylem?

 

 

Pokud by většina bělošských národů doslova masakrovala černošskou menšinu se statistickým průměrem vražd vyšší než je v Somálsku, nemyslíte si, že masmédia by měly stálé pokrytí zpravodajstvím a příběhy o probíhající genocidě?

Myslel jsem si, že podle levičáků je rasismus nejhorší možný zločin. Proč se v západních médiích ignoruje tento odporný rasismus provázený brutálním násilím a vraždami proti bílým zemědělcům?

Sdílejte, prosím, že v Jihoafrické republice probíhá genocida bílých.

Musíme dát azyl právě těmto bílým zemědělcům, kteří jsou produktivní, tvrdě pracující, pracovití, Evropané, kteří ztrácejí svou domovinu.

přeložil Pedro | zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. žid napsal:

  Jedině mrtvý negr je dobrý negr.Avšak genocida bílých lidí je v plné míře řízena,organizována a podporována židy.Žid je největší nepřítel bílého tvůrčího člověka.

 2. lada napsal:

  Na tyto chudáky by se měla zaměřit Šojdrová a netahat k nám tzv. sirotky ze Sýrie.

 3. Valdo napsal:

  Ten kto mlčí, je rovnako zodpovedný ako ten, kto vraždí. Preto je potrebné sa ozývať všade, kde sa dá! Vždy existovala bitka medzi temnotou a svetlom. A každý si vyberá len jednu stranu.
  V jednote je sila! To heslo ste mali pred očami dlhé roky na jedných novinách. Nebolo to ale heslo komunistov. Bolo to heslo tých, čo sa dlhé stáročia pomaly a osvedčeným spôsobom dostávajú k absolútnej moci pomocou už dávno osvedčených satanských praktík aj na iných planétach. Ostáva po nich len nekonečné nešťastie, zotročené národy a zničené planéty. Nedovoľme týmto bezcitným barbarom s odstráneným génom citu aby dokončili dielo absolútneho zničenia tejto planéty a všetkým národom na nej.! My všetci od svetelného stvoriteľa sme jeden: to si pamätajme! Bez rozdielu farby pleti!

  • Tauri napsal:

   Světlo nepotřebuje bojovat..to jen tma bojuje…
   Zkrátka tam těm negrům neposílat jídlo a hlavně vodu v PET a ono to nějak dopadne samo. Co Ti negři vlastně umí, pokud nebudou mit jídlo, pití a benzin..ani se nebudou mit kam dostat, když afrika je velká 🙂
   Zas tak dobří bez podpory bílých nejsou..

 4. Laco napsal:

  Nedá mi, aby som neskomentoval poslednú fotku, na ktorej je Nelson Mandela. Pre celosvetovú verejnosť je to celoživotný trpiteľ a bojovník proti aparteidu. Ale v skutočnosti je to slobodomurár-satanista 33.stupňa. Teda herec, ktorý nás celý život klamal a zavádzal. Pozrite si prednášku, od 54. min https://www.youtube.com/watch?v=btrmYm2Wqxw

 5. Jan napsal:

  Je jasne, proc nase media o tom mlci. Lidi by mohlo napadnout, ze ti inzenyri a doktori v Afriky asi nejsou takovi, jak je media a politici popisuji. My vsak uz davno vime, ze nam vladne zkorumpovana pakaz, ze si platime srackomety v mediich namirene proti nam.
  Ta zverstva v Jizni Africe jsou pachana luzou za ucelem zmocnit se majetku bilych farmaru za kazdou cenu. Paradoxem vyvoje, ze dobyvatel a kolonizator je ted likvidovan, protoze mu soucasne pomery uz nejsou priznive, nejenom k expanzi, ani k existenci. Konec apartheidu byl jenom zacatek. Mandela byl jen na oko vitezstvim pro domorodce, ale ve skutecnosti nestestim. Vyhnanim belochu prijde zeme o prijmy, ktere jejich cerni nasledovnici nikdy nemohou alespon hned vytvaret. Stejny scenar jako pod Mugabem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.