Proč vystoupit z Evropské unie

Proč?
PROČ chceme, aby Česká republika vystoupila z Evropské unie?

To je ta nejdůležitější otázka. A odpověď je na ní jednoduchá. EU se zcela vymkla kontrole. Skrze daně a dotace nám masivně zavádí socialismus, kterého jsme se v roce 1989 pracně zbavili. Ale především se EU chová nedemokraticky, porušuje své vlastní principy, systematicky likviduje nezávislost členských států a postupně omezuje svobodu obyvatel EU.

Máte jiný názor?

To je v pořádku. Jsme otevřeni diskusi. Web VYSTOUPIT.eu navštěvují převážně lidé, kteří si myslí, že by Česká republiky neměla vystupovat z EU, případně tak nějak cítí, že by měla, ale nemají pro to faktické argumenty.

Ze strany EU a jejích příznivců jsme všichni denně vystaveni masivní pro-unijní propagandě. Není divu, že i EUskeptici pochybují o tom, zda je vystoupení z EU dobrý nápad. Otevřete svou mysl a začtěte se do našich článků. Čtěte bez předsudků a s kritickým myšlením. Pokud najdete chybu, napište nám.

Více naleznete na stránkách  vystoupit.eu

 

Babiš prý dostal k Vánocům novou uniformu …  

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
MarošdastinOrka.lakJaroslav Tichý Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Anan
Host
Anan

Nejde o to zda vystoupit, ale zda nám bude vystoupení dovoleno. Jasné, že členství v EU není výhodné, ale dostali nás tam kam chtěli. Podívejme se na hlasování v OSN. Jeden pakt jsme odsouhlasili, druhý zamítli – a bude se něco dít? Nebude, jako by jsme odsouhlasili oba pakty. Kam budeme patřit se rozhoduje někde jinde, není to naše svobodná volba. Stačí se podívat na problémy s vystoupením Británie. Nejsem pesimista, ale zvažte možnosti a sílu hlasu ČR.

jiri rypar
Host
jiri rypar

je to jednoduché…musíme vystoupit a stát se mostem a švýcarskem (1968)…skutečná samostatnost….mezinárodní politika,výroba,zemědělství….nejjednoduší argument: nejsme rasisti-kdo přijde žít a pracovat nevadí, kdo přijde drancovat,znásilňovat a nutit ideologii vymatlaných hlav z roku 500 je nebezpečným…nemáme šanci to ovlivnit ani odmítnutím kvót,až dostanou miliony inženýrů občanství v Německu atd. mají volný pohyb, a jsme v loji.

dobrou noc děti:-))

fohat
Host
fohat
fohat
Host
fohat
exit strkole
Host
exit strkole

Nie je mi jasné, ako EU „Skrze daně a dotace masivně zavádí socialismus?“

Maroš
Host
Maroš

Socializmus = riadené direktívne prerozdeľovanie – vo všetkom. Najprv zhabať, potom pre verchušku prefiltrovať a potom zbytky prerozdeliť.
Nepliesť si to s občinou – občina nie je násilne „kolektivizovaná“ dedina.

Jan
Host
Jan

EU porusuje vlastni zakony a predpisy, kdykoliv ji to vyhovuje. ECB odkupem dluhopisu bankrotaru znehodnocuje € a zvysuje zadluzeni zemi. bankrotaru. Zaloba na ECB kvuli QE byla soudem zamitnuta. T.j. soud neni nestranny. Denne jsme vystaveni propagande EU, maji pod palcem i media. EU bylo zalozeno Globalisty. Tim obchazeji samostatnost statu a zenou nas pod tlak ‚kolektivniho rozhodovani‘, ktere je vetsinou proti nasim zajmum. GB delaji vse pro to, aby nevystoupila z EU, ackoliv se rozhodla pro Brexit. Ted to toci tak, aby byl zrusen vysledek Brexitu. Musime vystoupit z EU i z NATO, jestlize chceme prezit a nespadnout do… Číst vice »

Jaroslav Tichý
Host
Jaroslav Tichý

Chceme-li se postavit alespoň v rámci možností opět na vlastní nohy, je to vyloučené za podmínek nastavených v EU, kdy 80 % naší legislativy tvoří již zákony a nařízení převzaté z Bruselu. Ty jsou nadřazovány našim zákonům. Washingtonským konsenzem z počátku 90. let a přístupovými podmínkami k EU nám byla narýsována budoucnost kolonie, tou jsme se již stali. I americká investiční banka J.P. Morgan nás v r. 2017 přeřadila z kategorie středně rozvinutých průmyslových zemí, kde jsme byli dávno ještě před r. 1989 do kategorie rozvojových zemí. To je ta slibovaná prosperita po našem vstupu do EU v praxi. Vystoupit… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Děkuji a jistě nejsem sám za Vaši práci pro zem a hlavně národ.

Orka
Host
Orka

Pokud budou mít soudruzi monopol na moc občané nic nezmění viz poslední volby do parlamentu, které byly zmanipulovany v přímém přenosu . A nikdo z opozičních stran nevystoupí a neprotestoval. Proč asi ????Občané to tak mohou změnit leda se zbraní v ruce , ale to u nad nehrozí. Asi tak nějak ve zkratce😑

dastin
Host
dastin

Pokud bude u moci ten zmetek v te uniforme SS, tak nevystoupime, ale vstoupime do prd…..