Proč vystoupit z Evropské unie

Proč?
PROČ chceme, aby Česká republika vystoupila z Evropské unie?

To je ta nejdůležitější otázka. A odpověď je na ní jednoduchá. EU se zcela vymkla kontrole. Skrze daně a dotace nám masivně zavádí socialismus, kterého jsme se v roce 1989 pracně zbavili. Ale především se EU chová nedemokraticky, porušuje své vlastní principy, systematicky likviduje nezávislost členských států a postupně omezuje svobodu obyvatel EU.

Máte jiný názor?

To je v pořádku. Jsme otevřeni diskusi. Web VYSTOUPIT.eu navštěvují převážně lidé, kteří si myslí, že by Česká republiky neměla vystupovat z EU, případně tak nějak cítí, že by měla, ale nemají pro to faktické argumenty.

Ze strany EU a jejích příznivců jsme všichni denně vystaveni masivní pro-unijní propagandě. Není divu, že i EUskeptici pochybují o tom, zda je vystoupení z EU dobrý nápad. Otevřete svou mysl a začtěte se do našich článků. Čtěte bez předsudků a s kritickým myšlením. Pokud najdete chybu, napište nám.

Více naleznete na stránkách  vystoupit.eu

 

Babiš prý dostal k Vánocům novou uniformu …  

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Anan napsal:

  Nejde o to zda vystoupit, ale zda nám bude vystoupení dovoleno. Jasné, že členství v EU není výhodné, ale dostali nás tam kam chtěli. Podívejme se na hlasování v OSN. Jeden pakt jsme odsouhlasili, druhý zamítli – a bude se něco dít? Nebude, jako by jsme odsouhlasili oba pakty. Kam budeme patřit se rozhoduje někde jinde, není to naše svobodná volba. Stačí se podívat na problémy s vystoupením Británie. Nejsem pesimista, ale zvažte možnosti a sílu hlasu ČR.

 2. jiri rypar napsal:

  je to jednoduché…musíme vystoupit a stát se mostem a švýcarskem (1968)…skutečná samostatnost….mezinárodní politika,výroba,zemědělství….nejjednoduší argument: nejsme rasisti-kdo přijde žít a pracovat nevadí, kdo přijde drancovat,znásilňovat a nutit ideologii vymatlaných hlav z roku 500 je nebezpečným…nemáme šanci to ovlivnit ani odmítnutím kvót,až dostanou miliony inženýrů občanství v Německu atd. mají volný pohyb, a jsme v loji.

  dobrou noc děti:-))

 3. exit strkole napsal:

  Nie je mi jasné, ako EU „Skrze daně a dotace masivně zavádí socialismus?“

  • Maroš napsal:

   Socializmus = riadené direktívne prerozdeľovanie – vo všetkom. Najprv zhabať, potom pre verchušku prefiltrovať a potom zbytky prerozdeliť.
   Nepliesť si to s občinou – občina nie je násilne „kolektivizovaná“ dedina.

 4. Jan napsal:

  EU porusuje vlastni zakony a predpisy, kdykoliv ji to vyhovuje. ECB odkupem dluhopisu bankrotaru znehodnocuje € a zvysuje zadluzeni zemi. bankrotaru. Zaloba na ECB kvuli QE byla soudem zamitnuta. T.j. soud neni nestranny. Denne jsme vystaveni propagande EU, maji pod palcem i media. EU bylo zalozeno Globalisty. Tim obchazeji samostatnost statu a zenou nas pod tlak ‚kolektivniho rozhodovani‘, ktere je vetsinou proti nasim zajmum. GB delaji vse pro to, aby nevystoupila z EU, ackoliv se rozhodla pro Brexit. Ted to toci tak, aby byl zrusen vysledek Brexitu. Musime vystoupit z EU i z NATO, jestlize chceme prezit a nespadnout do NWO!

 5. Jaroslav Tichý napsal:

  Chceme-li se postavit alespoň v rámci možností opět na vlastní nohy, je to vyloučené za podmínek nastavených v EU, kdy 80 % naší legislativy tvoří již zákony a nařízení převzaté z Bruselu. Ty jsou nadřazovány našim zákonům. Washingtonským konsenzem z počátku 90. let a přístupovými podmínkami k EU nám byla narýsována budoucnost kolonie, tou jsme se již stali. I americká investiční banka J.P. Morgan nás v r. 2017 přeřadila z kategorie středně rozvinutých průmyslových zemí, kde jsme byli dávno ještě před r. 1989 do kategorie rozvojových zemí. To je ta slibovaná prosperita po našem vstupu do EU v praxi. Vystoupit nejen lze, je to dokonce nezbytně nutné. Existují na to i ustanovení ve smlouvě o EU, je to tedy na našem rozhodnutí. Vyzývali jsme již před říjnovými celostátními volbami, aby tyto volby byly pojaté jako referendum o vystoupení z EU. Tehdy to nemělo podporu (takto to mimochodem později udělali v Itálii). Nelze to dělat ale osamoceně, je třeba to učinit na platformě V4+ a vytvořit tak společně Konfederaci nezávislých (středo)evropských států. Ta nechť je neutrální s garancí Ruska a USA či má upravené podmínky zajišťující její bezpečnost v rámci OBSE. Je to současně jediná cesta, jak se ubránit masovému přívalu migrantů, které nám bude chtít nyní Brusel navézt. A pochopitelně je třeba od podepsaného Kompaktu k uprchlíkům odstoupit a odmítnout ratifikaci Istanbulské úmluvy. Jenže k tomu potřebujeme vládu z politických stran, které si zatím nevolíme. Takové v parlamentu vesměs nesedí. Je tedy nezbytné změnit vzorec chování nás voličů při volbách. Jsme to schopni pochopit a udělat to? Je to totiž v našem životním zájmu. Uvědomme si přitom, že bude třeba k tomu jak ve Sněmovně, tak i v Senátu 3/5-nové většiny všech poslanců a přítomných senátorů.
  Zatím hlasují lidé u nás vesměs zcela opačně.

  • .lak napsal:

   Děkuji a jistě nejsem sám za Vaši práci pro zem a hlavně národ.

  • Orka napsal:

   Pokud budou mít soudruzi monopol na moc občané nic nezmění viz poslední volby do parlamentu, které byly zmanipulovany v přímém přenosu . A nikdo z opozičních stran nevystoupí a neprotestoval. Proč asi ????Občané to tak mohou změnit leda se zbraní v ruce , ale to u nad nehrozí. Asi tak nějak ve zkratce?

 6. dastin napsal:

  Pokud bude u moci ten zmetek v te uniforme SS, tak nevystoupime, ale vstoupime do prd…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.