Proč média pečlivě utajují genocidu bílých farmářů v Jihoafrické republice?

Ticho médií o několik let probíhající brutální genocidě bílých zemědělců v Jižní Africe je ohlušující. Donekonečna vám budou ukazovat (p.př.: uměle naaranžované) obrázky mrtvého malého chlapce na pláži, aby vás manipulovali k přijímaní ekonomických migrantů do našich zemí, ale proč nebyly podobné zprávy o Jihoafrické republice? Proč nejsou vyvražďovaní bílí farmáři vyhlášeni na Západě politickými uprchlíky s automaticky uděleným azylem?

 

 

Pokud by většina bělošských národů doslova masakrovala černošskou menšinu se statistickým průměrem vražd vyšší než je v Somálsku, nemyslíte si, že masmédia by měly stálé pokrytí zpravodajstvím a příběhy o probíhající genocidě?

Myslel jsem si, že podle levičáků je rasismus nejhorší možný zločin. Proč se v západních médiích ignoruje tento odporný rasismus provázený brutálním násilím a vraždami proti bílým zemědělcům?

Sdílejte, prosím, že v Jihoafrické republice probíhá genocida bílých.

Musíme dát azyl právě těmto bílým zemědělcům, kteří jsou produktivní, tvrdě pracující, pracovití, Evropané, kteří ztrácejí svou domovinu.

přeložil Pedro | zdroj: 9

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JanjirikLacoTauriValdo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
žid
Host
žid

Jedině mrtvý negr je dobrý negr.Avšak genocida bílých lidí je v plné míře řízena,organizována a podporována židy.Žid je největší nepřítel bílého tvůrčího člověka.

Jan
Host
Jan

Jste jeden z mala, ktery to vi.

lada
Host
lada

Na tyto chudáky by se měla zaměřit Šojdrová a netahat k nám tzv. sirotky ze Sýrie.

Valdo
Host
Valdo

Ten kto mlčí, je rovnako zodpovedný ako ten, kto vraždí. Preto je potrebné sa ozývať všade, kde sa dá! Vždy existovala bitka medzi temnotou a svetlom. A každý si vyberá len jednu stranu. V jednote je sila! To heslo ste mali pred očami dlhé roky na jedných novinách. Nebolo to ale heslo komunistov. Bolo to heslo tých, čo sa dlhé stáročia pomaly a osvedčeným spôsobom dostávajú k absolútnej moci pomocou už dávno osvedčených satanských praktík aj na iných planétach. Ostáva po nich len nekonečné nešťastie, zotročené národy a zničené planéty. Nedovoľme týmto bezcitným barbarom s odstráneným génom citu aby dokončili… Číst vice »

Tauri
Host
Tauri

Světlo nepotřebuje bojovat..to jen tma bojuje…
Zkrátka tam těm negrům neposílat jídlo a hlavně vodu v PET a ono to nějak dopadne samo. Co Ti negři vlastně umí, pokud nebudou mit jídlo, pití a benzin..ani se nebudou mit kam dostat, když afrika je velká 🙂
Zas tak dobří bez podpory bílých nejsou..

Laco
Host

Nedá mi, aby som neskomentoval poslednú fotku, na ktorej je Nelson Mandela. Pre celosvetovú verejnosť je to celoživotný trpiteľ a bojovník proti aparteidu. Ale v skutočnosti je to slobodomurár-satanista 33.stupňa. Teda herec, ktorý nás celý život klamal a zavádzal. Pozrite si prednášku, od 54. min https://www.youtube.com/watch?v=btrmYm2Wqxw

jirik
Host
jirik
Jan
Host
Jan

Je jasne, proc nase media o tom mlci. Lidi by mohlo napadnout, ze ti inzenyri a doktori v Afriky asi nejsou takovi, jak je media a politici popisuji. My vsak uz davno vime, ze nam vladne zkorumpovana pakaz, ze si platime srackomety v mediich namirene proti nam. Ta zverstva v Jizni Africe jsou pachana luzou za ucelem zmocnit se majetku bilych farmaru za kazdou cenu. Paradoxem vyvoje, ze dobyvatel a kolonizator je ted likvidovan, protoze mu soucasne pomery uz nejsou priznive, nejenom k expanzi, ani k existenci. Konec apartheidu byl jenom zacatek. Mandela byl jen na oko vitezstvim pro domorodce,… Číst vice »